Życie na Skrzatów

Nasza chujna tzn moja i moich koleżankek fenolek polega na tym, że jesteśmy studentkami co nie byłoby takie chujowe, ale zamiast walczyć o swoją przyszłosc my walczmy z nieustannym kacem. Każdego kurwa jebanego dnia. Pijemy kliniujemy kacujemy… dopadł nas ból egzystencjalny, gdzyz czekamy w ciszy na pizze i wóde juz półtorej godziny. To zdecydowanie za długo ponieważ zamulamy, a jedyny temat na jaki umiemy rozmawiać to kupa, kac kupa, geneneralnie gówniany temat. Ewentualnie gramy w gry na komórkach lub udajemy ze słuchamy techno i rapsów. 4/5 palą a fajki sie kończą i nawet nie chce nam sie wyjśc z domu i nie mamy innych znajomych oprócz siebie bo nikt nie chce zadawać sie z fenolkami. Gdy nas puszcza zaczynamy sobie uświadamiać jak jestesmy załosne i chujowe jest nasze życie. Nie mamymy zadnych uzdolnień i zainteresowań poza piciem i ogladaniem głupich filmików na YT. Tak bardzo nas to boli ze zapijamy świadomość w jakiej wielkiej chujni jesteśmy. A nawet człowiek spokojnie w plenerze wypić nie może bo pały czychają z mandatem w kieszeni, dlatego jestesmy uwięzione w mieszkaniu. A hajs na picie sie kończy… Jak żyć?

PS: żarówka się spaliła w przedpokoju.

39
95

Komentarze do "Życie na Skrzatów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ekonomia przede wszystkim, pamiętajcie, a chajsu na chlanie nigdy nie braknie, polecam popularny przepis Grunwald 1410, czyli kilogram cukru, 40 deko drożdży i 10 litrów wody. PS żarówka się nie spaliła, bo jest wykonana z materiału ogniotrwałego i żaroodpornego, a więc jedynie tylko się zużyła, nie siejcie tutaj paniki i wrogiej propagandy, na chujni wypowiadamy się precyzyjnie i w sposób wyważony dobieramy słowa. To jest nauka ścisła i takie studentki jak wy powinny mieć z niej zaliczenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nic nie rozumiem! Co to są „fenolki”? „klinowanie”?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Za chujową sytuację koleżanki chujanki ode mnie 5 pentagramów.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wydaje mi się, że to prowo faceta, jeśli to w rzeczywistości napisała kobieta, to jest tępą landryniarką.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Żałosne to wasze „spędzanie wolnego czasu”!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. własnie straciłem bezpowrotnie 35 sek na czytanie tego bełkotu i kolejne 15 na komentarz!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To może jakiś sponsoring?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @2 Fenolka to dziewczyna która nadużywa alkoholu, analogicznie do pojęcia „chlor” w stosunku do pijącego dużo chłopaka. A Klinować znaczy tyle co pić alkohol będąc na kacu.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zawsze mozecie „dawać” za pare groszy albo flachę wina.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ale mi to już szybko na nasz oddział odwykowy. Chlust dwa kubły zimnej kranówki i pijaństwo przejdzie. Zapraszam, siostra Kazia.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Boże co za bydło

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Juz wolę być fenolką, jarać i klinować niż napierdalać tabelki na medycynie.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Dziewczyny jestem z wami,trzymajcie się

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Dziewczyny trzymajcie się,mogę wam postawić.Precz z durnymi abstynentami,nie wiedzą co tracą.A może chleją w ukryciu i udają takich grzecznych.Kazia mozemy do ciebie wpaść ale na klina.

  0

  0
  Odpowiedz