Dwie osoby

Nie wiem czy może coś bardziej w moim życiu się zjebać bo ten rok jest dla mnie najgorszym w życiu. Wiem, że ludzie mają gorsze problemy, ale ja straciłam dwie osoby, które kocham. Dwa miesiące temu zmarł mój brat. Ostatnio mój chłopak dziwnie się zachowywał w stosunku do mnie. Zero uczuć, zero spotkań jakbym nie wiem co zrobiła chociaż nic nie zrobiłam bo za bardzo wchodziła mu do dupy. Aż przez to wszystko postanowiłam sprawdzić jego pocztę. Ja kurwa wszystko przeżywałam a on jeździł na dziwki. Zabawiał się z innymi dupami. Nie mogę w to wszystko uwierzyć jak można być takim człowiekiem bez uczuć gdzie drugi człowiek jest załamany nie jest w stanie żyć a ten na dziwki jeździ. Boże kochany, pomoż mi bo już nie daje rady….

51
10

Komentarze do "Dwie osoby"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Moze to nie byly dziwki, tylko cichodajki z Filmowki?

  4

  0
  Odpowiedz
 3. No cóż, bozia Ci nie pomoże bo albo nie istnieje albo ma wyjebane na to co się dzieje na tym padole. Ale ta sekta jest w stanie słabym psychicznie ludziom wmówić, że w takiej sytuacji są wystawiani na próbę i jezusek ma dla nich wspaniałą nagrodę. No ja pierdolę jak można w to wierzyć?

  10

  2
  Odpowiedz
  1. No i chuj! I pękłeś…

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Jak czytam takie wpisy, to nawet moja samotność wydaje się atrakcyjna

  12

  0
  Odpowiedz
 5. Współczuję straty brata, ale uwierz jeszcze się ogarniesz i słońce zaświeci. Obiecuję ci to.
  A co do chłopaka to nic tylko się cieszyć że im szybciej tym lepiej pokazał kim jest (zwykłą szmatą) i dłużej juz nie marnujesz czasu z kimś takim. Pomyśl co by bylo gdybys miala z nim już ślub i dzieci a tu dowiedziałabys się że gdy ty mu dziecko pilnowałas i obiadki gotowałas to on sie dupczył na dziwkach. tak to masz przynajmniej cwela z głowy a życie płynie dalej bez wiekszych strat.

  17

  1
  Odpowiedz
 6. Co za skurwiel. Miałaś doła po śmierci brata więc na seks ochote, co jest oczywiste, jest mniej, więc zabawił się z dziwkami. Gardzę nimi jak mało kto. Zrób mu awanturę jakiej nigdy nie widział i daj sobie z nim spokój. Oby dostał HIVa

  5

  4
  Odpowiedz
 7. Tu Arktos, odwieczny wróg zielonego smoka Tabalugi. Jestem tu aby zamrozić tę stronę i zamienić je w swoje królestwo. Będę razem ze swoją prawą ręką Jakubem miał więcej terenu i Jakub będzie mi mógł częściej lody robić. Strzeż się Tabalugo.

  Ku chwale lodolandii

  4

  3
  Odpowiedz
  1. Lajk za arktosa jebać zieloną jaszczurke zawsze chuja nienawidziłem

   3

   0
   Odpowiedz
 8. trza bylo opierdolic kielbase

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Ja na Twoim miejscu najpierw bym się zbadała,czy czymś nie zaraził…. Jeszcze bym mu przy…a w ryj 😀 Tego kwiatu jest pół światu, głowa do góry 🙂

  0

  0
  Odpowiedz