Detonacja stolca

Mam znajomą której mąż prowadzi restauracje od niedawna idzie im całkiem nieźle, ale to co mi opowiedziała ostatnio przeszło ludzkie pojęcie, otóż w toalecie jakaś świnia najpierw nasrała na klapę po czym (prawdopodobnie) wbiła w gówno petardę i zdetonowała je, cała kabina ściany w brązie, ludzkie chamstwo chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać, współczuje osobie która musiała potem to sprzątać.

98
14

Komentarze do "Detonacja stolca"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  15

  1
  Odpowiedz
 3. Nie wiem czy to zmyślone, czy nie, i wiem, że nie powinienem, ale mnie to jednak bawi 😀

  4

  2
  Odpowiedz
 4. Możliwości są trzy – albo po spożyciu obiadu w tej resteuracji go tak pogoniło że aż ściany obsrał, albo klient dostał porcję jak dla cherlawej pięciolatki, a zapłacił za nią tyle że w MacDonaldzie miałby na dwa dni żarcia, albo to robota konkurencji.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem. A tak w ogóle, dobre gówno nie jest złe.

  5

  1
  Odpowiedz
  1. jednak ty jestes chory. ojcu pękł kondom. Współczuję.

   5

   1
   Odpowiedz
 6. A to ci dowcipniś…

  2

  2
  Odpowiedz
 7. No, prawda, świństwo to straszne ale z drugiej strony – zajebiście śmieszne! Nieograniczona jest ludzka kreatywność. Może pojebany jestem ale nie mogę przestać się śmiać, hehe!

  6

  0
  Odpowiedz
 8. To jeszcze nic a spróbuj kiedyś nasrać w wentylator to jest dopiero odlot

  2

  0
  Odpowiedz
  1. wentylator pracujący….

   2

   0
   Odpowiedz
 9. To mieli slowem przesrane

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Ja spotkałem się z gównem wysranym na papierowej tacce (takiej na żarcie)w wykańczanym budynku w warszawskim Mordorze. Zapewne przez robola.Już nic mnie nie zdziwi.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Robolem to jesteś ty i twoja szczurza Jeana pato korposzczurza rodzinka śmieciu jebana, mowie do cb @11 kutasie huj ci w pysk słoiku w dype jebany 🙂

   3

   1
   Odpowiedz
 11. HAHAHAHAHA xDDD

  1

  1
  Odpowiedz
 12. Czy nikt nie słyszał wystrzału? 🙂

  1

  1
  Odpowiedz
  1. strzelał z tłumikiem…

   5

   0
   Odpowiedz