Bezpłatna porada

Cienki pasek stringów między pośladkami umożliwia bakteriom E. coli przedostawanie się z dupy do pochwy i cewki moczowej, i wywołanie w nich zakażenia. Polecam paniom luźne bokserki z bawełny. Nie podrażniają skóry, nie wywołują reakcji alergicznych, zapewniają lepszą wentylację niż bielizna ze sztucznego materiału. W przypadku braku spodni podczas tańca przy rurze ukrywają zaczerwienienia po klapsach i można zmieścić w nich więcej pieniędzy. Najzdrowsze jest nienoszenie bielizny, ale w pewnych sytuacjach, na przykład podczas chodzenia po górach bez spodni, posiadanie jej na sobie będzie lepsze.

(Admin): People just aint no good.

7
4

Komentarze do "Bezpłatna porada"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Missalice nosi dobre bokserki na filmiku booty worship.
  -Testo

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Panie Administratorze, Pan chce przypisać Sobie mój tekst ?
  (Admin): Szanowny gościu, witam na stronie. Pozwoliłem sobie jedynie dodać miłą, refleksyjną piosenkę na koniec dla wiernych słuchaczy :-)”

  0

  0
  Odpowiedz
  1. W porządku. Już się nie denerwuję. Dziękuję, dobry wybór.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. (Admin): Bardzo się cieszę, nie chciałem wywołać agresji. Pozdrawiam serdecznie i życzę Szczęśliwego Nowego Roku.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Życzę wzajemnie.

     0

     0
     Odpowiedz
    2. Nie tyle szczęśliwego co parzystego. Ale teraz pocisne z faktu, że mam estetyzm mentalny z powodu parzystego roku.
     -Testo

     0

     0
     Odpowiedz
 4. Kolejny ciekawy tekst, po tym, o stosunku analnym i niebezpieczeństwach związanych z nim. Wszystko wskazuje na to, że możesz mieć rację co do stringów, aczkolwiek, zwróć uwagę, że człowiek to taki gatunek, który od zarania dziejów walczy z tym co naturalne i…. jednocześnie chwali sobie to, co naturalne. Taki paradoks nagoskórnej małpy. Naturalne są owłosione nogi kobiet, nieprzyjemny odór z okolic odbytu, rozbijanie czaszki maczugą rywalom i gwałcenie ich kobiet, dolewanie trucizny do wina, natychmiastowe rozwieranie nóg przed dobrze zbudowanym przestępcą w BMW czy Murzynem z Erazmusa i oszukiwanie pani na matmie. Wszystko to naturalne, ale my chcemy żyć zgodnie z naturą i jednocześnie ją oszukać. Chcemy ściągać na egzaminach i jednocześnie być obsługiwani przez najlepszych fachowców, posuwać małolaty ale żeby naszych małoletnich córek nikt nie posuwał…..Ech, życie…mam cię w odbycie.
  Stringi, tatuaże, piercing, obręcze szyjne u Masajów, deformacje czaszki u Inków, okaleczanie stóp u Chińczyków……..”Człowiek, to brzmi……chujowo.

  1

  0
  Odpowiedz