Czy wy pizdy nie macie rozumu?

Jak kurwa można iść na balet z obcymi typami, jeszcze ciapakami imigranckimi na dodatek będąc w związku z facetem. Czy was popierdoliło idiotki? Oczywiście lewackie popłuczyny inteligencji pierdolą, że nie można obwiniać ofiary. Ale kurwa, jeśli ja nie zamknę drzwi na klucz, wyjadę na miesiąc na wakacje i mnie okradną, to co wtedy? Według lewackiej logiki osoby, do których należą skradzione rzeczy – koledzy, rodzice, partnerka, ktokolwiek – nie mogą mieć do mnie pretensji – winny jest złodziej nie ja, no kurwa mać! Ja, dorosły chłop miałbym obawy chlać z obcymi typami, chuj wie jak kto się zachowuje po alkoholu i co komu odwali. Ale nie kurwa, księżniczka z polski, cały tinder chce ją przeruchać to ego urosło do rozmiaru Jowisza i teraz jest niezniszczalna. Oprócz podobnej gwiazdy z Egiptu rok temu czy dwa, są podobne sprawy, mniej głośnie jak np. z Niemiec. Powinno wejść nowe prawo. Chcesz poskakać po ciapatym kutasie? Albo może lubisz recydywistów, lubicie to nie? Dobrze, ale wchodząc w związek małżeński z więźniem, ciapakiem i innym niebzpiecznie społecznie typem podpisujesz umowę, że jak będzie cie prał po mordzie albo zabierze dziecko do Pakistanu to nasze władze nie kiwną palcem – załatwiasz to wszystko prywatnie, nie kurwa z moich podatków.

28
4

Komentarze do "Czy wy pizdy nie macie rozumu?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pytanie dlaczego cała Polska żyje sprawą śmierci jakiegoś kurwiska które zdradziło swojego faceta?

  7

  3
  Odpowiedz
  1. Oprócz tego co napisałeś jeszcze w wielu źródłach próbuje się obarczyć winą konkubenta wspomnianego kurwiska. Mówiąc po amerykańsku: bymby-lyby-bul.

   2

   2
   Odpowiedz
  2. Bo ludzie są pojebani z natury , nie wiedziałeś ja pierdole

   1

   1
   Odpowiedz
   1. *ja pierdolę

    Grammarnazi

    0

    0
    Odpowiedz
 3. To jebane kurwy. Brytyjki już sa mniej rozwiazłe niż puszczalskie szmaty z Polski. Z całego świata przylatuja na DARMOWE ruchanie do Polski.

  Kurwy zrobiły nam z Polski jeden wielki burdel.

  Koniec z ich prawami. Powinno się zawiesić. Od teraz mogę iść i rżnać za free jedna z druga bo tak. Chce to maja mi loda zrobić.

  5

  4
  Odpowiedz
  1. Przemek, nie żadne za darmo bo jednak w byle jakiej spelunie w piwnicy dowolnego miasta wojewódzkiego trzeba zapłacić za Long Island z lodem w przedziale 40 – 50 złotych więc żadne tam kurwa za darmo… -_-

   1

   1
   Odpowiedz
   1. Co Ty myślisz że one z ulic nie sa podrywane? Oczywiście że kurwy sa!

    Tylko dla Polaków niby sa niedostępne i bez Long Island nie zamoczysz.

    To zrób myk, zaproś do siebie i sam zrób Long Island z wódki, cytryny i jakiegoś soku z biedry.

    Świnia będzie zachwycona

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Niedostępność zauważyłem jedynie u mniej urodziwych dziewczyn. To chyba przez kompleksy automatycznie następuje wroga i często agresywna reakcja, a +7 sobie jeszcze nie przypominam, żebym się źle poczuł przy spontanicznym nawiązaniu znajomości. Przetestuj na sobie i nie zganiaj na to, że nie jesteś Anglikiem czy innym Habibi tylko atakuj w terenie. Jak przećwiczysz kilkadziesiąt, a najlepiej kilkaset razy to później masz już taki kurwa luzik, że śmiejesz się samo do siebie i patrzysz jak pięknie się rumieni, a przed chwilą była taką pewną siebie samodzielną Julką albo inną biznes łumen z Kościerzyny czy innych Suwałk hahaha —_—

     2

     0
     Odpowiedz
     1. Pamietaj, kolego: nie ma pizdy ze złota: to poznańska przestroga.

      1

      0
      Odpowiedz
     2. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie, a to krakowska przestroga

      0

      0
      Odpowiedz
 4. Pierdolone feministyczne celebrytki mają w tym swój udział. Na granicy strażnicy dwoją się i troją, żeby nie wpuścić pierdolonej hołoty (a strzelać nie mogą!), a pojedzie kurwa jedna z drugą, żeby zupy im dać, bo biedactwa przemarzły. Potem się chuj zajebany przyzwyczai i dobiera się do Polek. Jednej się spodoba, inną spróbuje zgwałcić, a jak się uda, to kto winny? Państwo kurwa. Policja nie ma co robić, tylko łazić po klubach i sprawdzać, czy Ahmed nie okaże się złym chłopcem. Polacy przecież nudni, a Polki chcą atrakcji. Żebyś tylko nie żałowała, kurwo jedną z drugą.

  9

  2
  Odpowiedz
  1. Czy na granicy/strażnicy można kupić i zaadoptować dziewczyne/niewolnice?
   Jaka jest cena za czternastkę? Dla porównania na bazarze w Sudanie „suka”jest handel legalny w soboty na kobiety; cena się waha od 2 do 4 wielbłady za 1 kobiete zdrową. Oczywiście muezin pokazuje jej zęby zdrowe, włosy, nienaruszoną blonkę dziewiczą. Okazyjnie mozna utargowac za jedną kozę plus barana merynosa, ale dziewczynka może mieć ukryte choroby: trędowata zezowtata, bezzebna, koslawa, lysa, gluchoniema, syfilityczna, itp. Transakcja jest zawierana wedlug prawa Szariatu.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Nic na to nie poradzisz, nawet jak zamkniesz je w piwnicy to będą dawać dupy szczurom. Ot kurwa włącza się alkohol i zew ruchanka, wyłącza myślenie i do gry wchodzi dobór naturalny. Ale nie ma tego złego, zawsze przynajmniej jakiś ciapak sobie porucha, a jak idiotkę zajebie to jeszcze portfel i telefon zgarnie.

  3

  5
  Odpowiedz
 6. No właśnie kurwa o to chodzi.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Dobra zamknij ryja fiucie. Co mnie twe wysrywy obchodzą. Napisz coś o pieniadzach

  2

  3
  Odpowiedz
  1. Ja napiszę: Talar całym światem rządzi, talar, za ten talar w ogień skaczą ludzie młodzi, talar!

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Mam trochę pieniędzy zakopałem niedaleko twojego domu.

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Dla mnie to zwykła szmata i nic więcej. Sama sobie zasłużyła swoją głupotą.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. No, właśnie… myślą tępe dzidy tylko o kiełbasie albo kaszance, a potem jest: ratunku, ło jezu, jezu, jezu, łola boga, bo copka. Ludzie ratunku… Czytałem kiedyś wynurzenia takiego kurwiska, a ta jebana pisze tak: „… i okazało się, że on nie był żadnym Włochem, tylko gdzieś z Bliskiego Wschodu, a na dodatek czymś mnie zaraził.”. Druga akcja: czytam komentarze pod artykułem na WP, w którym koleś pisze tak: '… mieszkam parę lat w Szwecji i jak widzi się na ulicy białą z asfaltem, to na 99% polka.” Co jest z tymi banami nie tak, że tak bardzo pragną być ruchane przez ciapatych albo asfaltów.?

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Niemożliwe! Naprawdę widziałeś jak oni jedzą asfalt? Weź niepierdol

   0

   0
   Odpowiedz