Durnota

Dlaczego na chujnię dalej przechodzą te durne komentarze typu „wal konia” i „kradnij krokodyle”. Jest poważny wpis, a pod nim takie debilne komentarze, które nic nie wnoszą do dyskusji. Druga rzecz to wkurwiają mnie te jebane strony na Facebooku polegające na oznaczaniu debilnych znajomych. To jest naprawdę dno umysłowe jak widzę „oznacz koleżankę, która najebała się jednym piwem” i gimnazjum wzajemnie się oznacza. To jest kurwa chore, że w ogóle alkohol jest tak łatwo dostępny dla nieletnich. Ostatnio mój brat (15 lat) mi mówił, że jego koledzy planują wypić po pół litra wódki na głowę. Nie żebym się jakoś przejmował ich losem, ale to jest kurwa taki znak czasów. W ich głowach tylko alkohol, e-papierosy (też jebane gówno, temat na osobny wpis, nie rozumiem jak można się od tego uzależnić) i jeszcze pierdolona głupia muzyka z tych przenośnych głośników. To ostatnie powinno być zakazane w przestrzeni publicznej. Koniec.

60
7

Komentarze do "Durnota"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Graj w konsolę, zapełnij mapę. Szklanka zagłady rządzi.

  2

  6
  Odpowiedz
  1. Zwal konia i zagraj se na konsolce

   2

   1
   Odpowiedz
 3. Tu ten od walenia konia.

  Takie komentarze przechodzą, bo tak się adminowi podoba.

  A tymczasem wal konia. 🙂

  2

  9
  Odpowiedz
 4. Wal chuja. Cala zabawa polega na tym, ze wśród merytorycznych komentarzy są jakieś wpisy od czapy i można się pośmiać. Ja mam kurwa poczucie humoru a ty chcialbys mi zrobic stronę na ktora nie mialbym ochoty zagladac. Byłaby przygnebiajaca same jakieś kurwa nieszczescia i narzekanie. Nie chcesz to nie czytaj- omijaj wzrokiem te komentarze ale odpierdol się od formuly tej strony. Tu jest tak od lat.

  3

  4
  Odpowiedz
 5. Bo sam pewnie wali adminek pierdolony. Przez takiego zjeba ta strona zaczyna jebac szlamem.

  6

  1
  Odpowiedz
 6. Bo nie walisz konia.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Rozumiem cię ziom, ale z tym się niestety nie da walczyć, chyba że się weźmie klamkę i wszystkich rozjebie. Chuj im w pedalskie dupy.

  3

  1
  Odpowiedz
 8. Wszystko dlatego że masz zły toster.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. wal konia, ruchaj krokodyle i tyle

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  1

  1
  Odpowiedz
 11. … i na chuj ci ten faszyzm ?

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Człowieku o czym ty mówisz. Co że niby tak się czasy kurwa zmieniły? To jest jakiś mit. 15 latkowie pili wóde tak samo i 20 lat temu już nie zgrywaj starego zgreda. Z tymi głośnikami to się zgodze też mnie to wkurwia, tym bardziej że leci z nich ten zjebany nowoczesny rap z tym chujowym elektrycznym podkładem

  1

  0
  Odpowiedz
 13. jebać kurwy

  0

  0
  Odpowiedz