Żywcem pogrzebani

Wciąż słyszy się w wiadomościach o jakiejś zmarłej osobie, która już prawie została pochowana, ale w ostatniej chwili otworzyła oczy i dzięki temu uniknęła żywcem pogrzebania. Nie rozumiem dlaczego nikt nie uczy się na błędach. Skoro lekarze nie posiadają sprzętu ani umiejętności, które pozwoliłyby im jednoznacznie i trafnie określić zgon, to może powinno się wprowadzić przepisy które zabraniają chować „umarłych” przed upływem tygodnia. Bo można łatwo się domyślić że wiele osób nie miało jednak dość szczęścia aby ocknąć się w ostatniej chwili i wiadomo co ich spotkało.

78
84

Komentarze do "Żywcem pogrzebani"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dlatego lepiej zostać skremowanym już po tym, jak przeprowadzi się na tobie sekcję zwłok i wytnie ewentualne narządy do przeszczepu.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ooo faktycznie chujnia.;/

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nigdy nie słyszałem w wiadomościach o takim przypadku

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tak ocknie sie po trzech dniach w chlodni. Cos ci sie pojebalo z sredniowieczem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chłopie, jakby po twojej śmierci cie tydzień trzymali w chacie to nawet sobie nie wyobrażasz jaki smród w chacie byś miał… hehe

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Ja również słyszałem o takich przypadkach u siebie, np przy chowaniu zwłok do rodzinnego grobu odkryto szkielet obok otwartej od środka trumny…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jesteś z firmy zajmującej się kremacją?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Teraz wiecie dlaczego plemiona Timbu, Bhuta a także Bjumbzimbu zjadają swoich przodków.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. do 3
  Wczoraj na onecie było. I co jakiś czas temat się powtarza. Myślę, że onetowe dyrdymały czytał autor, ja też to czytałam. Pozdro!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. i gdzie ich wszystkich trzymać przez ten czas?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Opóźnić o tydzień? Haha, pozdro, już widzę jak rodziny zmarłych(których jest zdecydowanie więcej niż tych ‚nie-zmarłych’) muszą czekać dodatkowy tydzień z pogrzebem.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. To może obowiązkowo głowę ucinać!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Do kolesia nr 1 Ja bym nie chciał być spalony żywcem za to, jeśli by mnie już ładowali do pieca to co jak bym się obudził ? Najlepiej gdyby wycinali narządy do przeszczepów takie jak serce a najlepiej jak by mózg wyciągnęli odrazu to nikt by sie nie ocknął brrr chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Też nad tym rozmyślałem i powinno się stosować twoje rozwiązanie.Kto oglądał filmy o Voodoo ten wie,że to chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. ale są takie przepisy u nas w kraju

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Polecam książkę Sztywniak osobliwe życie nieboszczyków. Jest tam opisane że prawdopodobnie w XVIII wiecznej Anglii – dokładnie nie pamiętam, były tak zwane przechowywalnie, gdzie ciała oczekiwały przez tydzień na pochówek, przy łóżku znajdował się dzwonek którym osoba mogła zadzwonić, oprócz tego była osoba która pilnowała czy ktoś się nie obudził. Po dość długim czasie pomysł okazał się nie trafiony, nikogo nie udało się uratować i z pomysłu zrezygnowano :/

  2

  0
  Odpowiedz
 18. Kiedy skończycie gimnazjum dowiecie się na lekcjach biologii w LO że takie opowieści to brednie. No chyba że pójdziecie do technikum tam cztery lata będą was uczyć czegoś co można pojąć w 5 min np wiercenia wiertarką.
  Po śmierci następuje krzepnięcie krwi która jest jednym z elementów oddychania. Więc do takiego zmartwychwstania potrzebna była by jakaś magiczna substancja która cofa ten proces krzepnięcia. Poza tym to wydostawanie się z trumny. W wyniku śmierci komórki przestają funkcjonować czyli nie wytwarzają ATP potrzebnego do pracy mięśni. Więc skąd to ATP (energia) wzięło by się nagle i to w ilościach pozwalających otworzyć trumnę od środka? Tym bardziej że człowiek dzień przed śmiercią raczej nie byłby w stanie tego zrobić a co dopiero po śmierci. ‚Lekarze nie posiadają umiejętności pozwalających jednoznacznie określić zgon’- haahaha. Już nie wspomnę że po 3-4 dniach od śmierci zaczynają się procesy gnicia (tego samego dnia w którym umarł raczej się nikogo nie chowa) Niech ktoś mi powie że żyję w Truman Show bo nie chcę wierzyć w tak ogromną głupotę ludzką jaka została przedstawiona w tej chujni i komentarzach. I to jest właśnie moja chujnia. Jak ludzkość ma zmienić system ekonomiczny i społeczny na lepszy jak większość poza zdolnością mowy ma możliwości intelektualne kurczaka? Jezu….;/

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Przykryja mnie pioskiem bede sobie leżał do góry kutoskiem

  1

  0
  Odpowiedz