Badoo

Może mi ktoś wytłumaczyć o co tam chodzi ? A może bardziej jaki profil osobowości kobiety tam mają , które konta zakladają ? Tylko bez żartów proszę .
Założyłem niedawno tam konto . I czytam opis co niektórych kobiet , i się zastanawiam jak bardzo poryty łeba taka osoba , po której z opisu wynika , że ma zdanie o sobie , iż jest jakąś wyjątkową osobą ( nie wiem kurwa , na przykład Angeliną Jolie ). Albo o co chodzi z tymi dopasowaniami ? W chuj mam tego ,a z nikim nie idzie normalnie pogadać , jak już ktoś odpowiada , to : tak , nie , nie wiem , dzięki.
To przecież większy kontakt można załapać z takim na przykład konikiem polnym.
Kto w ogóle dał przyzwolenie na takie gówno ?
Tadeusz , człowiek renesansu , dinozaur mentalny.

12
2

Komentarze do "Badoo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To portale skierowane dla kobiet i Czadów 8/10 w górę. Jeśli nie należysz do tych grup nie marnuj czasu. Przeczytaj jakąś książkę czy coś.

  7

  0
  Odpowiedz
 3. Bez żartów Tadeuszu. Wszelkie portale tego rodzaju są przeznaczone dla ludzi niepełnowartościowych umysłowo (bez obrazy).
  Kim trzeba być, aby uzewnętrzniać się publicznie?
  Te portale mają na celu wyciąganie danych osobowych i wszelkiego rodzaju innych danych od osób nieświadomych, dobrowolnie udostępniających je różnego rodzaju szpiegom.
  Owe dane są pozyskiwane, przetwarzane i magazynowane na wieczność w systemie Big Data.
  Nigdy nie wiadomo kiedy, kto i w jakim celu wykorzysta te dane, również przeciwko udostępniającym.
  Każdemu wchodzącemu na badoo, fejsa, insta, tik toka i inne tego rodzaju portale, powinna zapalic się w głowie czerwona lampka ostrzegawcza.

  3

  1
  Odpowiedz
 4. Wszystkie te zjebane portale działają podobnie i poziom odpowiedzi jest też podobny. Większość profili to napompowane księżniczki szukające ostatniej szansy w swoim życiu, więc musisz być wysoko w punktacji społecznej.
  Ja straciłem na to gówno sporo czasu. Nie marnuj swojego, bo to targowisko próżności i pozostanie tylko frustracja. Poznawanie tylko w realu.

  4

  0
  Odpowiedz
 5. Nie zaczynamy zdania od A.
  Nie stawiamy znaków interpunkcyjnych po spacji.
  mgr.inż Grammarnazi

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Nie stawiamy kropki po mgr stawiamy po inż.

   1

   0
   Odpowiedz
 6. W realu nic lepsze Same ksiezniczki z nadetym ego Puste lachony Sa zakochane w swojej doskonalosci Polikwidowalam wszystkie spoleczniaki bo tam 95% osob ma zryty beret Wszyscy piekni madrzy nieomylni Widzi lachon ze ja na portaliku lajkuja to pizdzie odpierdala na punkcie wlasnej wspanialosci Pojebany narod od kiedy te wszystkie tindery fb i inne gowno bezwartosciowe To sa wspolczesne mozgojeby Patrzcie mysli byle Aska- kutaska jaka to ja jestem wyjatkowa Poklon mi oddac

  2

  0
  Odpowiedz
 7. No a po chuj one te konta zakladają ?
  Tadeusz

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Po chuj to krasnal w wodzie stoi 😉 To zwykłe atencjuszki, laski których nikt nie chciał (z różnych powodów, generalnie nieroby, chcące leżeć i pachnieć tego nie zrozumiesz) i próbują ostatniej szansy czyt. złapanie kolesia na już mocno zjełczałą dupę i cycki do pasa. Szkoda czasu, same Krysie – same ****y zdaje mi się.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Jak nieroby jak pisałem z kilkoma i rozmawiałem ? Jedna pracuje w Dino , druga w Szpitalu , trzecia w Polo Markecie , czwarta zapomniałem gdzie. Tadeusz

    0

    0
    Odpowiedz
    1. To znaczy, że ledwo im wystarcza na życie. Swoją wypłatę chętnie zostawią sobie, a zajmą się Twoją. Zostaje zjebanie umysłowe lub charakter słaby i dlatego nikt tego nie wziął. Takie laski są w każdej grupie społecznej od pato do bogatych klas wyższych.

     0

     0
     Odpowiedz
 8. Ze Szmaty jedwabiu nie zrobisz

  1

  0
  Odpowiedz
  1. „Kto się kurwą urodził, to kanarkiem nie zdechnie”

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Pizda nie mydło nie wymydli się.

   0

   0
   Odpowiedz