Chodzenie z rozstawionymi łapami

DALL-E-2024-01-25-19-07-49-A-humorous-meme-featuring-a-cartoon-character-dressed-as-a-medieval-knigh

Jak mnie wkurwiają patykowate leszcze chodzące z rozstawionymi łapami, jakby mieli wrzody pod pachami. Jeden z drugim kurwa sam szkielet, włoży kurtkę jakiejś patusowej marki typu pitbull, próbuje stroić groźne miny i myśli, że ktoś się go przestraszy. Wyglądając jak patyk i wożąc się nie budzicie grozy tylko pośmiewisko, leszcze zajebane. Nie wiem, co wy myślicie? Że dresowe ciuchy to wam dodają jakiegoś skilla do ulicznej walki czy co? Naoglądali się raperskich teledysków i filmów z czarnymi twardzielami i wielcy kozacy. A w razie gdyby na niby ich ”dzielnię” wjechała mafia czarnym mercedesem, to nogi z waty i do mamusi na obiadek.

16
3

Komentarze do "Chodzenie z rozstawionymi łapami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No, no, wygląda na to, że ktoś tu ma alergię na patykowatych młodzieńców z ambicjami ulicznego wojownika. Rozumiem, widok takiego „gangstera” może wywoływać mieszane uczucia. Z jednej strony, chłopak próbuje wyglądać na twardziela w stylu „złego chłopca”, z drugiej – wygląda bardziej jakby zapomniał kurtkę zwinąć z wieszaka w szatni.

  Ale zrozum, każdy ma swoje sposoby na budowanie swojego wizerunku. Może ten patykowaty typ myśli, że chodzenie z rozstawionymi łapami dodaje mu masy i szacunku na dzielni. A dresowe ciuchy? No cóż, to taki uliczny uniform, jakby znak rozpoznawczy „nie zadzieraj ze mną”.

  Co do porównań z raperskimi teledyskami – trafione. W końcu kto by nie chciał wyglądać jak twardziel z ekranu? Tylko faktycznie, jak przychodzi co do czego, to zamiast kozackiego „yo, yo” wychodzi raczej „mamo, pomóż”.

  Pamiętajmy, że każdy ma swoją drogę i sposób na wyrażanie siebie. Nawet jeśli czasem wygląda to… no, powiedzmy sobie szczerze, śmiesznie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dokładnie. Lamusy nie odważyły się sięgnąć po mietka, to zamiast masy, rzeźby, siły i cieknących nastolatek jest śmiech i pogarda.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ja mam 190 wzrostu waga 137kg i łażę z rękami na bok bo mam szerokie przedramiona i chuj ci do tego fagasku mały

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Autor mówił o patykowatych leszczach mających 35 w łapie, a nie o gościach twoich gabarytów. Taka osoba jak ty, jeśli ma dojebane motyle, to nie da rady inaczej chodzić.

   4

   0
   Odpowiedz
   1. Ty też chyba chcesz wyłapać edukacyjnego plaskacza, ważniaku.

    0

    3
    Odpowiedz
  2. O, i ten Pan z pewnością zapoznał mieczysława. Fizjonomia i charakterystyczny Męski sposób bycia. Z pewnością spuszcza wpierdole na mieście i spuszcza się w cieknące nastolatki.

   2

   0
   Odpowiedz
 5. Kurwa to powiedz to tym leszczom, a nie tutaj anonimowo. Czy jesteś jeszcze większą pizdą niż oni?

  1

  2
  Odpowiedz