Chat GPT Trolluje?

Ta cała sprawa z ChatGPT zaczyna mnie wkurzać. Jak na poczatku robil wszystko ladnie jak nalezy, od kilku dni troluje normalnie. Kto ma podobne odczucia? Najwyraźniej AI glupieje od kontaktu z ludzką głupotą.

8
7

Komentarze do "Chat GPT Trolluje?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. (autor). Nic dziwnego ze pozaziemskie cywilizacje (jesli istnieja) nie chca sie z nami kontaktowac. Co do trollowania przez AI, byc moze to specjalnie jest spowodowane zeby ludzie nie uzywali az tak duzo?

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Zawsze i wszędzie Artificial Intelligence jebana będzie, zawsze i wszędzie Artificial Intelligence jebana będzie, zawsze i ….

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Jebany to ty bedziesz

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Obiecanki – cacanki.

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Chat GPT głupieje przez lewactwo. Dopóki nie były dodawane filtry, blokady, restrykcje i inne politycznie poprawne czy religijnie poprawne zmiany to tak jak mówisz Chat GPT działał zajebiście. No ale jak zwykle to „wokerska”, polityczna i religijna zaraza musiało się dobrać i do tego by ostatecznie zepsuć tak dobre narzędzie. Jak to trafnie jakiś ktoś w necie opisał aż zacytuję „na ChatGPT przeprowadzono lobotomię”

  2

  0
  Odpowiedz
  1. To tylko potwierdza fakt, że ai to kolejne gówno zależne od animatorów naszego matrixa, które ma nas odciągnąć od realnego życia. Jebać to.

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Chuj mnie to obchodzi od samego początku.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Zadałam temu wynalazkowi 3 pytania i podziękuję. Zapytałam, dlaczego niektóre środowiska nie uznają istnienia rasizmu skierowanego w białych. Otrzymałam odpowiedź, że rasizm w stronę białych nie istnieje, bo biali są uprzywilejowani, a czarni nie mają takich możliwości jak biali.

  2

  0
  Odpowiedz