agresywne psy

Wkurwiają mnie pojeby które w bloku trzymają agresywne rasy psów! pitbul amstaw czy chuj wie co to za brzydki ryj ma ten pies. NO JAPIERDOLE!!! Stara kurwa chodzi z takim psem i trzyma go na smyczy specjalnie sie oddala od ludzi, po chuj takiego psa w ogóle trzyma? Chuda słaba i taka gadzina, jeszcze mnie to kurestwo ugryzie i okaleczy, albo jakieś dziecko zabije jprdl. Powinien być zakaz trzymania takiego kurestwa w blokach

9
3

Komentarze do "agresywne psy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Największy problem z amstaffami i pitbullami jest taki, że trafiają najczęściej w ręce patusów o posturze suchara, którzy chcą leczyć kompleksy małego siura i myślą, że są groźni. Kurwa mać, przecież dojebanego mięśniami amstaffa to niejeden chłop 100 kg mięśni miałby problem utrzymać, a co dopiero cherlawy nastolatek.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Stara baba trzyma go po, żeby jakiś „kulturalny młody człowiek” nie wyniósł z jej domu oszczędności, w czasie, gdy jego kolega będzie „zabawiał” ją rozmową. Tutaj akurat pies z „brzydkim ryjem” może przydać się bardziej niż mały, słodki kotek. Ale racja, wyprowadzać go na spacer powinien jakiś młody gość panujący nad psem, bo jak się bydle urwie to może być chujowo.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Amstaff a nie amstaw
  Nie piszemy z włączonym Caps lockiem.
  Wykrzykniki i znak zapytania stawiamy po spacji.
  Ja pierdole, a nie jprdl.
  Wpis kończymy kropką.
  Grammarnazi

  1

  2
  Odpowiedz
 5. Mhm, amstaw. Jeszcze pewnie pódel, sznałcer, pidból, wyrzeu i inne rasy psuf.
  Grammarnazi
  PS piscie nomalnie bo kuwa zygac mi sie hce jakse nawas pace

  4

  1
  Odpowiedz
 6. Pan twój i władca Mesio ostatnio był ze swoim szoferem jego złotym Maybachem w Rosji, skąd przywieźliśmy do obrony mojej willi z basenem różańcowego krokodyla i syberyjskiego tygrysa. Zaiste uwierz, jaki jest ubaw, gdy jakiś patałach usiłuje się do mojej willi włamać. Odejście z buta od bramy mojej willi do najbliższego drzewa ma szybsze, niż start mojego Maybacha spod świateł.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Za dobrze ci się Mesio powodzi. Raz piszesz o złotym Bugatti, teraz o złotym Maybachu. Ale i tak lubię twoje wpisy.

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Psy do budy, baby do kuchni, a my na melanż! Pod takim hasłem wystartuję w październiku, liczę na wasz głos szlachetni chujanie.

  2

  1
  Odpowiedz