Chujoza Windows 11

Kurwa jebana ,,Aktualizacja zbiorcza dla systemu Windows 11 dla systemów opartych na architekturze x64 (KB5031358)” instaluje mi się na laptopie już trzecią godzinę i jak na razie jest 69 % Ja pierdolę pięć razy szybciej można zainstalować od podstaw nową kopię systemu. Co za kurwa debile pracują w tym Microsofcie….

18
4

Komentarze do "Chujoza Windows 11"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No widzisz.
  Ja nie wiem czy przypadkiem na Maca nie przejdę… tylko, że tam skalowanie jest do dupy i trzeba aż monitora 2k, a najlepiej 4k (dla pewności), a jakoś tak mi szkoda miejsca na biurku.
  A myślałem że mój bieda-fullHD 21.45″ będzie dobry.
  Na szczęście mam jeszcze stary z proporcjami 5:4, a jako że nie robią takich lepszych niż IPS (pewnie i z tego zrezygnowali) to raczej zostanę przy starym, ale za to systemik będę miał bardziej zadowalający.
  PS jakbyś ogarniał nieco więcej to „na Linuxie” byś nie miał takich problemów 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Podobno poprawili… też rozważam zmianę na Maka, bo Win11 to szajs, a 12 to będzie sieka totalna. Jeszcze półtora roku Win10…

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Jakieś info że poprawili? Chodzi mi o rozdzielczości HiDPI.
    Znam taki jeden projekt na githubie, ale też nie jest idealnie.

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Jaki problem? Nie widziałem nic na macbook pro 2019 (ostatni z i9) 16 czy to na ekranach (co prawda 2560×1440 bo nie mam nic z nizsza rozdzialka. Na 4k tez bangla idealnie).

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Ostatni w miarę przyzwoity Windows to 7. Każda następna wersja to coraz większe chujostwo, a 11 to szczyt kurestwa dopóki nie ukaże się 12, która będzie jeszcze większym kurestwem.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Szczytem kurewstwa to jest 12 minutowa „długa przerwa” w ŁWF na zjedzenie obiadu, a nie jakieś kurwa oprogramowania do produkowanych przez wygłodzonych jedenastolatków komputerów…

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Nie wiem jak 8.1, wydaje mi się, że też jest dobry (chociaż wyraźnie brzydszy… na szczęście nie tak jak Windows 10), tylko prawie w ogóle go nie używałem.
   Mogłem się załapać na Windows 8, na szczęście mi się nie udało i używałem 7 😉
   Później przyszła pora na 10. Miałem 7 i 10 na tym samym kluczu, ale wolałem zdecydowanie 7 (stabilniejsza).

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Bluźnij przy komputerze to ci wypierdoli blue screen xD

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Odkąd przestałem się interesować grami, czyli jakieś 25 lat temu, to dałem sobie spokój także z Windowsem i zacząłem eksperymentować z różnymi systemami, nawet bardzo egzotycznymi.
  Co prawda, po latach zmuszony byłem powrócić do Win ale po pierwsze, wszelkie aktualizacje są zablokowane, po drugie to jest windows 10 i po trzecie, do internetów, nadal używam Linuksa chociaż drugi komputer pod Windowsem też jest w sieci ale to ze względu na oprogramowanie, jakiego do pracy używam.
  Sam system, ma zablokowane praktycznie wszystko a jeśli aktualizacja jakiegoś programu będzie wymagała aktualizacji danego komponentu Windows, to wówczas doinstaluję go ręcznie, co trwa kilka minut najwyżej bo ściągasz konkretną, konieczną poprawkę a nie pakiet kilkuset i przy okazji masę programów, których do niczego nie potrzebujesz. Potem trzeba je wywalać a syfu po nich pełno się po dyskach pałęta.
  Nie jestem informatykiem, do blokowania Windowsa używam jednego z wielu programów, który można sobie z internetu ściągnąć.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Jakiego ?
   Informatyk z wykształcenia

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Sugerują ci, żebyś zrobił 69. Dalej nie pójdzie, jak się nie zastosujesz.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Twój stary tam pracuje.
  Debil.

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Nazywałem to „Chłam 10” swego czasu 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nie wiem gdzie mój komentarz z brzydkim określeniem Windows 10 🙂
  Powinien być gdzieś powyżej.
  Wiem, że mało przekazuje, ale chciałem się pochwalić 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Moim zdaniem Windows raczej już nie będzie taki stabilny i dopracowany tak jak np. Windows 7 – to chyba nie tylko moje przekonanie, ale teraz sprzęt jest taki, że przemieli i Windows 10 😀

  0

  0
  Odpowiedz