Życie a raczej jego brak

Odkąd byłem młodszy (13-15 lat), nie mówiąc że jestem jakoś bardzo stary. Nikt mnie nie rozumiał i tu nie chodzi o to że byłem jakoś nie lubiany czy cos podobnego, było względnie normalnie. Gdy ludzie napiedalali się w trupa ja, wolałem porozmawiać z kimś w ciszy i spokoju albo gdy ludzie słuchali Polskiego rapu który swego czasu nie był aż taki zły powtarzając sobie że cały świat jest przeciwko nim itd. ja myślałem gdzie są inni ludzie którzy dzielą ze mną pasje. Dziś jestem sam jak ten jebany przysłowiowy palec, raz w życiu (przynajmniej do tej pory) spotkałem osobę która miała coś że mną wspólnego, ale znajomość trwała tyle ile alkohol utrzymuje się we krwi. Ja się kurwa pytam, czy ludzie w dzisiejszych czasach to roboty tworzone hurtowo posiadające jedne i te same zainteresowania, gusty itp.?
Bo ja nikogo więcej nie widze, a nie jest to tak że siedzę ciągle w tym samym jednym miejscu wśród tych samych ludzi i pierdolę jaki to świat jest nie sprawiedliwy, bo nie jest i nie bedzie.

80
3

Komentarze do "Życie a raczej jego brak"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Cierpię na to samo. Mam niesamowicie unikatowe zainteresowania a dziś to tylko moda, makijaż, snap i fejs. Wszyscy tacy sami

  12

  0
  Odpowiedz
 3. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  2

  4
  Odpowiedz
  1. w Polsce nie ma krokodyli idioto.

   1

   1
   Odpowiedz
 4. Ten palec wsadź sobie w kakao.

  1

  3
  Odpowiedz
 5. Pierdol ludzi pośrednio , a laseczki bezpośrednio. Nie uzalaj się i nie kontempluj bo zrozumiesz tak jak ja w wieku 25 lat, że ideały odnośnie 1 zdania są jak najbardziej prawdziwe! Bo im człowiek starszy tym będzie tylko gorzej pamiętaj, a tak będziesz miał co wspominać bo tylko wspomnienia z nami zostaną do końca żywota! Masz okazję to dymaj i po prostu nie rozmyślaj nad tym co Cię otacza bo się wewnętrznie po prostu tylko niepotrzebnie spalisz o ile już podzieliłeś mój hujowy los czyli na starcie dorosłości huj w dupe po raz enty za wszystkie nie wykorzystane okazję i możliwości.

  4

  1
  Odpowiedz
 6. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Bo większość ludzi to banda idiotow, czekająca na twoje potknięcie, sluchajacego to co każdy, jarania się tym co każdy. Lubiaca wtykać nos w twoje życie, chcąca wiedzieć kto z kim jak, a dlaczego. Właśnie dlatego nie lubię za bardzo ludzi, bo prawie każdy na swój sposób jest fałszywy. A ludzie się nie zmieniają, tylko pokazują po czasie swoją prawdziwą twarz. Kiedyś lubiłem ludzi, ale dzisiaj są mi coraz bardziej obojętni.

  21

  1
  Odpowiedz
 8. A jest może toster bałwano w kształcie bałwanich głów? Bo Ja, Arktos, pragnąłbym mieć taki. Mój służący pingwin Jakub by mi robił takie tostery na mój rozkaz.

  Ku chwale Lodolandii.

  5

  4
  Odpowiedz
 9. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Właśnie. Wszyscy odjebani na jedną mode czyli buractwo ciągnące za swoimi. Jest moda na brody to mają brody, jest moda na przyktótkie spodnie i za małe skarpetki to mają takie. Jednakowe fryzury, jednakowy ubiór, jednakowe buractwo.

  9

  0
  Odpowiedz
 11. Tu Arktos, władca potężnego imperium lodowego, zwanego Lodolandią. Niestety, bałwany nie mogą jeść ciepłych tostów. Mam takie pytanie: masz może toster, który jest w stanie zrobić lodowe tosty, w kształcie bałwanich głów? Bo Ja, Arktos, chciałbym taki mieć, mój służący pingwin Jakub by mi robił tosty bałwano.
  Chwała Lodolandii 😀

  5

  2
  Odpowiedz
 12. Średnia iq w Polsce wynosi 100, a zdarzają się ludzie z inteligencją typowego murzyna z Etiopii, czyli 60. Żeby znaleźć kogoś, kto ma iq powyżej 130 to trzeba się kurewsko natrudzić.

  4

  3
  Odpowiedz
  1. Czyli bantustan. To już chyba normy 3 świata. Te matoły z najniższym iq najszybciej sie mnożą. To jest dramat. W tym kraju będzie coraz gorzej.Tu będzie jak na Ukrainie a może gorzej.

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Ty smierdzacy bucu.Kiedy w Etiopii byla wysoko rozwinieta cywilizacja polaczki
   chodzily jak malpy po drzewach.

   0

   0
   Odpowiedz
 13. Tu Arktos, władca potężnego imperium lodowego, zwanego Lodolandią. Skołuj mi toster, który robi tosty w kształcie bałwanich głów – wtedy kupię. Płacę lodami – ty zadecydujesz, jakie dostaniesz.
  Chwała Lodolandii 😀

  0

  4
  Odpowiedz
 14. Mam podobne odczucia. Zainteresowania w kierunku astronomii, kosmologii, kolejnictwa czy psychologii. Dziwak, wariat, odludek – mimo że nikt nie wytyka mnie palcem, zdaję sobie sprawę jak o mnie myślą. Spokój, cisza, szczerość, czułość – chłopie te wartości dzisiaj nic nie znaczą. Najważniejsze to dużo krzyczeć i być zauważalnym, szkoda, że krzyk duszy się w to nie wlicza. Proste, nie podążasz za stadem, zostajesz w samotności. Przykre.

  17

  1
  Odpowiedz
 15. Po prostu klasyczny introwertyk.

  3

  0
  Odpowiedz
 16. wspolna pasja wsztstkich ludzi to seks, pieniądze…. pracują na kilka etatów a ich szczytem osiągnięć są wczasy w śmierdzącej tunezji albo egipcie… takie życie

  5

  0
  Odpowiedz
 17. Jako kobieta o męskich zainteresowaniach, też się czasem czuję wyobcowana na tym padole trywialności. Dobrze, że przynajmniej hobby pozwala skoncentrować się z nerwem nad tym co cieszy, a odwrócić wzrok od tego co mierzi. Taka swoista autoterapia, by w ciszy i skupieniu oddawać się pasji. I już można mieć wyjebane na całą resztę. Inaczej chyba znalazłabym się w psychiatryku.

  3

  0
  Odpowiedz
 18. ile razy mozna reklamowac to gowno? czy tu nie ma adminow, zeby blokowali ten gowno-spam?

  3

  0
  Odpowiedz
 19. Przez cały czas spotykałam osoby zupełnie odmienne od siebie i jakoś tam się przyjaźniłam ale chciałam kogoś z kim mam cokolwiek wspólnego jak się ktoś taki znalazł to teraz czuję się nieswojo normalnie

  0

  0
  Odpowiedz