Chuja warci przyjaciele

Ludzie z którymi spędziłem w życiu pewnie z kilka tysięcy godzin nie dali by za mnie funta kłaków. Przekonuje się o tym coraz bardziej, dzwonią jak chcą się wygadać, albo jak mają jakąś sprawę, jak ja dzwonię to odbierają i rozmawiają ze mną na takim wyjebaniu, że mam ochotę pierdolnąć telefonem. Zawsze umiałem słuchać, dbam o to, żeby mój rozmówca czuł się komfortowo, nawet jak ktoś mnie nudzi i opowiada o rzeczach które mnie kompletnie nie obchodzą, to staram się wyciągnąć z tego coś co chodź trochę mnie interesuje, żeby ta rozmowa jakoś wyglądała. Nie mam z kim pogadać o swoich problemach, jak słyszę oklepane gówniane rady rzucane na szybko w stylu ” nie martw się, będzie git” to mnie chuj strzela. Jak leżałem w domu z połamanymi obiema nogami, to łaskawie jeden mój ziom raz zadzwonił i zapytał czy mi pomóc, powiedziałem, że możemy się ustawić u mnie i pogadać a po drodze może mi zgrzewke wody kupić a ja mu hajs oddam, zadzwonił 2 godziny przed spotkaniem, że go sraczka złapała i nie da rady przyjść. Nawet jeśli to była prawda, to jak Ci na kimś zależy to proponujesz inny termin, ale nic z tych rzeczy. Inny z kolei zadzwonił tak sobie z dupy, bo mu się nudziło, pyta się mnie jak życie, no to odpowiadam, że chujowo, bo z pracy mnie zwolnili, nawet kurwa się nie zapytał co jak i dlaczego tylko powiedział „mhm, a ja to Ci powiem” i zaczął swój monolog. Chujnia i śrut.

14
3

Komentarze do "Chuja warci przyjaciele"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A to chuj im w dupe. Jak ze wszystkimi zreszta.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Jesteś gejem?

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Wydaje mi się, choć może to zabrzmieć idiotycznie, że cały problem leży w tym, że jesteś dobrym słuchaczem. Twoi znajomi przyzwyczaili się do tego, że dobrze się z Tobą rozmawia, że zawsze ich wysłuchasz, nawet jeśli temat nie bardzo Cię interesuje- nie okazujesz tego. Dla nich to bardzo wygodne i egoistycznie czerpią przyjemność z takich jednostronnych pogawędek. Na Twoim miejscu powiedziałabym im o tym wprost, żeby zwrócili na to uwagę, bo mogą być tego nieświadomi- zwłaszcza jeśli z grzeczności starasz się podtrzymywać dialog. Jestem pewna, że zależy im na kontakcie z Tobą, a ich zachowanie wynika z lekkiego egoizmu i nieświadomości

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Tak dokładnie kurwa dlatego,
   ale jak tak im wprost to powie, to tych znajomych pasożytów już nie będzie nigdy mieć.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Dziękuję za komentarz, dał mi do myślenia.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. To wszystko wychodzi po latach. Macie np 16lat do 22 lat, wszystko spoko, potem sie zaczyna pierdolic po 24 roku zycia a jeszcze bardziej po 28 roku zycia i dalej jeszcze gorzej. Rozumiem Cie, sam to miałem, wiele tez z innych historyjek tez to słyszałem. Skurwiali ludzie naprawdę są.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. No proste.
   Jak się mieszka z miarę normalnymi rodzicami
   to mlodziez kurwa jest „na dobre i na złe” (bo ich rodzice sie normalnie nimi opiekują wtedy).
   Jednak jak zaczynają samodzielnie pracować i mieszkać… No to już nie jest tak kolorowo kurwa jak młodzieży ze srajfonami się wcześniej wydawało, że wszystko jest banalne i że musi istnieć sama rozrywka w życiu).

   Oczywiście nie usprawiedliwiam takiej młodzieży,
   tylko uważam, że w tym tkwi problem wraz z wiekiem.
   Jak się nie musiało być za nic odpowiedzialnym to łatwo się z kimś dzieli trudy;
   ale jak samemu się trzeba stać odpowiedzialnym… No to kurwa jest ciężko by dotrzymać słowa danego komuś sprzed lat, gdy można było mieć na wszystko wyjebane, bo ktoś inny wszystko zrobił.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Kurwa ziom!
  Dzięki, że za mnie założyłeś ten post.

  Ja też mam tak, że albo ktoś mi pierdoli 10x za dużo na jeden temat albo kurwa nawet 1 słowem nie skomentuje to co ja się naprodukuje i wypowiadam.
  Są też tacy, którzy celowo kurwa okazują całkowitą mi obojętność i choć mówię DOSLOWNIE z pół godziny na jeden temat ten ktoś mi w odpowiedzi dopiero wtedy odpowiada: „nie obchodzi mnie co mówisz” – czekają by mnie tylko wkurwic zapewne.
  Ja wowczas mam sam do siebie pretensje, że kurwa mogłem to samo strescic w jednym zdaniu //zwykle w jakimś słynnym sloganie – zamiast mówić 30 minut do jakiegoś znajomego na dany temat, bo skutek byłby ten sam a zaoszczędził bym czas i nerwy!
  Tak samo kurwa inny mój znajomy pierdoli na tematy studenckie kurwa cały czas z ekscytacją jakby kurwa odkryl Amerykę jak Kolumb albo opłynął Ziemię jak Magellan.
  Ale jak ja mówię na mnie interesujące tematy to albo słyszę od gościa od razu „muszę kończyć, część” albo wprost mi kurwa ziewa cymbał do słuchawki !!!
  Są jeszcze tacy, którzy niby słuchają, ale odpowiedz brzmi „aha, okeeeej”, czyli innymi słowy „dobra, zamilcz już, bo nie chce mi sie cię słuchać” lub znaczy „dobra, kończ już, bo nie obchodzi mnie to co tam gadasz”.
  Osobiście uważam, że takie „aha, okeeeej” jest bardziej irytujące od tych co jawnie okazują mi obojętność; bo człowiek się parę razy nabrał na „okeeeej”, ze znaczy „aha fajnie gadasz”.
  Też parę razy przyłapałem się na tym, ze tak mówię ludziom „dobra, dobra, okeeeej” – ale ja mówię to do całkowicie obcych ludzi, których spotkałem przypadkowo; a nie kurwa do ludzi, z którymi mam długotrwały kontakt!
  Są jeszcze moi antykrewni, którzy oczywiście w ogóle mają totalnie wyjebane na moje słowa.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Ludzie obiecują pomoc?
  To kurwa wiedz, skoro jeszcze nie wiesz, że to tylko zwykły bełkot ludzi.
  Popularny zwrot grzecznościowy.
  Nikt kurwa nie ma realnego zamiaru pomagać.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Dokładnie często to widać w robocie. Każdy ci będzie współczuł jaki jesteś zawalony to its, do momentu jak może trzebaby pomóc to szczury wieją szybciej niż prędkość światła

   2

   0
   Odpowiedz
 7. Bo ludzie mają wyjebane na czyjeś problemy.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Ja z kolei ziom pytam się
  bardzo dużo innych na ich prywatne sprawy.
  No i generalnie odpowiadają, ale mam pecha, bo trafiam na ludzi, którzy – mam kurwa takie wrażenie – najchetniej by mi odpowiedzieli, że po chuj mi to wiedzieć, a ja po prostu się pytam z życzliwości i z ciekawości.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. To prawda,
  nawet ja, który nie cierpię gadać przez telefon, ostatnio zdałem sobie sprawę, że chce dzwonić do kogoś, bo mi się nudzi albo kurwa po prostu nie chce mi się coś pożytecznego porobić.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Typowe.
  Ludzie, chcą rozwiązań swoich problemów kurwa, ale jak człowiek chce zamienic się i pogadać na swoje problemy, to nagle muszą kończyć!

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Nie odbieraj od nich telefonów ORAZ sam nie dzwoń, i w ogóle pododawaj ich kurwa na czarną listę blokad.
  Tylko MUSISZ BYC KONSEKWENTNY.

  3

  0
  Odpowiedz
 12. Mnie wkurwia jak ktoś na filmach pierdoli „bądź ostrożny”.
  I czy to kurwa niby pomoże?!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. I tak się kurwa ciesz, że nie masz antymatki, której tłumaczysz, że nie masz na obiad;
  a i tak na końcu rozmowy słyszysz: „część, kocham cię, zjedz sobie obiad”.

  No kurwa!!!
  Tłumaczylem całą rozmowę, że nie mam kasy na obiad.

  A nawet gdybym miał kasę, to kurwa to są wtedy moje pieniądze i jeśli będę chciał to kupie coś sobie na obiad;
  a jeśli nie mam zamiaru, bo za drogo to kurwa to są moje pieniądze !!! I ja decyduje na co wydam (gdybym miał XD).

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Ludzie i ludziska szkoda śliny na takich. Są jeszcze fajni i normalni ludzie. Do autora postu mam radę: olej to, co ma wisieć nie utonie. A jak dalej będą interesowni to się odcinaj. Ja tak zrobiłam. Miałam trudny moment gdzie mu się życie rozpadło, w życiu osobistym – gadki o sobie, ja, żadnej interakcji, kontakt jednostronny, a w pracy – ci u ciebie nie zdążyłam wziąć oddechu przed wypowiedzianym słowem, a już było a u mnie to to i to. Oj tak napisałam, musiałam napisać, ale już muszę kończyć cześć. Dużo ludzi jest dziś egoistycznych, interesownych, bezdusznych. Jechać z nimi.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. I za to Cię lubię!

   0

   0
   Odpowiedz