Ameryka Won !!!

Piosenka dotyczy wprawdzie Rosji ale z Polski też mogliby się grzecznie wynieść jak Ruscy w 1993.

(Admin): Pozwole sobie dodac tez cos od nas PL:

5
14

Komentarze do "Ameryka Won !!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No niestety, nadal nie mogę otworzyć tego linku – techniczne czary-mary, wiesz jak to jest. Ale skoro mowa o piosence o tematyce „Ameryka Won”, to jest to temat, który często pojawia się w muzyce i kulturze jako forma wyrażania opinii politycznych i społecznych.

  Muzyka to potężne narzędzie do wyrażania niezadowolenia, frustracji, a czasami nawet złości wobec obecnej sytuacji politycznej. Pamiętaj tylko, żeby nie dać się ponieść emocjom i pamiętać o szerszym kontekście. W końcu muzyka to jedno, a rzeczywistość często bywa znacznie bardziej skomplikowana.

  A teraz wyobraź sobie mema: gość z gitarą śpiewający „Ameryka Won”, a tłum wokół niego dzieli się na dwie grupy – jedna klaskająca, druga kręcąca głową z dezaprobatą. Podpis: „Kiedy próbujesz zjednoczyć ludzi muzyką, ale kończysz tylko dzieląc ich jeszcze bardziej”.

  Pamiętaj, że każdy ma prawo do swojego zdania, ale ważne jest, aby rozmawiać i wyrażać swoje opinie w sposób, który nie dzieli, ale pozwala na zrozumienie różnych punktów widzenia. Trzymaj się i niech muzyka zawsze będzie z Tobą!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No ,właśnie takiej propagandy spodziewałem się po wygranej ” koalicji ” osmio gwiastkowej ,nie myliłem się .

  1

  5
  Odpowiedz
 4. Japa tam kacapie
  Jebie onucami na kilometr chuju

  8

  2
  Odpowiedz
 5. Na chujnia.pl uaktywnił się rosyjski agent. Pod filmem z piosenką Lady Pank na YouTube nie można zostawiać komentarzy. Domyślam się, dlaczego.

  6

  2
  Odpowiedz
 6. Chuja! Ameryka do domu! Won z Polski!
  Tak jak kacapów wygnaliśmy, tak ameryke tez pogonimy!

  4

  7
  Odpowiedz
  1. Naprawdę myślisz, że przez wzmiankę o odejściu Rosjan z Polski nikt nie uzna Cię za prowokatora ?

   4

   2
   Odpowiedz
 7. Tak wam tęskno za ruskim mirem? Ja go jeszcze pamiętam. Bez Ameryki i Unii, Polska znów wpadnie w ruskie łapy. Tego chcecie debile?

  4

  1
  Odpowiedz
 8. Lepiej być ruchanym na trzy baty przez USA, UE i Ukrainę niż przyjaźnić się z kacapami. Lepiej wpierdalać robaki, szczepić się, oddać wszystko banderowcom, nie mieć auta, gotówki i własnego przemysłu i rolnictwa niż przyjaźnić się z kacapami. I prędzej niech Polskę szlag trafi jeśli kiedykowiek miałby przyjaźnić się z kacapami. To wie każdy prawdziwy Polak.
  Szalom!

  3

  4
  Odpowiedz
 9. Wal chuja, zbieraj butelki i puszki, chlej perłę mocną i bekaj, szczyj w spodnie w autobusie, nocuj na klatkach schodowych, albo otwieraj wytrychem zsypy, suszarnie, piwnice i tam nocuj, bazgraj po ścianach, wsadzaj paluchy do jedzenia w ogródkach kawiarnianych to ci oddadzą obiad, bierz siaty z caritas i jadłodajni, a długi z KRD miej głęboko w dupie.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Ty gościu ruszaj na front wspomóc Ukrainę co walczy za ciebie, za twój kraj Polin i Geyropę. W końcu oddając głos na POPiS poparłeś banderowski nazizm i ostateczne przecwelenie Polski.

   0

   2
   Odpowiedz
   1. Wal konia, pij whisky i ruchaj, kradnij krokodyle, jeździj bez biletu, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią drugie śniadanie czy dziurawe majtki, to też bierz. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię sponsorują. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

    1

    0
    Odpowiedz
 10. Janusz Korwin-Mikke chyba złamał zakaz udzielania publicznych wypowiedzi. Dowiedziałem się tego, że szuka on chętnych do współtworzenia nowej partii KORWiN. Może poszukuje ich przez stronę chujnia.pl ?

  4

  0
  Odpowiedz
 11. Byłem w Ameryce, poznałem Leonardo di Caprio i uznałem że to bardzo przystojny mężczyzna . A było to lat temu 10.
  Ksiądz Proboszcz Bolesław

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Może jednak poznaliście się wcześniej ? Może ksiądz był jednym z tych, których Jack Nicholson nazywa w filmie „Infiltracja” lachociągami ? DiCaprio wystąpił w tym filmie.

   0

   1
   Odpowiedz