Cenzura w internecie

Słuchajcie, ja rozumiem że tak jak w pociągu, w kinie, na uczelni, a nawet na imprezie z kumplami nie krzyczy się bez sensu „chuj dupa cycki”, to i na różnych forach internetowych pewne zasady muszą być. Ale nie rozumiem tej całej jebanej cenzury, przez którą nie mogę praktycznie nigdzie nic sensownego napisać! Wszędzie jakieś pieprzone regulaminy, niekiedy dłuższe niż praca doktorska jakiegoś polonisty. Tego nie wolno, tamtego nie wolno, sramtego też nie… A nad wszystkim czuwa stado moderatorów, którzy niczym gestapowcy w III Rzeszy pilnują żeby przypadkiem ktoś się nie wychylił, a jak już to zrobi, to z całej siły walą go banhammerem przez łeb.

Niedawno na pewnym forum poświęconym grze, dostałem ostrzeżenie za post w temacie cudownych zmian zaproponowanych przez twórców gry, w którym mniej stwierdziłem tylko, że „nie wiem co ci devsi biorą, ale powinni zmienić dilera”. Kilka innych osób za podobne posty dostało długotrwałe bany. Najlepsze jest to, że moderator napisał że dostałem ostrzeżenie za „wyzwiska i ataki personalne”! To samo jest np. na FB, tyle że tam z kolei rządzą jebani komuniści, czerwoni jak sam towarzysz Lenin. Wystarczy napisać coś typu „nie chcemy muzułmanów w Polsce” i zaraz ban na 24 godziny albo np. blokada całej strony która ma kilkadziesiąt tysięcy lajków, a z kolei jakimś antifom itd. gdzie co chwila piszą rzeczy typu „wieszać narodowców” włos z głowy nie spada.

Tak jest praktycznie wszędzie. Ostatnio na pewnym forum sportowym na własne oczy widziałem jak ktoś dostał bana za uwaga „ironiczne komentarze pod adresem innych użytkowników”. No fajnie, już nawet ironia jest zakazana (szczególnie jak ktoś wypisuje idiotyzmy)! Gdzie indziej (w grze) raz wyrwałem bana, bo użyłem zakazanego słowa idiot, odnośnie gościa który celowo wypchnął mnie pod ostrzał. Efektem był ban na 3 dni za „wulgaryzmy i prowokacje”.

Najlepsze jest to, że jak gdzieś ktoś ośmieli się napisać „ale cenzura na tym forum” to zaraz stado pożytecznych idiotów odpowiada „to prywatne forum, administratorzy mogą wymyślić takie zasady jak im się podoba” albo jeszcze lepiej „to wynoś się na Pudelka i nie wracaj”! No zajebiście, tylko gdzie ja na Pudelku znajdę osoby, z którymi pogadam na temat broni w jakiejś strzelance?!

TL;DR Chuj w dupę wszystkim twórcom regulaminów i strzegącym ich moderatorom!!!

34
3

Komentarze do "Cenzura w internecie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie masz pojęcia o gestapowcach ani komunistach, powinni ci dać bana na chujnie …

  2

  1
  Odpowiedz
 3. Masz racje z tą cenzurą, im chodzi o to, aby prawdy nikt nie ujawniał, prawdy o świecie, o tym że elity są umoczone w pedofilii i sataniźmie, tego nie chcą. Prawdy o szczepionkach, prawdy o pogodzie, prawdy o kosmosie, prawdy o Świętach Bożego Narodzenia, o postaci Mikołaja, pod którym kryje się szatan, po to jest im cenzura potrzebna, cenzura to miecz kłamstwa, cenzura zawsze chroni kłamstwo.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Zrób tak: nie wypowiadaj się.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Niech zgadnę – gra, w której dostałeś bana to World of Tanks?

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Chłopie sztuka zwyciężania a co

  0

  0
  Odpowiedz