Zwierzeta-skurwiele + ludzie-debile

Jest tyle gatunków wdzięcznych zwierzaków które można oswoić i zyć z nimi w zgodzie, Ale ludzie… ludzie są po prostu debilami. Skoro pies jest najlepszym przyjacielem człowieka to wytłumaczcie mi dlaczego dla kotów jest 100 rodzajów karmy? Karma z wątróbką, karma z łososiem, karma gotowana, karma dla kotów sterylizowanych? (LOL). Przecież każdy kot ma wielce wyjebane na swojego właściciela, nieważne jaką karmę mu podasz… on po prostu nażre się i sobie pójdzie wypukać jakieś kotki. Koty mają swoich właścicieli głęboko w poważaniu. Dlaczego więc tak starannie się nimi zajmujemy? Inny przykład ludzkiej bezmyślności – gołębie. Srają najwięcej, a do tego robią to WSZĘDZIE. Przylatują pod okna, srają a potem obserwuję jak ich żrące odchody niszczą parapet albo co gorsza – karoserię auta. Na domiar złego ludzie je DOKARMIAJĄ. Noż kurwa mać Dlaczego??? Przecież są też inne gatunki ptaków żyjących w mieście, kawki, sroki, gawrony – i są obdarzone o wiele wyższą inteligencją niż te latające szczury. Dlaczego właśnie ich nie dokarmiacie? Bo są czarne? Pierdoleni rasiści…. One przynajmniej nie robią sobie kibla z mojego parapetu.

50
78

Komentarze do "Zwierzeta-skurwiele + ludzie-debile"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja nie rozumiem dlaczego psy są tak uprzywilejowane koty znacznie mniej. Lubię wszystkie zwierzęta jednakowo, ale liczebność naszych przyjaciół jest zbyt duża. Kiedyś w mojej okolicy było mnóstwo kuropatw, dzikich królików (nie mylić z zającami)a teraz ich nie ma. Kotki przynosiły małe króliki i zajączki jako swe trofea a o upolowanych ptakach nie wspomnę. Psy płoszą leśną zwierzynę a ich watahy polują na sarny i inną drobną zwierzynę. Równowaga biologiczna jest niestety naruszona przez ludzi i ich pupilków a zwierzętom, które nie dają się oswoić wydano cichą wojnę. A gołębie to jeszcze inny temat. Wszystko obsrane to fakt. Też mnie to denerwuje, ale mają więcej plusów od innych hodowanych przez ludzi zwierząt. Nie są konkurencją w przyrodzie i dają swe mięso dziko żyjącym drapieżnym ptakom i nie naruszają równowagi biologicznej. W mieście gołębiom mówię nie na wsi mogą być.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. co do kotów to się zgodzę, czemu to kotów nie przywiązujecie do bud tylko biedne psy, he?

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Oczywiście masz rację, ale zaraz zlecą się pierwsi obrońcy tych włochatych, bezmózgich stworzeń – kobiety. Każdy normalny mężczyzna nie lubi tego gówna, które nie czuje żadnego przywiązania do swojego właściciela.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. to prawda kurwa!!!! ale ludzie debile, nie poradzisz . tez wole psy i wróbelki

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Latające szczury…. Ty debilu szczury są łebskie…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A co najciekawsze nie dawno odkryto ze tak naprawdę koty nie rozróżniają smaków…czyli dosłownie wyjeb*** co im damy. Dlatego ich nie lubię, lordowie za grosz.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. gołębie?! nosz kurwa nienawidzę ich ! A ludzie zachwycają się jak w Krakowie na rynku siadają im na rękach, cudownie! buhahahah

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Koty chociaż nie srają wszędzie bo na trawnikach tylko psie dupne gówna widać! Rzygać sie chce! Poza tym nie śmierdzą w przeciwieństwie do psów.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Gówno tam wiecie na temat przywiązywania się kotów. Koty są samotnikami , są tajemicze i przywiązują się do ludzi – wiem to bo mam w domu kota od 13 lat. Robią to nie tak jak psy, które nawet jak takiego spierzesz, to i tak głupi za niedługi czas wróci do swego oprawcy jakby nic się nie stało. A kot się obrazi – zrobiłbym tak samo, gdyby mnie ktoś katował. Poza tym koty są elegantsze i nie cuchną i nie trzeba ich trzymać na łańcuchach, bo nie ma obawy że kogoś pogryzą czy nawet zagryzą. BTW. Psy też lubię.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Winicie psy za to że srają gdzie popadnie – przecież to wina właścicieli, a nie czworonogów. Koty się przywiązują do jedzonka i tulenia. A zbite psy wracają ponieważ czuja potrzebę przynależności do grupy, czują potrzebę której u kotów ze świecą szukać.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. koty mają wyjebane na wszystkich, nie tylko na właścicieli. więc mają wyjebane także na ciebie, „drogi” chujowiczu. tylko jakoś na mnie moja kotka nie chce mieć wyjebane. pozdro szejset dla każdego kto nigdy nie miał z kotem do czynienia dłużej niż godzine, ale wie najlepiej. p.s. jestem kobietą, ale mieszkam z chłopakiem i to ON chciał kota.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. wkurwia mnie takie pierdolenie. w życiu nie miałeś/aś kota a pierdolisz każde zwierze jest inne i tyle ps koty itd są tak samo fajne, zależy od infywidualnego zwierza bo każdy kot czy pies jest inny

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Nienawidzę gołębi… Tą plagę niszczyłbym miotaczami ognia gdyby budynki nie były palne. Same szkody.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. W dupie byłeś, chuja wiesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. chyba raczej: w dupie byles, göwno widziales . pozdrawiam 🙂

  0

  0
  Odpowiedz