Chujowe warunki do pracy

Mam wyjebane na wasz hejt, bo i tak pomocy od was nie uzyskam.
Jestem schorowany i zyje z socjali. Wszyscy mnie mają za lenia, bo nie pracuje. A ja chciałbym pracować, ale mi zdrowie nie pozwala cały czas albo współlokatorzy którzy chrapią i gadają 24h na dobę. Mieszkalem również w mieszkaniu bez prądu przez prawie pół roku w zimie, więc co wstałem było ciemno i zaraz znowu ciemno i nie dało się pracować.
Nie wiem a może się dało właśnie w takich chujowyvh warunkach pracować?

6
6

Komentarze do "Chujowe warunki do pracy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To po chuja kurwa pajacu piszesz o tym gdzieś? Żyjesz jak żyjesz huj to kogo obchodzi czy żyjesz za swoje czy nie, ja mam w to wyjebane

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Pisze się…
   Nie pisz pajacu nieuku.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Chciał koleś poznać opinie a ty od razu hejtujesz.

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Wiem coś o tym. Ja jestem bezdomny i mieszkam w garażu bez prądu i niczego, nawet w zimie. Szukałem pracy, znalazłem jedną, potem drugą. Ale wytrzymałem niedługo bo tak się nie da. Wyobraźcie sobie po pracy zamiast do domu iść odpocząć to się włóczyć lub w ciemnym garażu siedzieć… Zero odpoczynku fizycznego i psychicznego. A wynająć Nic nie mogłem bo wypłatę zabieral mi komornik. Jedyne co mam to telefon, jeśli ktoś się zdziwi skąd piszę. Ładuje na przystankach. I też niektórzy powiedzą że kurwa nierób jestem. Jak pracować nie mając domu i vice versa – jak mieć dom nie mając pracy? Ludzie „zwykli” nigdy nie zrozumieją tych z problemami tylko ich swoją miarą oceniają.

  3

  2
  Odpowiedz
  1. O kurwa stary!
   Rozumiem Cię 100%

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Przykładowe 13 zawodów, które można wykonywać zdalnie:
  – Rozwój i testowanie oprogramowania
  – Analiza danych i data science
  – Szeroko pojęta sieć informatyczna
  – Copywriting (korekta i edycja tekstów, pisanie zleceń lub książek)
  – Zawody związane ze sztuką (projektowanie graficzne, tworzenie animacji, grafika cyfrowa)
  – Projektowanie 3D
  – Uzupełnianie danych i wypełnianie ankiet
  – Prawo
  – Rachunkowość
  – Tłumaczenia
  – Korepetycje
  – Prowadzenie kanałów social media i praca online eksperta
  – Sprzedaż internetowa

  Musisz coś z powyższego wybrać, poszukać 2 najlepszych dostępnych na rynku książek na dany temat, zobaczyć czy są w lokalnej bibliotece, a jak nie ma to znaleźć je w opłakanym stanie na olx, a jak to nie pójdzie to dopiero na allegro. Przerabiasz każdą w 2 tygodnie czyli w miesiąc zrobisz obie bardzo dokładnie, a jeśli zminimalizowałbyś chujnię, yutub, fejsa i instagram to nie dokładnie, a na wyrywki. Musisz jeszcze nająć pokoik, w którym będzie prąd i najmować kwadrat nie ze studentami mającymi zajęcia 3 razy w tygodniu haha, a z innymi pracującymi w klasyczny sposób (5 śniadanie, 6 – 14 fabryka, 15 obiad, 17 msza, 19 kolacja, 20 – 21:00 serial, 22 spanie).

  1

  0
  Odpowiedz
 5. A ja mieszkałem dwa lata bez prądu . Jebany Tauron nie chciał mi zadłużenia rozłożyć na raty. A jakby rozłożyli to by coś mieli . A tak kurwa nakaz zapłaty i komornik który chuja sciągnął bo nie miał z czego . Było to wieki temu . Od wielu lat powodzi mi się dobrze, prąd mam, a jebanego Tauronu do tej pory nie spłaciłem. I mam na nich wyjebane.

  2

  1
  Odpowiedz
 6. Zdubluj dawkę leków, które bierzesz. Będzie lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz