Jestem biednym śmieciem

Dlaczego za to, że urodziłem się w biednej rodzinie z ojcem alkoholikiem muszę otrzymać za karę 15 lat, żeby wyrównać swój poziom życia do tych, którzy urodzili się w normalnych domach, gdzie rodzice normalnie pracowali? Nic złego nie zrobiłem, a muszę płacić nie za swoje błędy. 15 lat pracy, żeby moje finanse dorówywanały poziomowi życia zwykłego 18 latka ze zwykłego domu :(.

Wstyd nawet kogoś do domu zaprosić do wynajętego rozjebanego pokoju.

Wstydzę się tej jebanej biedy, chciałbym mieć dziewczynę, samochód to co mają normalni ludzie, jestem zwykłym śmieciem. W wieku 28 lat, oszczędzone 20 tyś. Co ja za to kupię? Nigdy nie miałem większych oszczędności :(.

84
14

Komentarze do "Jestem biednym śmieciem"

 1. Przecież możesz kupić jakiś używany samochód. 20 tys. to i tak niezłe oszczędności. Niektórzy nie mają żadnych, żyją od wypłaty do wypłaty i wszystko rozpieprzają. Nie pękaj, dobrze sobie radzisz. Na pocieszenie Ci powiem, że ja mam 30 lat i mieszkam z rodzicami i nie mam chłopaka

  23

  2
  Odpowiedz
  1. daj namiary na siebie:D

   1

   1
   Odpowiedz
 2. mam 35 lat i oszczędności 18 000 a i do tego cukrzycę więc nie narzekaj co ty wiesz o chujni

  13

  1
  Odpowiedz
  1. A inni rodzą się na wojnie i im bomby spadają na łeb, więc co ty wiesz o chujni… Każdy ma swoją chujnię, a ta od autora wcale nie jest błaha, tak i twoja, więc uszanuj to.

   17

   1
   Odpowiedz
  2. ja mam 24 lata i 24 groszy oszczędności

   7

   0
   Odpowiedz
 3. obczaj partnera i jedź za granicę

  5

  1
  Odpowiedz
 4. Idź kurwa biedaku do kasyna, postaw wszystko na czarne i będzie 40 tysi. Tylko mi odpal nędzarzu coś za cynk. Jak 40 będzie mało to postaw wszystko na zero. Wtedy najniższa klaso społeczna będziesz albo usatysfakcjonowany albo faktycznie biedny.

  3

  7
  Odpowiedz
  1. A ty idź do szkoły, głupi szczylu.

   11

   0
   Odpowiedz
 5. Możesz się puszczać jeszcze. Za 3 lata będzie albo kawalerka w najgorszej dzielnicy albo HIV hahahaha. Żałosne. Upij żonę jakiegoś dzianego typa najlepiej polityka i bachora jej zrób odrazu Hahaha będziesz zaraz prezesem Orlenu. Hahahaha

  8

  7
  Odpowiedz
  1. Jaki ty jesteś głupi, ahahahaha.

   5

   0
   Odpowiedz
 6. Kolego na Twoim miejscu od razu bym jechał za granicę bo w polszy tylko garba się dorobisz. Wiem, że to kosztuje wiele wyrzeczeń, ale możesz odbić się od dna i w 2 lata być kimś!

  5

  1
  Odpowiedz
 7. 3 stówy w łapę…

  6

  0
  Odpowiedz
 8. TEATRZYK ZIELONA CEBULA PRZEDSTAWIA

  Oficer Armii Czerwonej, bohater Związku Radzieckiego, leży w szpitalu podłączony do respiratora. Jego adiutant chodzi po sali. W pewnym momencie oficer zaczął machać rękami. Potem wziął kartkę i napisał kilka słów. Adiutant Wołodia, człowiek niepiśmienny, schował kartkę z szacunkiem. Chwilę potem oficer zmarł. Na stypie poświęconej śmierci bohatera Wołodia wyjął kartkę, aby odczytać ostatnią wolę zmarłego. Ktoś z otoczenia czyta: „Wołodia, ty debilu, zejdź z tego przewodu!”

  22

  1
  Odpowiedz
 9. musisz walić więcej konia

  4

  2
  Odpowiedz
 10. Szanuj las. I ty możesz zostać partyzantem.

  8

  1
  Odpowiedz
 11. Zasadź szyszkę. Będzie las.

  5

  1
  Odpowiedz
 12. Szyszka posadzona, tera pora na kaczora.

  5

  2
  Odpowiedz
 13. Czy pamiętacie Mikiego Reja? To ten co przekładał z gęsiego na nasze.

  4

  2
  Odpowiedz
 14. Zpżedam zpżengło łode Rzuka.

  7

  3
  Odpowiedz
  1. Ale to głupie… masz pewnie 10 lat i dlatego cię to bawi, ale kiedyś zrozumiesz jaki ten twój komentarz był głupi 😉

   3

   3
   Odpowiedz
 15. Gdyby z grobu powstał Elvis, kupowałby Secret Service.

  6

  1
  Odpowiedz
 16. Dziura Mesia – zawsze czysto, zawsze ciasno, zawsze dobrze. 608 651 013

  5

  3
  Odpowiedz
  1. Dlaczego są w ogóle przepuszczane takie komentarze jak ten? Ktoś daje na stronie czyiś numer, żeby zrobić komuś psikusa…

   6

   1
   Odpowiedz
   1. A bo co? Zadzwoniłeś?
    No przyznaj się, nie wstydź się… 😛

    1

    0
    Odpowiedz
 17. może w poprzednim życiu byłeś chujem i spotkała cie kara ?

  2

  3
  Odpowiedz
  1. Reinkarnacja jest kłamstwem.

   4

   1
   Odpowiedz
 18. Tu leży Ed Smith, któremu cierpliwość nie dopisała.
  Chciał sprawdzić, czy jedzie winda, zajrzał do szybu.
  Jechała.

  15

  1
  Odpowiedz
 19. dasz radę myśl o dniu dzisiejszym a nie przszłosci czy przyszłosci!

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Patałachu, pamiętaj: czasu ździebełko i masz pudełko… (01. 11. roku bieżącego)

  2

  2
  Odpowiedz
 21. Ja, prezes Kaczyński, będę głosował na Tuska.

  9

  2
  Odpowiedz
 22. Elo ziom! To, że jesteś (względnie)biedny to nie znaczy że „jesteś śmieciem”. Uzbierałeś 20 koła-szacun, masz tego i tak więcej niż statystyczne 80% naszych „rodaków”. Chodzi bardziej o pewne nawyki i styl życia: bywało, że dziedzice wielomilionowych fortun (z normalnymi tatusiami), potrafili je przepierdolić do zera, i tacy to dopiero mają kaca! Także uszy do góry. A jak nie widzisz perspektyw w kraju, to wyjedź na rok dwa na Zachód, zobaczysz jak oni tam żyją no i trochę się finansowo podreperujesz. Powodzenia od starego zgreda, wieloletniego emigranta!

  22

  1
  Odpowiedz
  1. „Uzbierałeś 20 koła-szacun, masz tego i tak więcej niż statystyczne 80% naszych „rodaków”” – ahahaha. A to dobry komentarz 😉

   3

   0
   Odpowiedz
 23. Po pierwsze, nie mów do siebie „śmieć” bo nawet nie wiesz, jak bardzo cię to tylko pogrąża. To takie auto-przekleństwo. Po drugie, ci, jak to ich nazywałeś, normalni ludzie, często nie są wcale tacy normalni. Nie będę się teraz nad nimi rozpisywał, ale powiem tak, nieraz jest tam syf w ich związkach i małżeństwach, że czasem można stwierdzić, że lepiej być samemu, naprawdę. Po trzecie, ja mam 30 lat i na koncie ok. 130 zł więc nie tak najgorzej masz 😉 Po czwarte, nic teraz nie kupujesz, chyba że jedzenie i ciuchy, tylko jak już to inwestujesz, ale z głową. Nie jakieś tam piramidy finansowe, które wyrastają jak grzyby po deszczu. Po szóste żyjemy w Czasach Ostatnich więc sugeruję zawołanie do Boga imieniem Jezus Chrystus coś w stylu „Nie wiem, kim jesteś, ale chce cię poznać i zaprosić do mojego życia. Napraw je proszę.”. Jak będziesz w tym szczery, to się On odezwie do ciebie. Pozdrawiam P.S. Jak zauważyłeś brak „po piąte”, to masz dobrą uwagę, albo już to znasz 😉

  13

  5
  Odpowiedz
 24. Stary, mam 27lat i nawet 20tys nie mam

  7

  -1
  Odpowiedz
 25. Auto, wyremontujesz pokój, aparat albo inny gadżet do imponowania dupom, elo

  1

  3
  Odpowiedz
 26. Przejebane i tyle w temacie.
  Jedyne pocieszenie, że nie urodziłeś się w indyjskich slamsach, bo tam mieszkałbyś na ulicy
  i należał do kasty nikt.

  7

  1
  Odpowiedz
 27. Nie jesteś biedny bo Twój Tata pił. Jesteś biedny bo jesteś ofermą.

  Ja w wieku 14 lat zaczałem pracować i, zarabiać zdalnie w IT.

  Nic od nikogo nie brałem. W wieku 26 lat zarabiałem po 200tyś miesięcznie na swoim biznesie.

  Nie zwalaj winy na czynniki środowiskowe. Ty jesteś nieudacznikiem i leniem.

  Tak jak 99% ludzi. To ich wina. Nikogo innego.

  5

  23
  Odpowiedz
  1. I dlatego nie masz nic ciekawsze go do roboty, niż siedzenie na chujni

   19

   3
   Odpowiedz
   1. Że co? Ja nie chodzę do WC? Na chujnie zerkam zazwyczaj w WC.

    3

    1
    Odpowiedz
  2. Obudź się Janusz. Zesrałeś się.

   5

   2
   Odpowiedz
  3. hehe Prawda ich w oczy kole. A fakty są takie że każdy chce miliony, ale ułamek ma odpowiednie zdolności i hart ducha. Większość ludzi to ofermy.

   5

   1
   Odpowiedz
 28. Wątpię w to, że zwykły 18 latek ma 20k bo szkoła kończy się w wieku 19/20lat. Nawet jeśli tyle ktoś ma to myślę, że to niewielki procent.

  2

  0
  Odpowiedz
 29. Kup sobię sztuczną cipe

  6

  1
  Odpowiedz
 30. Tkwisz w kokonie informacyjnym, dlatego wydaje ci się, że nic nie możesz. Ja wyjechałem po 6 latach jebania w PL i 3 latach pracy w DE do Italii i tutaj rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, a 20 tys. to kupa forsy. Za dwa razy tyle, czyli 10 tys. € widziałem już zrujnowany dom z ogrodem 6000m2 w odległości 10 km od morza i 70 km od Monaco. Można żyć, prawda? I nie ma tu praktycznie zimy. Oczywiście, że trzeba zakasać rękawy, oczywiście, że dom jest na skraju lasu i trzeba do niego chwilę iść. Ale jest i nie trzeba brać na niego kredytów. Obok mnie młodzi Francuzi odbudowują ruinę ze sterty kamieni. Żadnemu cebulakowi by się nie chciało w takim miejscu, powiedzieli by, że „Passat nie podjeżdża” i dlatego cebulaki są ofiarami matriksa. Obejrzyj kanał ‚absolutarianin’, na tyrurce, i wielu innych, co wyjechali do normalnego świata, albo nawet do Tajlandii, Peru, czy krajów arabskich. Zobaczysz, że można inaczej, a to, co cię otacza to zakłamana do granic niemożliwości propaganda.

  14

  0
  Odpowiedz
  1. A to nie jesteś czasem ty? 😉 Ten absolutarianin? Już kiedyś widziałem te tanie domy za granicą, ale jak tam jest z kulturą ludzi we Włoszech i jak tam patrzą na Polaków?

   0

   0
   Odpowiedz
 31. Przestań kurwa stękać. Ciesz sie, ze nie urodziles sie w Somalii. Jak Ci nie pasuje to ucz sie jezyka i wyjezdzaj. Po kilku miesiacach odlozysz na jakis papier i zaczniesz normalniejsza prace.

  8

  0
  Odpowiedz
 32. Codilla organizuje szkolenie z programowania w javie i można się ubiegać o prawie całkowite sfinansowanie szkolenia z budżetu państwa. Przynajmniej sprawdź czy by Cię to finansowanie nie objęło. A co potem? Mój kolega po dwóch latach pracy w programowaniu zarabia tyle, co ja po 20 latach. Alternatywnie, zainteresuj się szkoleniami dla hydraulików. Elektryki nie polecam, bo zdarza się, że elektryk umiera od porażenia prądem, ale to też dobrze płatny zawód. Obecnie elektryków i hydraulików rozpaczliwie brakuje, czeka się kilka miesięcy, żeby ktoś przyszedł. Te wszystkie zawody wymagają gdzieś rocznej nauki wieczorowo, potem już będziesz się uczyć wykonując zawód. Możesz normalnie pracować po 8 godzin, a uczyć się w weekendy i wieczorami.
  Ustal sobie cel jaki zawód chcesz wykonywać i dąż w tym kierunku. Nie, nie będzie łatwo, będzie ciężko pracować i się uczyć, ale jak Cię wyrzucą drzwiami, to wrócisz oknem.

  3

  1
  Odpowiedz
 33. Nigdy nie strać tych oszczędności zainwestuj w siebie znajdź tanią kawalerkę zrób kursy dzięki którym znajdziesz dobrą pracę, głowa do góry i napierdalaj naprzód

  7

  0
  Odpowiedz
 34. Wyobraź sobie że w wieku 28 lat masz 20tys oszczędności a inni toną w długach jesteś wielki

  12

  0
  Odpowiedz
 35. Heh 20 koła, to u nas większe oszczędności. Miliony ludzi w naszym kraju żyją od pierwszego do pierwszego i nie mają nawet 1000zł odłożone na gorszy miesiąc.

  10

  0
  Odpowiedz
 36. Kup sobie wojaki za 1,90 zł i zachlej pałę no bo co Ci innego pozostaje.

  4

  4
  Odpowiedz
 37. Rozpowiadaj „w sekrecie”, że masz odłożone 20 tyś., a dziewczyna szybko się znajdzie. Być może ją zapłodnisz i już będziesz miał zupełnie inne problemy – za obecnymi, jeszcze zatęsknisz.

  17

  0
  Odpowiedz
 38. Groksowie do pokonania.

  2

  0
  Odpowiedz
 39. 20 tysi no nieźle ja owszem tyle zaoszczędziłem ale 5 lat mi to zajeło teraz nawet 5 tysi ciężko mi uzbierać..

  5

  0
  Odpowiedz
 40. A co Ty byś chciał mieć w wieku 28 lat chłopcze? Myślisz że twój dziadek w tym wieku to już miał 5 mieszkań, 3 samochody, 200k na koncie i jeszcze utrzymywał sam niepracującą żonę z 5 dzieci? Tak wygląda życie, misiek, że w tym wieku ma się gołą dupę, coś tam ma się po 30-ce jak się już dobrze zarabia a prawdziwy majątek ma się po 40 (o ile się na to zapierdalało i nie rozpierdalało na zachcianki). No chyba że się porównujesz do dzieci bogaczków co to nic nie muszą a kasa jest dla nich tylko na rozrywki.

  11

  0
  Odpowiedz
 41. Chujnia bardzo dobra, bo nie mam ojca alkoholika tylko po prostu idiotę i również sam muszę na wszystko pracować i powiem Ci że 20k PLN to dobre oszczędności. Pracuje już dosyć długo i co chwilę coś się zdarza, że oszczędzam co miesiąc maks 100 zł.

  1

  0
  Odpowiedz
 42. Zwróć uwagę na ważną kwestie: to auto może odebrać ci życie albo co gorsza komuś innemu. Więc nie jest ci do niczego potrzebne. Rusz się lepiej leniuchu! Kiedyś ludzie pokonywali setki kilometrów na pieszo i żyli.

  1

  1
  Odpowiedz