Biedaco polaco

Ehh, chujki 🙁
Chciałbym zarabiać po kilka baniek miesięcznie, mieszkać we własnej willi z krokodylami, wozić sie złotym kuloodpornym Bukkake Chiron, sączyć najdroższe whisky z lodem i wozić sie po najdroższych restauracjach 🙁
Chyba już dzisiaj biore 5 stów w zęby i pójde do Łódzkiego Wydziału Fabrycznego na piechote, skuwać asfalt za szklanke wody i suchą kromke chleba.
Będe brał nadgodziny to może kiedyś mi sie uda zarobić chociaż na stek… 🙁

Ehh… Najpierw będe musiał odwiedzić komisariat i poprosić uniżenie o pałowanie z zimnym prysznicem na zmiane bo nawet mi sie nie chce ruszyć dupy…

Jestem zmęczony…
Naprawde…

4
3

Komentarze do "Biedaco polaco"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pan twój Mesio jest dumny, z tego że kolejny patałach garnie się do tyry w Łódzkim Wydziale Fabrycznym. Zaiste podziwiam twoją rozpierającą się energię i chęć zarobienia na choćby zupkę Vifona i brzoskwiniową Amarenę z Biedronki. Niniejszym pięć stów w łapę, bilet do Łodzi, dupsko w tramwaj i jutro punkt 6:00 pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego z pięcioma stówami w łapie i z CV w zębach, patałachu. Najpierw krótki regulamin współpracy z patałachami a potem dostaniesz stanowisko przy głównym zbiorniku, gdzie będziesz miał do wyboru :
  A : walić do niego i przekonywać potencjalnych konsumentów, że to aromatyczny sos od siebie
  B: pilnować innych patałachów, by walili do głównego zbiornika i pobierać próbki nasienia do badań, czy zawierają odpowiednie ilości mikro i makroelementów oraz własnoręcznie doprawiać jej wanilią.
  C : skuwać stare płyty chodnikowe kilofem i ładować je ręcznie na wywrotkę od firmowego Stara 244

  1

  2
  Odpowiedz
 3. Na taki chujowy tekst: masz moje „co łaska”: spierdalaj z takimi i podobnymi tekstami BO nas słabisz! śrut. Fajniaki.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pan twój zapragnie również dodać, że po godzinach czeka cię pobieranie próbek nasienia patałachów walących do głównego zbiornika, i podbijanie karty, że to aromatyczna wanilia.

  0

  2
  Odpowiedz
 5. Nadgodziny to kurwa co najwyżej miska kaszy manny XD.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Trzeba było urodzić się w rodzinie popis albo pracować jako asystent kaczora to teraz miałbyś już pozycje dyrektora.

  1

  0
  Odpowiedz