Drogowa chujnia

Było o przejściach dla pieszych to teraz czas na durniów za kierownicą. Lekko licząc połowa narodu powinna mieć z miejsca zabrana prawko a samochód zlicytowana na cele charytatywne. I to nie chodzi o to że jestem jakimś królem lewego tylko o ogół społeczeństwa, najbardziej ukazuje się to jak bardzo ludzie mają wyjebane na innych jak wsiadają za kierownicę, wiecie dlaczego? Bo ta puszka na 4 kółkach daje im poczucie anonimowości że nikt im nic nie zrobi, bo przecież nie jesteśmy jeszcze w Rosji że tam na porządku dziennym są samosądy że mało co nie potrącony pieszy wyciąga kierowcę z auta i spuszcza mu wpierdol, nieważne czy za kółkiem była kobieta czy mężczyzna. Akurat w tym przypadku jestem za równouprawnieniem, bo na niektórych nie działa aspekt finansowy tylko siłowy, tak jak na niegrzeczne dziecko nie działa brak kieszonkowego, tylko jak ojciec zdejmuje pasa. Jadę ostatnio drogą gdzie jest ograniczenie do 100 i dogoniłem auto jadące lewym pasem o wiele ,wiele mniej, Po czym to auto nagle postanowiło zjechać na prawy! Gdyby nie zatoczka dla policji to albo bym przywalil w gościa jadącego po mojej lewej albo w tył auta które zajechało mi drogę! Na najbliższych swiatłach wysiadłem z auta żeby powiedzieć pani że teraz to poczekamy na policję bo mam wszystko nagrane, na co ona ze swoim chłopaczkiem poczęstowali mnie środkowymi palcami i ruszyli na zielonej strzałce. Nie goniłem ich, filmik poszedł na policję oni się tym zajmą, ale chodzi o to że takich sytuacji mam dziennie co najnniej kilka. Jestem kierowcą/mechanikiem i jadąc ciężarówką nie raz widzę jak osobówka się wpycha przede mnie, ja na klakson a przez szybę wystaje środkowy palec, logiczne, przecież panicz się spieszy, z drogi śledzie. Może z dwa lata temu jak posypało śniegiem kolega który jeździ po prowincji z butlami z gazem opowiadał mi że leci sobie powoli, bo śniegu w chuj, a tu na ciągłej na zakręcie leci insignia oklejona w barwy znanego producenta chemii i wciska się przed kolegę. Traf chciał że na stacji na której miał rozładunek tankowała się ta insignia. Była to kobitka, elegancka w szpilach, rzecz jasna z telefonem w ręku. Kolejny przykład, ostatnio rozbiło się w audi z 5 nastolatkami w środku, stwierdzili że wszyscy albo naćpani albo pijani. I ja czytam że wielka szkoda że umarło 5 młodych osób. Za przeproszeniem KURWA CO? Nie 5 kurwa młodych osób tylko pięcioro degeneratów, którzy chyba tylko cudem nie zabili kogoś tak jak matoł z litwy w moim województwie nie osierocił dwójki małych dzieci. Kurwa ile czasu będziemy żałować sprawców wypadków? Że hejt wylewany, że polacy zawistni? Tak jak już mówiłem, na niektórych działa tylko siła albo poczucie napiętnowania, a nie głaskanie po główce mandatem 200 złotych. Jeśli nie będziemy hejtować dajemy przyzwolenie na to żeby dalej było chujowo, koniec, kropka.

64
14

Komentarze do "Drogowa chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co do dzieci samych to wpierdol.spuszczac jak za komuny bo na łeb nasraja

  0

  0
  Odpowiedz
 3. W polsce jak w lesie

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Powinni odbierać prawko za przekroczenie prędkości o 1 km i dopierdalac wysoką karę. Wtedy by chuje jeździły przepisowo w tych autach jebanych.

  0

  2
  Odpowiedz
 5. Polowa narodu prawko zabrane jaki ty kurwa mądry jestes we wypierdalaj xDDD Se bede chcial kogos przejechac po 3 browarach jak twoj stary to se kurwa przejade. Jade po browary i po zielone bedzie tu gastro i bedzie tu dobrze.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Marcin w Szwecji w porno klubie, pisze dobrze mi tu płacą za to co i tak wszak lubię, Magda z Piotrkiem ledwo przędą, w maju będzie trzeci bachor, próżno skarżą się urzędom, że też chcieliby na zachód, że też chcieli by na zachód.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak Ja. Zapewniam, że da się to zrobić, wiem co mówię.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jestes pierdolniety cioto

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Co to był za ,,znany producent chemii”, bo jestem nieobyty w temacie?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja tak lekko licząc chyba z 6%. Większość kierowców umie jeździć. Nie egzageruj. ☺

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Policja się tym zajmie 😀 Dobre sobie. Chyba nie myślisz że panocki mają ochote zajmować sie takimi pierdołami od jakiegoś samozwańczego policjanta incognito.
  A co do 5-ro degeneratów, to odpierdol sie od pasażerów w wypadkach drogowych bo to kierowca prowadzi furmanke i podejmuje decyzje. Widze ze masz jakies kompleksy jako kierowca, oraz jako polak cebulak traktujący auto jako cos niezmiernie nadzwyczajnego :p

  0

  2
  Odpowiedz