Bycie nauczycielem

Nie będę narzekać, bo do tego jesteście przyzwyczajeni. Napiszę o plusach pracy nauczyciela:
– jeśli uda Ci się wbić /mieć plecy /mieć naprawdę dobre wykształcenie jak na ten zawód i się załapać na umowę o pracę na czas nieokreślony to masz pracę do końca życia (lub dopóki nie zlikwidują szkoły co zwykle na jedno wychodzi)
– nie marnujesz czasu jak większość osób w pracy. Jesteś w pracy około 5 godz. dziennie i ten czas pracujesz. Cały. Bez przerwy. Żeby zrobić siku musisz znaleźć kogoś kto zastąpi Cię na chwilę albo wstrzymać aż do powortu do domu. Dzięki temu nigdy nie poczujesz beznadziejności siedzenia w pracy 8 godz. i poczucia, że zamiast pić kawę, sprawdzać fejsa albo grać w pasjansa, bo akurat było mniej do roboty mogłeś być wcześniej w domu. Nie płaci Ci się za czas pracy, ale za faktyczną pracę.
– zarabiasz na tyle mało, że nigdy nie marnujesz pieniędzy na głupoty. Wydajesz je tylko na przetrwanie.
– zwykle musisz mieć skończone co najmniej 2 kierunki studiów żeby uzbierać etat więc masz szerokie horyzonty. Na tyle szerokie że łatwo znajdziesz dodatkowe prace po godzinach i w weekendy by wiązać koniec z końcem.
– jeśli jesteś kobietą to ta praca skutecznie zabije twój instynkt macierzyński, co w sumie na dobre wychodzi, bo kogo byłoby stać na takie fanaberie.
– nie masz wielkich oczekiwań od życia i dzięki temu życie Cię nie rozczarowywuje na każdym kroku 🙂

8
1

Komentarze do "Bycie nauczycielem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Prawda jest taka, że mało który nauczyciel szkoli grupę patałachów i mało który zarabia 35 tysi miesięcznie, jeździ Mesiem, pije jabole i rucha dmuchane lale, kradnie krokodyle, obsrywa kible ,wkłada ważne kwity do niszczarek jak nikt nie patrzy, podpierdala zszywacze, mleko i szynkę z lodówki innym nauczycielom. I nie zapomina o cukrze i soli. Jak postawią jakieś jogurty i inne chuje muje to też bierze i go sponsorują. Wielu nauczycieli tak robi i stać ich na pasztetową i Kustosza specjal w PET.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Nauczyciele to zwykle darmozjady, „uczą” zwykle bez praktycznego doświadczenia w temacie w świecie realnym, a teoria to nie prawdziwy świat. Nauczyciele zostaną zastąpieni technologią i chyba tak będzie lepiej.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. I oby jak najszybciej!

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Wiedziałem, że ten post pisała nauczycielka xD

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Przecież nauczyciel może zrobić siku na przerwie.

  0

  0
  Odpowiedz