„Będziesz pan wisiał”

Nie ogarniam dlaczego na te słynne słowa posła konfederacji do ministra zdrowia jest zawsze w odpowiedzi takie larum, histeria i oburzenie mediów i urzędników państwowych, ale jak psychopaci z wiejskiej w trakcie plandemii zamordowali 200 tysięcy osób i doprowadzili do samobójstw tysięcy osób lockdownami, zamykaniem, otwieraniem i zamykaniem, żeby tylko przetestować czy bydło da się trzymać za ryj i gdzie są jego granice oraz traktowaniem ludzi jak trzodę to już jest ok? Tak? Jak widać 200 tysięcy przedstawicieli polskiej populacji to dla naszej rządzącej kasty z błękitną krwią jest mniej ważne niż jeden urzędnik państwowy, bo śmieją się z tego.

27
3

Komentarze do "„Będziesz pan wisiał”"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. 200 tysięcy osób zostało przez nich bezwzględnie zajebanych, a jak dodasz, że podobna liczba firm została zamknięta lub zawieszona to już ciężko wyobrazić sobie poziom skurwysyństwa tych umiarkowanych komunistów.

  Nie zrobisz za wiele, 30 milionów osób może głosować, połowa z nich ma wyjebane i nie idzie, zostaje więc 15 milionów, połowa z tego rozkłada się na POPiS, a połowa na resztę, więc na POPiS głosuje 7,5 miliona. Końcowe wyniki pomiędzy tymi dwoma umiarkowanymi komunistami różnią się też niewielkim procentem więc decyzję kto będzie rządził w 37 milionowym kraju podejmuje 3,8 – 4,2 miliony osób, które posiadają jedną z czterech poniższych cech:

  1. Brak mózgu
  2. Zaniki pamięci
  3. Pracę w sektorze państwowym
  4. Kompilację powyższych

  4

  0
  Odpowiedz
  1. A co mają do tego wybory? Agenda c19 była praktycznie taka sama na całym świecie niezależnie od ludzi u sterów, bo sternik siedzi zupełnie gdzie indziej, a reszta to marionetki.

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Mnie się zastanawia czemu ta kurrrrrrwa jeszcze nie wisi

  3

  0
  Odpowiedz
 4. No co ty. Minister zdrowia dba, żebyśmy byli zdrowi. Nie można tak do niego mówić.

  4

  0
  Odpowiedz
 5. COVID-19 to nie ściema, ale niektóre obostrzenia są pojebane.

  Jebać PiS (***** ***).

  0

  5
  Odpowiedz
  1. „To nie ściema” a co? Prawdziwa pandemia?

   2

   0
   Odpowiedz
 6. Lekką ręką patałachu , zostało zamordowanych 200 tys osób . I to za waszym , patałachu tchórzliwe przyzwoleniem. Jedyne, co potrafiliście zrobić patałachy , to lamentować na Facebooku a waszym bohaterem, który miał z was ubaw frajerzy patałasze był niejaki Biedka. Daliście się wrobić w konsumpcjonizm , zakredytowaliscie się po uszy , wylewaliacie swoją wsciekłość na jakichś gównianych portalach społecznościowych ( Pan Wasz Mesio, nigdy nie miał i mieć nie będzie konta na jakimś jebanym Facebooku – Tfu ( tu wasz Pan raczył był plujnąć ) czy innym pojebanym gównie. Myślicie patałachy, że jak jesteście na Twitterze, to tacy z was bojownicy o wolność ? Dajecie się po raz kolejny wkręcać . A to dopiero początek. Pan wasz Patałachy tchórzliwe zapowiada Wam , że za góra pięć lat nie będziecie nikim, tfu! niczym w tym świecie. Zbiorem cyfr i kodów u jakiegoś Schwaba albo innego pedała.
  A teraz wyobraźcie sobie patałachy, że na ŁWF , jakieś patałachy zamontowany nowy główny zbiornik o większej pojemności. I tak jeden z drugim patałach podłączał odpływ , że że zbiornika cieknie , w związku z czym Pan wasz wkurwiony jest niemiłosiernie , gdyż zmarnował się aromatyczny sos waniliowy robiony przez innych patałachów , przy akompaniamencie utworów Wagnera ./ Mesio PS. Zbyt wkurwiony Pan wasz dziś na peesa jest.

  5

  0
  Odpowiedz