Zwrot podatku z UK

Witam. Wkurwiłam się. Dostałam zwrot podatku z Anglii – czek imienny. Poleciałam specjalnie do UK żeby otworzyć konto, kasę wziąć i spadać. Nie mogłam tego zrobić bo: nie mam zaświadczenia od Landlorda że wynajmuję u niego mieszkanie, nie mam zaświadczenia, że mam pracę w UK – potrzebne do otwarcia konta. Kolejny pomysł – zrobię to w Polsce! oczywiście kolejny problem – na czeku mam podany adres angielski, nie mam żadnego zaświadczenia o zameldowaniu w Anglii pod tym adresem. I co teraz, zostało mi zapytać w innym banku czy się uda to spieniężyć, jeśli nie, muszę wysłać do kogoś z Anglii upoważnienie żeby wporwadził zmianę adresu na czeku, lub żeby pieniądze zostały przelane na jego konto.. Po prostu wolałabym tego nie dostać i mieć święty spokój. A tak ugonię się za tym jak głupek, a kasy i tak pewnie nie dostanę… po co mnie to? 🙁 .. znajomi parę lat temu jakoś nie mieli problemu z otwieraniem i zamykaniem kont w UK. teraz się wszystko utrudniło, bo imigranci pootwierali konta, ponabierali kredytów, nie spłacali i uciekali do swoich krajów, a w danych powpisywali adresy wynajmowanych mieszkań.

43
74

Komentarze do "Zwrot podatku z UK"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Po chuj wracałaś?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. bo polaczki to wszedzie beda najwieksze zydowskie scierwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja jestem w Anglii możesz pieniądze przelać na moje konto

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Mialem pododobna sytuacje bardzo dlugo czekalem na zwrot po wielu listach dotarl do mnie czek i tez sie zastanawialem czy nie bede musial po miego jechac do UK a szczeze nie bylo mi to na reke na szczescie Bank Zachodni WBK mnie poratowal otworzylem konto i po ok.6 tyg. pieniadze byly na moim koncie co wazne w funtach wiec sie nie spinaj tylko idz popytaj jakies rozwiazanie musi byc 🙂

  0

  0

  Odpowiedz
 6. A po co wracałaś do tego kurwidołka ?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. byłam tylko na wakacje- dorobić. Wróciłam skończyć studia – teraz się zastanawiam po co to, po co to, po co to?!?!?!?!!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Trzebabylo isc do cashgenerator-a pobraliby jakies 7 fuli’ale zrealizowalabys:-)

  0

  0
  Odpowiedz