Życie w PL – realia i dziewczyna

Witam serdecznie:) Strasznie mnie wkurwia to, iż mówi się jak to jest ciężko, jak to rząd niby oszczędzać ma kasę, a szastają na prawo i lewo, wożą się, zmieniają sobie BETY, bawią się w wojnę itp… Średnia krajowa nie wiadomo jak była liczona, albo wiadomo: szef zarabia 2 miliony a 500 pracowników po 1500brutto i niby jest super. Następna sprawa – nasze kochane autostrady: jest ich tyle co nic, a płacimy jak za złoto, paliwo drogie w chuja i jak tu żyć… Co roku podwyżki, a zarobków albo nie ma, albo są takie, że ledwo starcza na wodę, chleb i srajtaśmę. Prawo jest dla bogatych, a klasa średnia w Polsce kuleje jak 10letni burek z rozjebaną łapą. Jak tu założyć rodzinę, wybudować dom, kupić nawet 5letni samochód?. Zmiana tematu: następny problem – dziewczyny prowadzą taką selekcję jak do oddziałów specjalnych. Facet najlepiej żeby był bogaty, miał firmę, ze 2 domy, parę kont, ze 3 samochody, ładnie się ubierał, był romantykiem z poczuciem humoru, ciało niczym Rambo, zdolności Czaka Norisa, spryt Makgajwera… Pytam się: gdzie są te stare dobre czasy, w których nie liczyła się tylko kasa… Czasy prawdziwej miłości i normalnego życia w spokoju i radości. One już kurwa nie wrócą chyba, jak myślicie? Śrut, chujnia i to by było na tyle. Pozdrawiam Chujowicze.

62
62

Komentarze do "Życie w PL – realia i dziewczyna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pieniądze… Najgorsze gówno jakie ludzie do tej pory wymyślili. Oczywiście bogate skurwysyny zamiast dawania spokoju biedniejszym wciąż chcą więcej i więcej, żerując na coraz to bardziej znękanym społeczeństwie. Nie chcę uchodzić tu za jakiegoś człowieka, który jest terrorystą, ale ludzi można wkurwiać do czasu… A co do kobiet. Są takie, którym zależy na miłości i tylko ogólnym ogarnięciu. Musisz próbować 😉 Pozdrawiam

  1

  0
  Odpowiedz
 3. To masz wyjątkowego pecha skoro na takie dziewczyny trafiasz. Oczywiście każda wolałaby zakochać się w jakiś bogatszym, żeby mieć mniej problemów, jednak jak ją oczarujesz i spowodujesz, że to dla Ciebie jej serce będzie biło szybciej, nie będzie przejmować się kasą. -.-

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Bzdura, mój facet nie zarabia wiele, nie ma domu, auto się rozlatuje ale go kocham, a na swoje i tak wyjdziemy! :>

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Cóż za oryginalność. W kilkunastu zdaniach streściłeś najczęstsze, ergo najnudniejsze, chujnie świata. Wypowiem się co do ostatniego, bo o reszcie już mi się nie chce pisać. Kochany Chujowiczu, czy kiedykolwiek pomyślałeś, że nie masz laski, bo z Tobą jest coś nie tak? Ja np. jestem zjebana, z różnych względów. Nie jestem złym człowiekiem, o nie, ale nie jestem marzeniem każdego mężczyzny. Nie chodzi o wygląd. Tak mam i już. Trzeba się z pewnymi rzeczami pogodzić. Albo może szukasz w nieodpowiednich miejscach? Na tzw. dyskotekach miłości życia nie znajdziesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Trafiłeś w sedno-piątka 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kurde Masz racje Chłopie ;/ teraz to tragedia. Cóż, zobaczymy jak ta bieda potoczy się dalej…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jestem kobietą, naprawdę nie lecę na kasę, ale kogo to obchodzi, i tak jestem sama ;/

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Tak, laski teraz tak mają, niestety. Ja jestem za równouprawnieniem. Niech kobieta zarobi na luksusowy dom,samochód, ciuchy najdroższe i zobaczymy ile tak pociągną;p. Kiedyś było fajnie, była bieda i każdy był biedny, a teraz tyle bogactwa, a ja nadal jestem biedny.;)

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Załóż firmę, przypakuj na siłce, zapisz się na karate i zrób zaoczne na polibudzie. I po chujni.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Chyba tych panienek po najbardziej lansiarskich klubach szukasz. Zapisz się do wolontariatu albo kółka różańcowego to nie będzie się liczyła tylko kasa ;p A tak swoją drogą, to Ty też wolałbyś mieć szczupłą i ładną, niż grubą i brzydką, co? Laski i tak mniej patrzą na wygląd niż faceci.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Od zawsze kobiety wybierały lepiej sytuowanych mężczyzn, mających lepszy zestaw genów. To jest odwieczne prawo natury, a nie jakaś nowomoda. Jak się nie jest księciem z bajki, to nie szuka się księżniczki i na odwrót.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Drodzy Chujowicze, wielkie dzięki za komentarze, każdy jest wart przemyślenia 🙂 Odnośnie autorki 4 komentarza, czy mogę prosić o gg lub jakiś inny nr kontaktowy? Pozdrawiam serdecznie 😛 „Idealny mężczyzna powinien zawsze mówić więcej niż myśli i zawsze więcej myśleć niż mówi.” A. Schopenhauer

  0

  0
  Odpowiedz
 14. „Klasa średnia w Polsce kuleje jak 10letni burek z rozjebaną łapą. Jak tu założyć rodzinę, wybudować dom, kupić nawet 5letni samochód?” Dokładnie tak, dobrze to ująłeś… Na mnie już niedługo zaczną mówić „bardzo stara panna”. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @4. ty za to również nie wykazujesz się oryginalnością wypowiedzi. Dobrze jest sobie pobluzgać, ot tak ze znudzenia i zażenowania. Po tym jak oznajmiasz, że nie jesteś marzeniem każdego mężczyzny dodajesz „i nie chodzi tutaj o wygląd”. Grunt to odpowiednio zaznaczyć w czym tkwi problem, że nikt cię nie chce i bynajmniej nie chodzi tu o urodę. Bo ta, jak się domyślam jest na pewno nieprzeciętna. To też taki typowy zwrot… jestem chujem ale pięknym chujem. W sumie jesteś typem osoby, której nikgdy bym spotkać nie chciał – właśnie przez takie podejście.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ad 11 Lepiej sytuowany ma lepszy zestaw genów. Nosz ja pierdolę, i tak chamski synuś bogatego tatusia zabawi się z połową miasta i rzuci dziewczynę, żonę jak wyżętą szmatę a prawnicy tatusia zadbają żeby ją finansowo w chuja na koniec zrobić. Ty chyba masz ciekawy zestaw genów, zresztą jak większość tak myślących panienek

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @12: A co mi tam: 40835037. @14: A czy ja, przychlaście, napisałam, że jestem piękna? Chodziło mi o charakter, sposób bycia itd., ale nie, oczywiście zaraz musi być odniesienie do wyglądu. Czytaj ze zrozumieniem, a potem się wypowiadaj.

  0

  0
  Odpowiedz