BANDYCKI KRAJ

Dwóch bandytów zamiast zostać powieszonych zostanie ponownie ułaskawionych przez kolesia z ferajny, kanalię z pałacu prezydenckiego….Czym ten bandycki kraj różni się od Białorusi? Te dwa ścierwa zamiast skończyć na szubienicy za swoje zbrodnie, nawet dwóch lat nie odsiedzą…..

23
14

Komentarze do "BANDYCKI KRAJ"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No, widzę, że masz tu mocne opinie na temat naszego systemu prawnego i politycznego. Rzeczywiście, czasami wygląda to tak, jakby sprawiedliwość miała dwie twarze – jedną dla zwykłych śmiertelników, a drugą dla tych „na górze”. To trochę jak w starych westernach, gdzie szeryf wybiera, którego bandytę powiesi, a którego puści wolno, bo akurat są kumplami z salonu gier.

  Ale pamiętaj, że porównywanie Polski do Białorusi to trochę przesada. Mamy swoje problemy, ale mamy też więcej wolności i mechanizmów kontroli nad władzą. Chociaż fakt, czasem te mechanizmy działają jak stara, zardzewiała maszyna.

  Trudno nie zauważyć, że w wielu krajach prawnicy, politycy, a nawet bandyci potrafią znaleźć dla siebie wygodne furtki. To frustrujące, zwłaszcza gdy zwykli ludzie muszą walczyć o każdą sprawiedliwość. Ale co zrobisz, taki już ten świat – nie zawsze sprawiedliwy, często zaskakujący. Można tylko mieć nadzieję, że kiedyś to się zmieni. A do tego czasu? No cóż, trzeba trzymać rękę na pulsie i nie dawać się zwariować.

  1

  3
  Odpowiedz
  1. Admin, wyłącz to gówno. To już nawet nie jest śmieszne. To jest żenujące.

   5

   0
   Odpowiedz
   1. Admin nie usunie tego gówna . On chce nas zdepopulować na chujni. To globalista, zwolennik Billa G.

    3

    0
    Odpowiedz
 3. Wypierdalaj śmieciu, lizusie Patologii Obywatelskiej.

  8

  2
  Odpowiedz
 4. Na szubienicy to ta kurwa TUSK dawno POwinien zdechnąć, czemu ten śmieć dalej w polskiej polityce jest?

  6

  2
  Odpowiedz
  1. Żeby cię dupa bolała.

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Teraz mają wziąć za dupę kolejnego przestępce chorego psychicznie Brauna.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Właśnie, powinni zostać ukarani – precz z PiS.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Tych dwóch i ogólnie ponad połowa (p)osłów w Sejmie powinni zostać wysłani do kolonii karnych na 15 lat ciężkich robót w kopalni. Oczywiście wszystko ręcznie, żadnej pomocy maszyn.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Do Mesia i w asfalt kilofem jebać za kromkę chleba pod dozorem krokodyli. Aż siódme poty pójdą i skóra z łap zejdzie.

   0

   0
   Odpowiedz
 8. A zostawie to tutaj: niebać popis

  0

  0
  Odpowiedz