Chujnia konieczna czyli przeciwieństwo chujni opisywanych na tej stronie

Chujnią konieczną jest przedewszystkim bycie strefą buforową dla Rosji i czymś w rodzaju lini Maginota kosztem ograniczonej suwerenności która jednak zapobiegnie jeszcze większym i straszniejszym chujniom które mamy „dzięki przynależności” do cywilizacji łacińskiej i są przyczynkiem do popełniania wpisów na chujni.pl które są konsekwencją miłości do zachodniej cywilizacji która nigdy nie została odwzajemniona i raczej nigdy nie zostanie więc po po cholere nam ten „związek” z którego nic nie mamy oprócz tego co jest zawarte we wpisach na chujni.pl.

10
13

Komentarze do "Chujnia konieczna czyli przeciwieństwo chujni opisywanych na tej stronie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mam przedwczesny wytrysk

  2

  0
  Odpowiedz
 3. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  2
  Odpowiedz
 4. Cicho ruski trollu

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Ten związek jest nam po to, że nie ma nic lepszego.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Spierdalaj, Iwan, ty kacapski pomiocie dziwki i capa.

  3

  1
  Odpowiedz
 7. Dość prawackiego hejtu na chujni

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Przyjdź do zakrystii, jutro posłużysz do Mszy, to Ci te durnoty ze łba wywietrzeją. Ks. B. Hemot.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Mam czlonka 12 cm

  2

  1
  Odpowiedz
 10. Wal chuja do upadłego

  5

  1
  Odpowiedz
 11. Bo mieliśmy juz romans z cywilizacją ze wschodu a objawiał się on absolutną kurwa pustką na półkach w sklepach, państwem policyjnym i zacofaniem. To już wolę związek z zachodem, choć też nie jest idealny.

  4

  0
  Odpowiedz
 12. Jehać NATO, USA………nas ochroni Pan Bóg i Opatrzność. Módlmy się!

  1

  1
  Odpowiedz
 13. Dość na chujni faszystowskich rzygowin z mordy i gówna z faszystowskich dup pierdolonych nocą przez knura chorego na afrykański pomór świń!

  2

  2
  Odpowiedz
 14. „Miłość do zachodniej cywilizacji”, czy też raczej trwały geopolityczny i kulturowy wybór, został już dawno „odwzajemniony” i nawet „skonsumowany” w przenośni i dosłownie. Owocem tej miłości, była Polska schyłkowych Piastów, potem Jagiellonów i Rzeczpospolita do najazdu szwedzkiego i jego skutków – upadek gospodarczy i polityczny kraju. Zatem dobrze już było. Teraz pozostaje tylko konsekwentne dążenie do układu z USA, nie jakimś „Zachodem”, tylko USA i nikim więcej, aby skutecznie wyrwać się z roli ruskiego i niemieckiego bufora. Czy to się uda? Myślę, że są spore szanse, bo wreszcie US zaczęło zależeć na posiadaniu innego sojusznika na kontynencie europejskim, ze względu na drastyczną zmianę postawy Niemiec. Koniec i kropka.

  2

  0
  Odpowiedz