Do Chuja Pana

Wytłumaczcie mi proszę kurwa jedno:
Dlaczego kurwa jebane głosy włączają mi się kurwa non stop, gdy jestem w zamkniętych pomieszczeniach a na otwartej przestrzeni to gówno prawie w ogóle nie słyszę?
Kurwa zwłaszcza w ciszy najwięcej to gówno słyszę.
Może dlatego, że na zewnątrz nie ma ciszy: bo zapierdalają auta, tramwaje, autobusy?; bo ptaki cwierkaja?; bo słychać wiatr i inne dźwięki pogodowe?; bo słychać zwierzęta?; i wreszcie, bo ciągle słychac pierdolenie ludzi na pierdoły i to, że mnie ciągle wkurwiają i bez słyszenia jebanych głosów?
Jak jestem sam w ciszy na mieszkaniu to kurrrwa te jebane głosy w chuj wiele razy mi się włączają!
Podczas tego postu już kurwa z 10-15 razy kurwa!
Dlaczego jak gram, słucham muzyki, oglądam filmy (również te xx) to dlaczego kurwa nic wtedy nie słyszę do chuja pana!!!
Jednak jak wychodzę do sklepu albo popracować dorywczo to mam przy głowie (przeważnie w okolicach prawego ucha = wg mnie prawa półkula mozgu moja jest aktywniejsza od lewej, ale i tu słyszę około 10% tego pierdolonego bełkotu chuja wartego i chuja wnoszącego do mojego życia, a tylko mnie to wkurwia w chuj!) w chuj wiele tego gówna!

3
0

Komentarze do "Do Chuja Pana"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Idź do lekarza. Głosy to poważna rzecz.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. idź kurwa do psychiatry dostaniesz tabletki Degłosan Max. Nie, no serio idź, masz schizofrenię i to tak pięknie klasyczną. Idź dopóki ci się nie pogorszy i zaczniesz z nożem latać, dźgniesz kogoś i wylądujesz na oddziale zamkniętym przypięty pasami do łóżka.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Czyli zostaje mi tylko praca zdalna?!

    1

    0
    Odpowiedz
  2. To mi niewiele kurwa dało.

   2

   0
   Odpowiedz
  3. Mówię to lekarzom to ich kurwa odpowiedź jedna: tabletki kurwa, ktore nie pomagają, a jedynie kurwa wyniszczają mnie, bo nie mogę ani pracować po tych „lekach” ani stać ani kurwa nic!!!
   Jedynie spać mogę, a mieszam kurwa sam, więc wszystko ode mnie zależy – no właśnie wszystko prócz tych jebanych głosów.
   Zgłaszam to lekarzom i jaka odpowiedz? Glucha cisza.

   2

   0
   Odpowiedz
  4. Poszedłbym, ale głosy mi zabraniajo…

   1

   1
   Odpowiedz
 3. Zausz firmę.
  Jak będziesz użerał się z urzędami, klientami, dostawcami i pierdyliardem opłat to głosy będą najmniejszym zmartwieniem.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. idz do psychiatry mam to samo bylem gnojony od przedszkola kurwa przez juleczki i oskarkow i psycha pekla. mysle o eutanazji

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Nie poddawaj się ziom kurwa!

   0

   0
   Odpowiedz