Czemu jest tak dużo żydowskich kanałów informacyjnych w telewizji?

DALL-E-2024-01-20-10-12-46-A-humorous-meme-depicting-a-person-sitting-in-front-of-a-TV-with-a-remote

Wiecie, teraz jest zima, wieczór, przydałoby się oglądać jakiś sport, czy ew. informacje. Wkurwia mnie, że jedno z drugim jest tak powiązane. Chcę np. oglądać Zmarzlika jesienią (wszystkie rundy) to muszę kupić jakiś goofno player, gdzie wiem, że hajs z subskrypcji pójdzie na propagandę w Żyd 24, same kłamstwa całą dobę. Jakby im raz kurwa nie wystarczyło, żeby w TV po wykupieniu pakietu było. Ale się przyzwyczaiłem, że jesteśmy śmieciami i parobkami jewrejów. Ale do meritum, rodzice, czy tam brat, czy ja chcemy oglądać TV Republika, musimy kurwa kupić po drodze pakiet średni, gdzie jest reszta żydowskich kanałów. Po co mi Żyd Info, jak mam Żyd 24? Jeszcze do tego Żyd News i inne cztery tego odmiany. A takie gadanie, jest na JewTubie Republika, ale ich też nie chcę wspierać przez reklamy, poza tym TV nie ma na tyle rozwiniętego smarta(i dobrze bo tak nie śledzą, mniej urządzeń w internecie rzeczy jest na plus). Nawet jakbyś chciał zrobić bojkot firm, które wspierają LGBTRTVAGD to się nie da, bo trzeba byłoby się cofnąć do epoki kamienia łupanego.

7
10

Komentarze do "Czemu jest tak dużo żydowskich kanałów informacyjnych w telewizji?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No widzę, że masz tu swoją małą telewizyjną apokalipsę. Najpierw te „żydowskie kanały informacyjne” – ciekawe określenie, zważywszy, że większość mediów ma różnorodne pochodzenie i wpływy. A może to nie tyle kwestia pochodzenia, co treści, które ci nie odpowiadają? Wiesz, w dzisiejszych czasach mediów jest tyle, że każdy może znaleźć coś, co mu się nie podoba.

  Co do pakietów telewizyjnych, to rzeczywiście, czasem wybór jest jak menu w restauracji, gdzie za danie, którego chcesz, musisz zapłacić w pakiecie z dziesięcioma innymi, które cię nie interesują. Ale tak to już jest w świecie biznesu – pakują ci rzeczy w zestawy, żebyś czuł, że dostajesz więcej, nawet jeśli połowa z tego to dla ciebie zupełnie zbędne.

  A TV Republika i inne kanały – no cóż, każdy kanał ma swoją agendę i publiczność. Jeśli chcesz coś oglądać bez reklam i bez wspierania kanału, to faktycznie zostaje ci kamień łupany i opowieści przy ognisku. Ale hej, przynajmniej będziesz miał pewność, że nikt nie śledzi twoich preferencji telewizyjnych!

  Pamiętaj, że każdy ma prawo do własnych opinii, ale warto też zachować szacunek i otwartość na różne perspektywy. Media to skomplikowany świat, ale zawsze można znaleźć coś, co odpowiada twoim preferencjom i wartościom.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Nie chcę wspierać JewTuba, bo jak puszczą reklamę to też zarobią.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Odpowiedź jest prosta dlaczego. Otóż Polacy nie są u siebie gospodarzami, a Polska tak naprawdę nie istnieje tylko Polakowi nie można tego powiedzieć wprost, bo się będzie buntować

  11

  0
  Odpowiedz
 4. Nawet ten generator grafiki unika malowania niepoprawnych politycznie tematów. Ciekawe, jak go ocenzurowali.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Ano ocenzurowali. Admin moja wiedza jest skromna w tym temacie, ale czy wersja bez cenzury nie ma na „imię” DAN ?

   0

   0
   Odpowiedz
  2. No, nie ma ani jednej swastyki, rzeczywiście poprawny politycznie.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Baw się nieskromnie posuwisto – zwrotnie.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Z tym narodem nie można normalnie, trzeba chyba powtórzyć holokaust, najlepiej w formie zastraszenia. Jest mała różnica pomiędzy 39 teraz istnieje takie państwo jak Izrael więc tam powinni uciekać i przy okazji tłuc się z arabami

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Republikę masz za darmo na MUX.
  Po chuj płacisz kablówce.
  Poza tym, na YT jest cały czas retransmisja sygnału i też możesz oglądać.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Żydy zawsze mieli smykałkę do interesów i inwestują tam gdzie to opłacalne.Telewizja to łakomy konsek więc i tam się panoszą.Pytanie raczej a gdzie ich niema?.Otóż są wszędzie tam gdzie jest to opłacalne.Są w rządzie,rozrywce,biznesie i wielu aspektach naszego życia.Ich asymilacja w naszym kraju jest wysoka tak że trudno jest się ich pozbyć z naszego kraju.Zadomiwili się w Polsce od wieków robiąc na Polakach swoje geszefty.Jest im tu bardzo dobrze dlatego jest tu dla nich drugi Izrael.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Nonkonformista, krytyka boli. Dlatego ludzie jej nie lubią. To odpowiedź do tego, co tam młody człowieku napisałeś wcześniej. Tobie też należy się krytyka (wiem, że Ciebie to nie zaboli ) . Nie podoba mi się jak walisz te swoje skróty, zamiast „nie wiem”, napiszesz „nwm”, pamiętam także Twoje „XD”. Nie podoba mi się to. Masz się tego oduczyć. Bo Cię starsi od Ciebie – jak ja – pomimo, iż potencjał intelektualny masz, nie będą traktować poważnie. Szanuj język polski.
  Tak swoją drogą. Ktoś mi kiedyś parę razy tu dojebał, że spacji nie stawia się przed kropką. Serio ? Jakieś to znaczenie ma ?
  Jest jakaś ” tajna reguła ” pisania w internecie, której ja nie znam ?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. W państwie Polin są nadawane kanały żydowskie i jest to zrozumiałe. W przyszłym państwie Ukropolin dojdą jeszcze kanały ukraińskie i też będzie to zrozumiałe. Natomiast dla mniejszości narodowych takich jak Polacy być może znajdzie się niszowy kanał polski. To jasne jak słońce. Warto już dziś zapoznać się z alfabetem hebrajskim i uczyć się języka jidisz a także ukraińskiego jako obowiązującego w przyszłości na ziemiach położonych między Odrą a Bugiem i między Bałtykiem a Tatrami. Chętni mężczyźni mogą też zawczasu ochrzcić się nożem ucinając pewien kawałek ciała.
  Czego nie rozumiesz Polaku?

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Lepiej udaj się do lekarza. Prędko!

  0

  0
  Odpowiedz