Chcę zdechąć

Chcę zasnąć i sie nie obudzić, gówno mam z tego życia, zapierdalam do roboty by jeść pić spać opłacić haracz, po co? Ano żeby znowu zapierdalać, na chuj takie życie? Gdybym wiedział że tak wygląda dorosłość, to bym sie zabił w wieku od 15 do 18 lat, gdy miałem odwagę i determinację. Nauczyciele i psycholodzy napierdolili mi że „życie jest pieknie po co masz sie zabijać, przyszłość cie świetlana czeka” (chyba kurwa w łodzkim wydziale fabrycznym mesia). Miałem sie wtedy zajebać, teraz mam 29 lat i nie ma dnia żebym nie był nerwowy i wkurwiony! Myślę nad samobójstwem, chcę takie by było skuteczne i nie bolało.

12
2

Komentarze do "Chcę zdechąć"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Admin/moderator usunął wszystkie moje komentarze, w których doradzałem w tym temacie więc teraz pierdolcie się o sosnę, gówno się ode mnie dowiecie.

  3

  1
  Odpowiedz
 3. Nareszcie trafił się patałach, który docenił mój zakład. Pan twój Mesio jest zaiste dumny, i w mig sprawi, że zapomnisz o myślach samobójczych i wzmocni twoją psychikę – bo patałachu życie to nie bajka, i nie popieści w jajka. W związku z tym pięć stów w łapę, CV w zęby, dupa w tramwaj, bilet do Łodzi i jutro punkt 7:00 pod Łódzkim Wydziałem Fabrycznym. Krótki regulamin współpracy z patałachami i oprowadzenie po barakach, a następnie zostaniesz rzucony na głęboką wodę w celu rozładowania twojego nadmiaru energii – czyli skuwanie starych płyt chodnikowych kilofem. Kromka suchego chleba z wodą raz dziennie gwarantowana od pracodawcy – Pana twojego i władcy Mesia. Jeśli się wprawisz, dostaniesz stanowisko przy głównym zbiorniku, gdzie będziesz pobierał próbki nasienia patałachów i podbijał kartę, że to aromatyczna wanilia. Niewykluczone, że odbędziesz też kurs nauki jazdy w firmowym Starze 244. Musisz jednak uważać, gdyż na wywrotce znajdują się krokodyle różańcowe, a ich sprowokowanie może się źle skończyć. P.S będziesz też po godzinach chlał whisky, wkładał zapałki w szafki współpracownikom i pomagał kraść krokodyle na wywrotkę.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Wypierdalaj z tym gównem, zjebie.

   2

   0
   Odpowiedz
 4. „Nauczyciele i psycholodzy napierdolili mi że „życie jest pieknie po co masz sie zabijać, przyszłość cie świetlana czeka” (chyba kurwa w łodzkim wydziale fabrycznym mesia).”

  PANA Mesia, pchlarzu.
  I widać, że już wiesz, gdzie ta świetlana przyszłość cię czeka… Więc na co czekasz, patałachu? Na oklaski? CV w zęby, pięć stów w łapę i już Mi zapierdalaj na pociąg. /Mesio PS. U nas nie będziesz się musiał przejmować samobójstwem – jak się nie spiszesz przy zapierdolu w naszym wspaniałym Zakładzie, to zajebiemy cię sami.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Mam dokładnie to samo.
  Prawie wszystko idzie mi kurwa na mieszkanie (to najem).
  Ja pierdolę!
  Tak się nie da żyć, i też ciągle jestem wkurwiony.

  4

  1
  Odpowiedz
  1. nic nie rozumie co ty piszesz
   we napisz jeszcze raz bo siedem wysrywów na dzień o tym samym to mało
   na co wkurwiony?
   we no napisz czemu nie „da rzyć”, na Centralnym byś zarobił na najem

   0

   1
   Odpowiedz
   1. ty daj mi kasę

    1

    0
    Odpowiedz
   2. nie będę się parał twoją profesją

    1

    0
    Odpowiedz
 6. Wiecej ruchaj to znajdziesz sens zycia, oczywiscie madrze ruchaj zebyc sobie kredytu nie naruchal (dzieci).

  0

  0
  Odpowiedz