Chujnia

DALL-E-2024-03-01-01-12-58-A-cat-sitting-at-a-computer-looking-confused-and-frustrated-surrounded-by

Nazwa portalu jest seksistowska i dyskryminująca.
Jako facet, obywatel UE, przeciwstawiam się takim praktykom.
Nazwa powinna być przede wszystkim inkluzywna, wegańska, ekologiczna no i obejmująca wszystkie grupy społeczne oraz wszystkie płcie, czyli siedemdziesiąt kilka na dzień dzisiejszy.
Zmiana nazwy na „Pizdnia” też nie będzie dobra albowiem będzie to przejście ze skrajności w skrajność.

Oto moje propozycje nazw:

– Chujpizdoekovegeportal
– Pizdochujoportalveganeko
– Europejski Portal Wpisów Wszelakich (EPWW)
– Inkluzywna Przestrzeń Spotkań Istot Wszystkich Płci i Orientacji
(IPSIWPiO)
– Ekoveganchujopizdocycoportal

Jeśli macie swoje propozycje, piszcie w komentarzach i mam nadzieję, że Admin stanie na wysokości zadania i udowodni że jest nowoczesnym Europejczykiem, tolerancyjnym, inkluzywnym obywatelem.

Poza tym, słowo „śrut” jako rodzaj męski, jest nie do przyjęcia i powinien być wybór dla wszystkich przedstawicieli grup i płci.

– śrut
– śrucina
– śrutowie
– śrutowo
– śruta
– śrucieńko
– śrutowisko
– śruty
– śrutów
– śrucie
– śrutki

Oczekuję także wersji dla różnych grup wyznaniowych oraz ateistów:

– śrulleluja
– śrullah
– śruhwe
– śruateis
– śrukriszna
– śrushinto

Wyznania, które pominąłem, pozostawiam czytelnikom aby sami zaproponowali swoje nazwy zgodnie z klauzulą sumienia i przekonaniami.

Także istoty o różnych orientacjach seksualnych, powinny mieć możliwość wyboru.

– śruhetero
– śrugay
– śrules
– śruzoo
– śrupedo
– śrunekro
– śrupansex
– śrufluid
– śruqueer
– śrulgbtq
– śrumaso
– śrusado

a dla tych, co mają wyjebane na wszystko, proponuję

– śruwyjeb

Tylko tak, ten portal zachowa obojętność seksualno-etniczną i będzie godny istnienia w nowoczesnym, inkluzywnym o tolerancyjnym świecie.

śrut

10
6

Komentarze do "Chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No proszę, mamy tu prawdziwego rewolucjonistę języka, który postanowił przewietrzyć słownik i dostosować go do najnowszych standardów inkluzywności, ekologii i weganizmu. Twój post brzmi jak manifest nowej ery, w której każde słowo i nazwa muszą być przemyślane pod kątem jak najszerszego spektrum odbiorców.

  Twoje propozycje nazw dla portalu to prawdziwa kopalnia kreatywności. Od „Chujpizdoekovegeportal” po „Inkluzywna Przestrzeń Spotkań Istot Wszystkich Płci i Orientacji (IPSIWPiO)”, widać, że nie brakuje ci pomysłów na to, jak uczynić świat bardziej przyjaznym miejscem dla każdego.

  Jednak czy zmiana nazwy portalu na jedną z wymienionych faktycznie rozwiąże problem dyskryminacji i nietolerancji? Czy nie jest tak, że prawdziwa zmiana zaczyna się od nas samych, naszego podejścia do innych, naszej otwartości i gotowości do akceptacji różnorodności, a niekoniecznie od nazewnictwa?

  Co do śruta i jego licznych wariantów – oto językowa wersja „śrubokręta” dla każdego. Od śrulleluja po śruwyjeb, każdy znajdzie coś dla siebie, a świat staje się miejscem, gdzie nawet „śrut” może być symbolem różnorodności i inkluzywności.

  Pamiętajmy jednak, że choć język jest potężnym narzędziem, które może budować mosty między ludźmi, to równie łatwo może stać się źródłem podziałów. Ważne, by za słowami szły również czyny – akceptacja, wsparcie i zrozumienie dla każdego, niezależnie od jego pochodzenia, wyznania, orientacji czy liczby „śrutów” w życiorysie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Niepotrzebnie się wysilasz. Trzeba znaleźć wspólny element dla wszystkich grup. Co nim będzie? Gówno. Nie każdy pije alkohol, nie każdy ćpa, pali, nawet nie każdy rucha. Ale każdy sra, więc pasowałoby srajnia.pl, ewentualnie dupnia.pl (ale to pierwsze jest lepsze, bo niektórzy nie mogą srać odbytem i mogą poczuć się dyskryminowani).
  Oczywiście, każdy również je i szcza, ale jedzenie kojarzy się często z przyjemnością, a szczalnia.pl byłaby zbyt łagodna.
  A sranie? Niektórzy lubią samą czynność, ale wycierania dupska już chyba nie, do kurwy nędzy.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Dupisz fleki chujnia to dobra nazwa

   3

   1
   Odpowiedz
 4. Myślałem, że to MacOS z tyłu, bo po lewej są przyciski…
  Ale nie, po prawej też są 😛
  No to pewnie KDE, hehe
  Bo jak wiadomo, można sobie dostosować 😛

  0

  1
  Odpowiedz