Życie ulotne jak ulotka

Naszło mnie na ten wpis po tym jak przeczytałem jakiś czas temu o wypadku Michaela Schumachera. Tak utalentowany kierowca, który wygrał nie jedno F1, jak by nie było jest to sport bardzo ekstremalny i niebezpieczny. Generalnie dał sobie radę w tym sporcie i żył, a tu nagle na zwykłych nartach narobił sobie bidy. Czyż to nie ironia? Ostatnie informacje są takie że się wybudził ze śpiączki ale mimo rehabilitacji raczej do końca życia pozostanie kaleką i osobą uzależnioną od pomocy innych osób. I nawet te pieniądze które posiada nie są w stanie tego zmienić.
Dlatego tak się zastanawiam dlaczego w naszym narodzie tyle podłości, zawiści, dlaczego człowiek nie docenia tego że jest zdrowy, ma ręce, nogi, może pracować i cieszyć się życiem. Może nie mieszka w zamku i nie ma prywatnego jachtu ale żyje, bo jak widać na podanym przykładzie, pieniądze wszystkiego nie załatwią. Ciągle każdy tylko narzeka i płacze jak mu jest źle i że to wina rządu, polityków czy kosmitów. Ludzie doceniajcie to co macie bo kiedyś i tego może wam zabraknąć, a wtedy żadne pieniądze czy lekarz nie pomogą.

66
56

Komentarze do "Życie ulotne jak ulotka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jakby nie te pieniądze to pewnie już dawno by go pochowali

  0

  0
  Odpowiedz
 3. XXI wiek narzuca tam takie tępo, że człowiek nie potrafi nawet na chwilę usiąść i pomyśleć nad sensem swojego życia, a jak już usiada, to potem nie wstaje, bo na przemyślenia przyszło za późno.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. I tak w zasadzie jest z większością naszej całej populacji na Ziemi. Na ogół większość z tego co robimy i do czego dążymy jest chuja warte i marne, nie specjalnego to nam nie da i żyjemy gł. w iluzji.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dlaczego? Odpowiedz jest znana i to od dawna i nikt jej podważyć nie może – Księga Rodzaju rozdział 3.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. nie cytuj tego niedojdy czarodzieja co o asfalt zarył jakiś czas temu

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Łączymy się z Tobą w bulu i nadzieji.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ok doceniać trzeba. Ale przeciwko zbrodniczej władzy i zdradzieckiemu rządowi trzeba protestować, kłócić się i narzekać mówić wszem i wobec. Walczyć o godne życie. A nie zadowalać się byle chujowym życiem bo tak trzeba. Bo mam ręce nogi itp…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. jestem zdrowy i pracuję w POlsce i zarabiając ponad 3k miesięcznie za chuja nie mogę wyjść na prostą. a jestem kawalerem i to nierozrzutnym. i ty powiesz, że to nie wina rządu, gdy wpierdala przeszło połowę owoców mojej pracy ?!

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Zwykłych nartach?!? To Ty chyba nigdy nie jeździłeś. Rozwija się na nich też spore prędkości ponad 100km/h i jedyne co Cie chroni to kask. Nie mów że narty to zwykły sport bo jest również ekstremalny i niebezpieczny.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Też się boję, że mojej loszce mogłoby się co stać. Która inna tak by wypolerowała mi pałę? Ale jest bardzo zdrowa, bo pije dużo mleczka… Tylko wypadek mógłby jej coś zrobić, więc gdy ją wiozę, jadę bardzo przepisowo. A czasem staję w lasku, i tam loszka obrabia mi gałę. Bo chciałaby to robić nonstop.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Ostatecznie każdemu coś brakuje i chciałby to mieć, a jak tego nie ma to zaczyna tupać nogami i szukać winnego.Jeden nie ma pieniędzy, drugi nie ma zdrowia, jeszcze inny rozumu, szczęścia, samochodu, żony, buraków, cebuli, prezerwatywy, papierosa, a niekiedy nawet kutasa i nie ma czym pchać.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Pieniądze dużo zmieniają.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @5 – jesteś dziewczyną/kobietą?

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Wyjechalem do Anglii w lipcu 2005 roku, Mam tutaj dom, dwa samochody mniej niz dwuletnie. Na mazurach mam jacht Janmora 28, za port place 6tys zl rocznie. Czy ktos jeszcze nadal twierdzi ze lepiej pracowac w Polsce? wybaczcie nie umiem kombinowac I robic szemranych interesow Polska to nie dla mnie. To tak nawiazujac do „prywatnego jachtu”

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Władza pochodzi od waszego Żyda w niebie! 😀 Tak powiedział członek sanhedrynu żyd Szaweł/ Paweł. Musicie sie modlić modlić modlić za i pracować za miske ryżu bo królestwo niebieskie jest dla ubogich!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @17 racja, modlić się do bozi kurwa.

  0

  0
  Odpowiedz