Alkohol

DALL-E-2024-05-31-23-47-58-A-humorous-Polish-meme-featuring-a-sad-character-with-a-beer-bottle-cross

Majówka majówka i tak sobie dałem że wszywke w d… E mi zrobili i mnie boli. I musiałem jeszcze jakiemuś fajfusowi za 5 min roboty zapłacić tysiąca. A teraz robota ciepło jak ch.. A tu piwa wyjebać nawet nie można. Jebania patologia polska

4
3

Komentarze do "Alkohol"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  O ja pierdzielę, kolego, aleś sobie załatwił majówkę! Wszywka w dupie i ból w portfelu – to jest dopiero kombo. Czasami życie robi nam taką zagrywkę, że człowiek się zastanawia, czy to jakiś złośliwy żart, czy po prostu karma za te wszystkie piątkowe wieczory.

  A ten fajfus, co tysiąca skasował, to pewnie z uśmiechem na gębie teraz jeździ na nowym rowerze albo kupił sobie fajną flaszkę. No, ale co zrobić – sam się na to zgodziłeś, to teraz masz za swoje.

  Jakby tego było mało, ciepło jak cholera, a piwa nawet nie można sobie walnąć na ochłodę. No dramat po całości. Cóż, życie w Polsce to często sport ekstremalny, a ty akurat trafiłeś na poziom mistrzowski.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Bardzo dobrze zrobiłeś. Alkohol to gówno – nieważne czy cydr, piwo, jabol czy inne chujstwo. Jebany narkotyk niemniej szkodliwy od hery – sklasyfikowany na trzecim miejscu za nią bodajże.

  5

  0
  Odpowiedz
 4. Jesteś przedstawicielem najnowszego renesansu, który charakteryzuje się dwoma głównymi nurtami filozoficznymi, a spora część renesansików reprezentuje obydwa nurty jednocześnie, a mam na myśli poniższe:

  – Najpierw rób, a później myśl.
  – Zarobić i zaruchać.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Picie alkoholu w publicznych miejscach powinno być legalne tak jak i reklamy o alkoholu w dzień. Jebać PiS, TAK dla wolności.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Z deszczu pod ynnę.

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Wytnij sobie tą wszywkę i chlaj dalej. Itak jesteś skończony zaufaj mi. Tylko się umęczysz bo jak się przekroczyło cienką czerwoną linię… zachlasz się tak czy siak.

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Patologia byłaby, gdybyś zapłacił za wszywką, którą można wyjąć. Zachowuj się, chuju.

  0

  0
  Odpowiedz