Agencja pośrednictwa pracy za granicą

Czołem!
Byłem dzisiaj w jednej z agencji pośrednictwa pracy. Oferty do Holandii i Niemiec. Chujnia w czystej postaci! Rozmawiam o warunkach pracy i dowiaduję się co następuje:
Stawka 9 ojro za godzinę harówy w ogrodnictwie. Nie najgorzej. Prawdziwa niepowetowana chujnia zaczęła się w momencie kiedy usłyszałem że agencja pobiera prawie 500 ojro z wypłaty za miejsce w pokoju w mieszkaniu np 8 osobowym. No żesz coorva! Jak ludzie godzą się kurwa godzą na taką whooynię taką? Załóżmy teoretycznie że mieszkasz z 8 osobami i każdy płaci te 500 ojro to wychodzi jak nic 4 tysiące euro!!! Za mieszkanie w syfie! Dlaczego nikt się nie wkurwi i nie powie głośno co o tym myśli?! Chyba Ukraińcy w Polsce mają lepsze warunki niż Polacy na zachodzie. Za te agencje ktoś powinien się wziąć bo to jest rozbój w biały dzień. Pozdrawiam.

72
3

Komentarze do "Agencja pośrednictwa pracy za granicą"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja robie na produkcji za 2200 netto w umowie i prace. Pierdole wyjazdy zagranice zeby mnie tam jeszcze zajebali. Oczedzam powoli, zaniewdlugo podwyżkę bede mial do 2500 na łapę i pierdole bande kurwiarzy. Tutaj na miejscu zawsze cos ugrasz sobie, trudno chujowo ale stabilniej

  2

  3
  Odpowiedz
  1. A ja pracuję w USA za 35$ na godzinę i mam Was w dupie patałachy.

   2

   2
   Odpowiedz
 3. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Ci co chca mieć bachory niech sami je utrzymują a nie wyciągają łapę po pieiądze od tych co pracuju. Jestem wolnym złowiekiem i chuj komu do tego czy mam dzieci czy nie. Nie będę płacił na nie moj bachory i patoligie ich starych. Nie i chuj!

   3

   0
   Odpowiedz
 4. No widzisz, patałachu? A u nas, w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym, przyzakładowe baraki są za darmo*. Rzeknij więc Panu swojemu: po co ci zapierdalać tam na jakiegoś zgniłego imperialistę, skoro możesz zapierdalać na Wodzów twoich oraz na chwałę kapitalizmu Cebulandii? Tak więc trzy stówki w łapę… /Mesio PS. *Of koz za darmo jedynie wtedy, gdy w kontrakcie będziesz wyrażał zgodę na swobodne dysponowanie twoimi zwłokami po tym, gdy już wyciągniesz kopyta.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Na stronie PUP w kcach było ogłoszenie o zbieraniu malin w Hiszpanii. Jak nie nazbierałeś w okresie próbnym iluś tam kg na h, to wracałeś na własny koszt. a i wynagrodzenie najniższe jak się dało.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Dość prawackiego hejtu na chujni

  2

  2
  Odpowiedz
 7. Zasada numer jeden pracy za granicą: Trzymać się z daleka od polaków i ich kurewskich „agencji pracy”.
  Widzę, że coś kumasz, więc potwierdzam, ta zasada ciągle obowiązuje i nie mam od niej wyjątków. trzymaj się tego, a będzie dobrze.

  9

  0
  Odpowiedz
 8. Gamoniu. Żadnych agencji, żadnego syfu. Przyczłap się pekaesem pod bramę mojego zakładu i na hasło „stracone ojrasy” rzucone stróżowi, dostaniesz trwający pół roku etat, odpowiadający Twoim umiejętnościom. Uczciwe 3000 zł zapłaty za 500 godzin w miesiącu. Zostaniesz wnikliwie prześwietlony, zobaczymy co potrafisz, a czego nie. Mieszkanie też zapewniamy.23 m2 za 1500 zł/miesiąc. No i nie pobieramy 500 euro jak jacyś oszuści. Zakręcisz się koło szwaczki Kateriny, jak stwierdzi, żeś nie cymbał, to da Ci zamoczyć. Chyba, że jesteś stały w uczuciach,to możesz poznać inną na dłużej. U Nas takich nie brakuje.Żyć nie umierać. Z czasem odłożysz na matiza w gazie . Czego chcieć więcej?

  4

  1
  Odpowiedz
  1. Ale jesteś jebnięty, uśmiałem się do łez

   3

   0
   Odpowiedz
 9. Uruchom chuja

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Brat brata w dupe charata. Witaj w Polsce.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. za 500 euro to masz mieszkanie z jednym współlokatorem jak sam szukasz mieszkania

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Ukraińcy mają w polsce lepiej. Oczywiście. Dopłaty do czynszu, budowane mieszkania przez „wadzem”. Kult białego murzyna ma sie dobrze. tani, dobry,ciemny. Oto polytyka postsolydaruszków. A „polaki” na bezrobocie WON!

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Dość na chujni faszystowskich rzygowin i śmieci

  2

  1
  Odpowiedz