Życie na wsi byś miał spokój, a co jest? Chujnia

Pobudowałem się 1,5 roku temu na spokojnej wsi aby spierdolić od miejskiego zgiełku. Jak wiadomo jak się ma dom to i pies przy budzie i jakieś koty też być muszą, bo lubię zwierzęta. Mojemu 8 letniemu siostrzeńcowi nie wiem co do łba strzela, aby do mnie na weekendy przyjeżdżać i robić na chuja, nie wiem też po kim on to ma, że lubi gnębić koty, których nienawidzi mój pies i jak zobaczy mruczka to krew się w nim gotuje. Już się przyzwyczaiłem do tego, że chwali się tym, że znowu kota wrzucił do małej rzeki i kot umie pływać, ale ostatnio przegiął. Mianowicie gdy mój pies spał w budzie, ta mała menda wziął jednego z młodych kociaków i wrzucił do budy gdzie spał ten pies, bardziej kocina już przejebane nie mógł mieć. Już wiem czemu ten kot wyglądał jak wyjęty z wirówki. A rzesz kurwa i z gówniarzem…

20
45

Komentarze do "Życie na wsi byś miał spokój, a co jest? Chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wiesz co jak co,ale to chyba ty powinieneś gówniarzowi do łba przemówić.Ja takiego małego kretyna sam bym chyba do rzeki wyjebał.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ale z ciebie sadysta! Jak możesz na to pozwalać?! Jak się ma takiego psa to się nie bierze kotów, a tym bardziej nie dopuszcza do ich rozmnażania! Bój się Boga!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Sorry ale czy ty ręki nie masz żeby jebnąć przez łeb tego gówniarza ? zobacz czego boi się najbardziej. np. jeżeli boi się wody to wprowadź go na głęboką wodę i puść, niech się przerazi. psycha mu siądzie ale po całym zajściu powiedz do niego „teraz już wiesz mały chuju jak się czuł ten mały kot”

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ja pierdole.. ty człowieku musisz coś w końcu zrobić z tym małym chujkiem bo tak dłużej być nie może!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ja bym dzieciaka ostrzegł, że to co on zrobi ze zwierzętami, ja zrobię z nim. Bo rośnie chuj i sadysta.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. idź do kuchni weź patelnię i piźnij się nią po łbie, bo twoja chujnia jest tylko twoim urojeniem, skutkiem ubocznym mitomanii.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Spuść małemu wpierdol, to będzie chodził jak w zegarku – po tym rzecz jasna – jak zacznie z powrotem chodzić.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Chujowicze powyżej mają rację. To dzieje się w Twoim domu, więc Ty jesteś odpowiedzialny za zwierzęta. Dzieciakowi wjebać nie możesz bo jest od siostry ale NIE WOLNO Ci tego zostawić. teraz jest właśnie czas żeby go ukształtować. Koniecznie rozmawiaj z jego rodzicami a potem ostro z nim (tylko nie pozwól żeby dzieciak przejął kontrolę – wujek pierdoli więc musze udać, że go słucham a i tak mam wyjebane). A wogóle co to, kurwa znaczy, że chwali się, że kota wjebał do rzeki? I wy, do kurwy nędzy uznaliście że wszystko ok? No to macie teraz trochę lepiej. Mówię Ci kolego reaguj póki jest czas. Jako nastolatek, gość może zrobić krzywde, np Twojej siostrze i wtedy będziesz żałował, że go nie przyhamowałeś jak była okazja. Może trzeba mu po prostu wytłumaczyć, że inne stwory żyją i czują, pokazać jak można się nimi opiekować. Spróbuj do chuja wacława i koniecznie go utemperuj bo przekroczył granicę zabawy.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. kiedyś dziadek lub ojciec spuszczał wpierdol i się gnój uczył, nabierał szacunku

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @9 Ta, nabierał szacunku, bo był bity przez jakichś patoli ( może pijanego ojca?). To, że byłeś tak wychowywany nie znaczy, że tak to powinno wyglądać.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. a pozwalasz mu przyjeżdzać?
  Pozwalasz.
  To pretensje do siebie a nie siostrzeńca.
  Głupiś.

  0

  0
  Odpowiedz