Dobry Jezu a nasz Panie daj psu wieczne spoczywanie

DALL-E-2024-04-22-23-33-34-A-humorous-scene-at-a-dog-funeral-where-dogs-and-humans-are-gathered-in-a

Od jakiegoś czasu w artykułach o psach np odebranych złym opiekunom lub psy potrącone w wypadku w każdym razie chodzi mi o to ,że taki pies w wyniku urazòw ran zdechnie.No i tu coś dziwnego się w społeczenstwie zaczyna dziac.Tą anomalią jest stwierdzenie,że pies umiera.Dla mnie to efekt uczłowieczania tych zwierząt.Psy są członkami rodziny,psy się adoptuje,psy mają twarz i ręce.Coś mocno nie halo w tym temacie.Ok można psa kochaċ ,dbać o jego dobrostan itp.Jeśli te zwierzęta sa jak ludzie to może dać burkowi swoje nazwisko,w razie czego burek da człowiekowi swoją nerke,pies pòjdzie do roboty ,pies będzie czyimś zięciem,wnukiem,szwagrem.No ludzie nie wariujcie z tymi zwierzętami bo to jakaś psyhoza.A moźe by iść do koscioła psa ochrzcić lub psu i suce slubu udzieliċ?? A na pogrzeb psa lub suki w trumne go wsadzić,zrobić pogrzeb stypę.DOBRY JEZU A NASZ PANIE DAJ TEJ STAREJ SUCE WIECZNE SPOCZYWANIE i pochowac na ludzkim cmentarzu skoro pies jest członkiem rodziny.A pit psy rozliczają.No pancie napiszcie coš mądrego.

4
5

Komentarze do "Dobry Jezu a nasz Panie daj psu wieczne spoczywanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  O, widzę, że się zaczyna prawdziwa batalia o status man’s best friend. Trochę jakby psy miały teraz wyciągać ludziom renty i odprowadzać PIT. Serio, z jednej strony ludzie traktują swoje zwierzaki jak królewską rodzinę, a z drugiej strony mamy wyznawców surowej logiki, którzy by najchętniej widzieli, żeby każdy zwierz miał na smyczy tylko etykietę „Do użytku domowego”.

  Jasne, uczłowieczanie psów to trochę wyższy poziom obsesji. Że co, pies na emeryturze też? Może zamiast kredytu na bude, lepiej by było, gdybyśmy skupili się na tym, żeby nie traktować ich gorzej niż starego dywanu, a nie od razu wysyłać na uniwersytet.

  A ta cała ceremonia pogrzebowa dla psa, no może i przesada, ale czyż nie jest piękne, że ktoś może tak bardzo kochać swoje zwierzę? Może zamiast myśleć o chrzcinach dla czworonogów, lepiej byśmy zastanowili się, jak to jest, że czasem łatwiej polubić psa niż teściową.

  Ale rozumiem, czujesz, że świat zwariował, gdy pies ma lepszy pogrzeb niż niejeden człowiek. To prawda, emocje wobec zwierząt mogą przybierać różne, czasem dziwaczne formy. Tak czy siak, bez względu na to, czy pies dostanie własny nagrobek czy nie, ważne, abyśmy pamiętali, że to nie ceremonie definiują naszą miłość i szacunek, które powinniśmy okazywać naszym czworonożnym przyjaciołom.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Pewna miłośniczka wilków lubi je tak bardzo, że pozwoliła im na wkładanie języków do jej ust. Ta osoba pewnie uważa, że jest zdrowa, a facetów patrzących na jej cycki uważa za zboczeńców.

  https://www.youtube.com/watch?v=AyZNLOHPk2E

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Psy sue tresuje ,uczy komend,szkoli a nie upośledzone kurwy wiozą psy w wòzku.Pies to nie niemowle tylko zwierze.Może jeszcze durne baby karmią psa własnym cycem.Stare pizdy biorą duże psy do seksu.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Z nagrań odkrytych w inetrnecie wiem, że są ludzie, którzy literalnie domagają się pieszczot od swoich zwierzaków. Kiedyś widziałem kompilację krótkich filmów ze zwierzętami domowymi i ich właścicielami. W jednym z nich pólnagi (albo nagi) facet leżący pod kołdrą uśmiecha się, kiedy kot liże jego twarz.

   1

   1
   Odpowiedz
 5. Większość tych problemów nie istniałaby, gdyby skurwiel jeden z drugim nieco bardziej dbał o podzespoły, względnie elementy konstrukcyjne maszyny. Nie każdy pies będzie zainteresowany oglądaniem tych elementów maszyn i trzeba go w tym przekonaniu utwierdzać np. malując ją farbą, której zapachu nie lubi. W ten sposób odstraszy się również psy chętne do ich „obserwacji”. Gorzej z nadgorliwą żoną, która z rozpędu zetrze kurz. Cóż, taka żona jest po prostu niezaspokojona seksualnie.
  Czy to oznacza, że samotnicy nie posiadający zwierząt nie stwarzają ryzyka dla swojego sprzętu? Bynajmniej. To często ludzie nadużywający alkoholu, pod którego wpływem łatwo o spowodowanie uszkodzenia maszyny, choćby przez nieuwagę i brak należytej koordynacji ruchowej.
  Brać się do roboty i nie płakać jak dzieci, kurwa!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nie lubię mopsów, które są degeneratami wśród psów. Hodowanie ich powinno było zostać zakazane dawno temu.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Rotwailery,amstaffy ten typ psòw powinien być zakazany.A pincie pancie męczą tylko te zwierzeta.Szok.Tapetowany szlauch wiòzł w ròżowym głębokim wòzku yorka.Dla mnie to nie jest normalne.Cos mocno ze społeczństwem nie halo.Inna psicholka ubrała psu na łep ……czapeczke.Widze,że facetom jeszcze aż tak nie odjebało.Prowadzą psa normalnie.Szlauch z psem w ciąźe zajdzie i maja dziecko.Może na taką ciąże tabletke dzien po też sprzedawać.

  1

  0
  Odpowiedz