Dlaczego współcześnie młode kobiety są tak nudne i płytkie?

Współcześnie młode kobiety motywowane są do bardzo, bardzo płytkiego życia – co druga chce być modna, tj. narcystyczna, alternatywna, edgy i nie taka jak wszystkie, robiąc dokładnie to samo, co pozostałe, czyli zdjęcia kanapek, swojego złudnego i fałszywego szczęścia, 100 selfie lub roznegliżowanych zdjęć dziennie – lans, lans, lans, seks, próżność, pseudofilozoficzne cytaty, imprezowy styl życia, zero własnych przemyśleń i pustka w głowie. To jest promowane. Młode kobiety z reguły nie mają nawet swoich poglądów, lecz podążają za grupą. Sztuką jest spotkać nietolerancyjną kobietę. Im mało co przeszkadza, a to świadczy o płytkości ich procesu myślowego. Nie potrafią zająć się niczym z własnej inicjatywy i zorganizować sobie kreatywnie czasu (nie licząc pracy i edukacji) , są potwornie bierne i nudne – duża część z nich wręcz musi mieć w życiu pod górkę, bo inaczej się zanudzi. W Polsce dziewczyna ładniejsza niż średnia krajowa czuje się jak miss świata. Zadziera do góry nos i w sumie nic ponad to nie musi robić. Nie musi być inteligentna, bo i tak znajdzie faceta, który ją przeleci. Nie musi mieć pasji i zainteresowań, bo nikt nie wymaga od niej, by była ciekawa. Ona ma się tylko ładnie uśmiechać i tym uśmiechem gasi wszystkie konkurentki. Opakowana w celofan, zimna suka. Pisząc z nimi, w zasadzie ciągle ma się wrażenie, jakby pisało się z jedną i tą samą osobą – w kółko te same teksty, te same intrygi, te same zainteresowania, a właściwie ich brak, te same miałkie przemyślenia. Wielu młodym kobietom wydaje się, że są wyjątkowe, niezależne i zbuntowane. W rzeczywistości są jednak tylko produktem. Takim, których setki zjeżdżają teraz z taśmy w fabryce nowoczesnego podejścia do życia.

85
5

Komentarze do "Dlaczego współcześnie młode kobiety są tak nudne i płytkie?"

 1. Twoim celem powinno byc zapelnienie tej mapy:
 2. Netflix, shopping i spanie?

  13

  1
  Odpowiedz
  1. plus ruchanie przez jakiegoś Lewusa z siłowni;D

   18

   1
   Odpowiedz
  2. Zapomniałeś napisać jeszcze o Billie Eilish.

   3

   1
   Odpowiedz
 3. A dlaczego młodym mężczyznom wydaje się, że są najmądrzejsi, nie mają nic sobie do zarzucenia bo tylko tamci i siamci są źli i głupi?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dobrze że młodzi mężczyźni mają super zainteresowania i wcale nie myślą tylko o jebaniu i o tym jak wykorzystać BABE do własnych celów, a potem dziwota że nie chce mi się z wami gadać, hatfu banda zjebòw

  0

  0
  Odpowiedz