Antykomor.pl

Kiedyś w Internecie była strona taka jak nazwa tego wpisu – wkurwia mnie, że już jej nie ma. Na tej stronie były gry w których się obraża polityków PO – grałem w nie kiedyś. Na koniec napiszę jeszcze, że choć nie lubię PO to PiSu także nie lubię. Antykomor.pl powinien wrócić i dodatkowo niech powstanie strona, krytykująca PiS w której drwi się z polityków PiSu, w tym będą na niej gry.

4
4

Komentarze do "Antykomor.pl"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A ja lubię p. Dziambora

  0

  0
  Odpowiedz
 3. PiS jest dobrą partią. Natomiast inflacja jest zjawiskiem pozytywnym, bo wtedy ludzie zarabiają więcej. Ale „geniusze’ z opozycji nie zrozumieją

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Bezedura.
   Dzięki inflacji mogę windować ceny takich zegarków z takim niebieskim podświetleniem takiego wyświetlacza coraz wyżej i wyżej. Ludzie zarabiają więcej i wydają więcej na moje zegarki. Ale tylko ci, którzy nie są z opozycji więc jeśli zobaczycie kogoś z takim zegarkiem z takim niebieskim… itd. to z pewnością będzie pisior.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. sam jesteś kurwa pisior śmierdzący

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Jedni zarabiają więcej ale i więcej wydają,
   a drudzy tyle samo zarabiają ale również więcej wydają…
   kurwa!

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Ja to bym chciał żeby była taka gra w której można napierdalać do polityków z jakiejś mocnej giwery. No bo to jest tak… Donald obiecuje że będzie Trybunał Stanu, no to potem trzeaby zorganizować pluton egzekucyjny jak juz wyrok zapadnie wiadomo jaki, że czapa zdrajcom.
  I żeby się krew lała realistycznie i mięso żeby chlapało jak w rasowej strzelance.
  ***** ***

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Nie rozumiem tej logiki. Mówiło się koło 2015 roku, że PiS będzie rozstrzeliwać tych, co nie chodzą do kościoła (śmiechu warte!) i Kaczor chce tylko zemsty. Teraz najbardziej przepełniona chęcią zemsty jest PO i cała ta „liberalna” strona konfliktu polsko-polskiego. Mówili,że PiS dzieli ludzi, a to zwolennicy opozycji sami chcą się mścić, inwigilować środowiska prawicowe po wyborach (jak powiedział jeden nawiedzony profesorek z Warszawy), tylko po co? Żeby stanowiska w Orlenie czy spółki skarbu państwa obsadzić swoimi? Żeby media, np. TVP Info obsadzić swoimi dziennikarzami, bo o wolność mediów i demokrację już na pewno im nie chodzi. A już na pewno nie o polską rację stanu.Ten sam profesorek, o którym mówiłem powyżej, wyznał, że marzy mu się marionetkowy rząd proniemiecki w Polsce. To będzie Polska, gdzie będzie królować tęczowa flaga

   1

   0
   Odpowiedz