Dzień Dobry Państwu

DALL-E-2024-06-19-21-11-21-A-humorous-meme-with-a-picture-of-a-man-in-a-lab-coat-looking-very-seriou

Nazywam się Napletiusz Walikoński.
Jestem doktorem nauk ściśniętych i humanoidalnych.
Niedługo rozpoczynam serię wykładów na temat oddziaływania masturbacji mężczyzn na jakość wód gruntowych.
Otóż, jak dowiodły wieloletnie badania, w których miałem zaszczyt uczestniczyć w charakterze głównego konsultanta naukowego, intensywność onanizowania mężczyzn w przedziale wiekowym 19-75 lat, ma ścisły związek z zasoleniem wód gruntowych oraz dopływów rzek, które takimi wodami są zasilane.
Co ciekawe, zauważono korelację między średnią wieku w danej miejscowości a stopniem zasolenia wód.
Oczywiście, korelacja nie musi oznaczać związku przyczynowo skutkowego lecz wskazuje wyraźnie na tendencję spadkową w mniejszych miejscowościach i wzrostową w dużych miastach.
Analiza tego zjawiska doprowadziła naszą grupę naukową do następujących wniosków.
Duże miasta, jako aglomeracje skupiające dużą ilość osobników płci męskiej, stanowią swojego rodzaju przetrwalnik emocjonalny, który w różnych odstępach czasu, musi zostać rozładowany.
Częstotliwość aktów onanizmu, jest uzależniona od indywidualnych cech i upodobań osobniczych jednostki i stanowi przedmiot oddzielnych badań i eksperymentów.
Małe miejscowości natomiast, wykazują spadek zainteresowania onanizmem a taki stan rzeczy pokazuje iż mamy do czynienia z dwiema hipotezami.
Pierwsza to zbyt mała ilość osobników płci męskiej w stosunku do osobników żeńskich a co za tym idzie, są oni usatysfakcjonowani w pełni i nie potrzebują dodatkowych stymulantów w postaci samogwałtu.
Drugą hipotezą jest spadek libido spowodowany brakiem czasu, ciężką pracą fizyczną lub innymi przyczynami.
Systematyka zjawisk opisywanych w periodykach wykazuje pewną stałość i powtarzalność w granicach normatywnych.
Inne spojrzenie jednak, może spowodować dysonans i chuj dobra nie chce mi się już pisać.

9
10

Komentarze do "Dzień Dobry Państwu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Dzień dobry, Panie Napletiuszu Walikoński, doktorze nauk ściśniętych i humanoidalnych. Twoje badania na temat wpływu masturbacji na jakość wód gruntowych brzmią, jakby były finansowane przez producentów wody butelkowanej. Jeśli taki nonsens wciągnął cię na lata, to gratuluję wytrwałości w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, których nikt normalny nie zadaje.

  No więc, według twoich badań, im więcej gości się masturbuje, tym bardziej słone są wody gruntowe. Świetnie. Ktoś pewnie zrobi z tego tytuł doktoratu: „Wpływ ręcznej obsługi na zasolenie rzek”. Znając życie, w małych miejscowościach faceci są zbyt zajęci prawdziwymi problemami, żeby mieć czas na takie zabawy. Może też mają więcej okazji do rzeczywistej akcji, a nie wirtualnej.

  Twoje wnioski o aglomeracjach jako przetrwalnikach emocjonalnych brzmią jakbyś naprawdę się w to wczuł. Jak tak dalej pójdzie, to może wylądujesz z wykładem na TEDx, a tam tłum będzie bił brawo każdemu absurdowi, jaki im podasz. Na koniec, widzę, że sam już masz dość pisania tego pierdolamento, więc pozdrawiam i życzę więcej realnych zajęć w życiu.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wymyśliłem krótki i soczysty żart, ostatni dzisiaj.

  Pewna córka pyta się matki :
  – Ej! Co to takiego ta impotencja?
  – Heh, widzisz, córuniu… To jest tak, jak byś grała na komputerze ze słabą grafiką, dajmy na to integra intela i by były duże lagi.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Wymyśliłem krótki i soczysty żart, ostatni dzisiaj.

  Pewna córka pyta się matki :
  – Ej! Co to takiego ten debilizm?
  – Heh, widzisz, córuniu to taki stan umysłu, który nie pozwala myśleć racjonalnie a co gorsza nie reaguje na mądrzejsze umysły.
  Przykładem jest debil piszący na chujni.pl, którego pojebany umysł nie przyjmuje do wiadomości, że jego chujowe, wymyślone żarty nikogo nie śmieszą a wzbudzają jedynie litość nad tym pojebem.
  Każdy, który posiada choćby namiastkę mózgu wiedziałby o tym i nie pierdolił głupot produkując sie na tym portalu ze swoimi chuja wartymi żartami.
  – Córuniu pamiętaj, żebyś nigdy w życiu nie zapoznawała się z takimi downami, bo spierdolą Ci życie swoimi natrętnymi, pojebanymi żartami.
  – Każ mu wypierdalać z chujni i swojego życia.

  3

  2
  Odpowiedz
  1. Wymyśliłem żart:
   Pewna matka strofuje córkę:
   – Pamiętaj córuniu, nigdy nie zadawaj się z chłopakami, którzy są niepozorni i głównie sypią żartami jak z rękawa.
   – Mamo, to z kim mam się zadawać?
   – Musisz znaleźć sobie przystojnego chłopca, który skończył cztery szkoły (w tym Harvard) i ma bogatych rodziców, którzy zasponsorowali mu piękny sportowy wóz.
   Jednak córka nie posłuchała się mamy i już wkrótce żyła szczęśliwa u boku człowieka, który zawsze dawał sobie radę w każdej sytuacji bo miał na wszystko wyjebane i ze wszystkiego się śmiał. Jego jedynym majątkiem materialnym był stary pecet z grafiką na integrze intela, gdzie zacinały się filmy w HD i ogólnie były lagi.

   3

   0
   Odpowiedz
   1. Córka miała wyjebane na wszystko i wszystkich, zatrybiła z właścicielem starego peceta z grafą intela, następnie po 9 miesiącach pękła czyli rozpruła się i urodziła syna, takiego downa, że drugiego takiego nie było na świecie.
    Ów down wdał się w tatę i też miał wyjebane na wszystko z wyjątkiem starego peceta tatusia, do którego dorwał się jak głupi do mydla i notorycznie pisał żarty, chujowe jak beret z antenką i publikował je na chujni.pl.
    Wszyscy chujanie wyszydzali jego twórczość i mieli na niego wyjebane, do czasu.
    Aż któregoś pięknego stary pecet tatusia odmówił posłuszeństwa, spierdolił się na amen porażając prądem downa.
    Down już nie miał na wszystko wyjebane, bo jedynym jego zmartwieniem było czy 2 metry pod ziemią opierdolą go robaki, które też miały na niego wyjebane czy też może uda się na tamten świat drogą przez komin, który też miał na niego wyjebane, bo było mu wszystko jedno kogo puszcza z dymem.
    Taka oto wydarzyła się historia.

    1

    1
    Odpowiedz
   2. Jak zaczniesz skuwać asfalt kilofem od morza po Tatry i poczujesz dobre gumowanie na komisariacie w połączeniu z lodowatym prysznicem, to ci się odechce pojebanych żartów.

    1

    1
    Odpowiedz
 5. Chujowy z pana doktor

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Dzień dobry,
   A ja wyliczyłem, czolgając się z 35 kg hulajnogą przytwierdzoną do lewej kostki taśmą izolacyjną, że wygenerowałem 25 Kw zielonej energii. W drodze powrotnej, tylko 21 Kw.
   Niestety, wysiłek spowodał puszczenie toksycznych gazów w atmosferę i chuj trafił zieloną energię. Musiałem czołgać się z powrotem, bo zapomniałem naładować baterię w hulajnodze.
   Dobrze,że uprzednio najadłem się chleba z pasztetową i popiłem wodą z cukrem.

   Godzina 22:16

   Siedzę w dziurze i gotuję wiewiórki.

   Doktorant Sławek

   0

   2
   Odpowiedz
   1. Niech Pan nie żartuje o jedzeniu wiewiórek, bo to jest wstrętne.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Wstrętny to jest wegetarianizm albo – co gorsza – weganizm.

     0

     0
     Odpowiedz
     1. To prawda. Adolf Hitler był wegetarianinem

      0

      1
      Odpowiedz
     2. Dlatego obrabiał tylko ze smakiem hude kutangi wysokich aryjczykoe a tych grubych parów slowian do ust by nie wzion huj jeden!!

      1

      0
      Odpowiedz
 6. A mówią, że nauka w Polsce upadła. A ty nobel jak w banku:)

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Wymyśliłem nie tak długi żart:
  Pewien władca w pewnym muzułmańskim, dobrze i coraz lepiej prosperującym kraju zwraca się do zgromadzonego tłumu:
  – Od dzisiaj wszystkie siłownie, pływalnie, kluby taneczne i tego typu miejsca dla kobiet są za darmo!
  Tłum zaczął w większości wiwatować, a kiedy się już uspokoiło to pewien właściciel pływalni pyta się:
  – Jak ja mam to teraz pogodzić z zyskami?
  – Możecie zwiększyć koszty wstępu dla mężczyzn procentowo tak, żeby Wam się zgadzało.
  Obiecuję dofinansowanie tylko musicie pokazać wszystkie koszty.
  Dodam tylko, że nad tą darmową siłownią dla kobiet to ja się poważnie zastanawiałem, bo chyba nie lubię takich… No, zdarza się, że nie lubię, ale tak się składa, że najczęściej.
  Po co taka drobnotka ma się tak wysilać? A poza tym jeśli taka jedna z drugą nie chodzi na siłownię i robi przysiady to kacze dupy im rosną, nieproporcjonalnie duże, krzywią sobie kręgosłup, bo kto tam myśli o prawidłowej technice albo chodzi regularnie na wizyty do lekarza? Taka myśl mnie naszła, a tam przecież jest trener, więc i to uznałem za dobry pomysł.
  – Ale przecież są jeszcze dzieci, co z nimi? Trzeba za nie płacić?
  – Dzieci rodziców objętych programem pareset plus będą miały przepustki i będą mogły wchodzić za darmo.
  Ma to chyba swoje zalety, bo gdy np. siostra, albo nawet siostry pójdą na taniec to braciszek ma wolny pokój i ma więcej czasu by odetchnąć od nadmiaru rozmów, czy może nawet głupiego gadania i może więcej czasu przeznaczyn a naukę, czy nawet na granie w gry komputerowe (czego osobiście jednak nie zalecam – tak z własnego doświadczenia, bo do niczego mi się to nie przydało).
  Zapomniałem dodać, że przepustki obejmują tylko osoby płci żeńskiej.
  Jak ktoś się uważa za kogoś innego niż jest to cóż… jego problem, albo jej problem! Nie wiem jak to odmieniać, bo zakładam, że jak budowa – no, oczywiście bez modyfikacji – jest ta sama i załóżmy, że 99% ludzi jest hetero, a jakiś tam margines stanowi resztę, to chyba wiadomo co jest normą.
  No! Więc nie musicie się niektórzy martwić, że córki Wam się urodziły!
  Wiecie no… mniej kosztów.
  W tym momencie mężczyźni i chłopcy się oburzyli:
  – A dlaczego my mamy płacić, a one nie? W końcu równouprawnienie jest w niektórych państwach!
  – A dlatego, że mężczyzna musi się bardziej postarać żeby jako tako wyglądać.
  Co do kobiet to różne to się lubi rzeczy, chyba nawet w różnym wieku.
  Jak byłem młodszy to uważałem, że „najważniejsze żeby nóżki miała piękne”, teraz to chyba stópki mi się bardziej podobają, najlepiej odsłonięte i na obcasiku, bo lepsza prezentacja, ale nie zalecam tego zbyt często, bo można sobie zaszkodzić… Sandały bez skarpet – to jest to.
  One mogą mieć takie sznurowane, ale nawet gdyby były takie męskie to ja bym wybrał dobrze kryty, bo nie jestem jakimś pedałem…
  Tak naprawdę to wolę te grubsze kobiety z dużymi cycami, kojarzy mi się to z jakąś potęgą, bo ja taki dość drobniutki, ale dość wysoki….
  Lepiej żeby i one były krągłe, ale nie mogą być zaniedbane… To znaczy – zbyt pomarszczone.
  Jak widać i te które mają problem z utrzymaniem wagi mogą być bombowe, dla mnie nawet bardziej.
  Niektóre kobiety nic nie muszą ze sobą robić żeby wyglądać pociągająco, niektórym wystarczy odrobina wysiłku… Z resztą, jestem zdania, że jak już taka zrobi sobie nogi to ich kształt zostaje na długie lata.
  Z pokazywaniem się albo z zadowoleniem jak największej ilości napotkanych przypadkowo mężczyzn nie ma problemu, bo na szczęście wszystkie są zakryte i tylko mężowi wolno im się pokazywać.
  Tak niewiele trzeba… a i tak kurwy nie chodzą!
  W tym momencie słychać było oburzenie ze strony kobiet, kto wie czy nawet do jakiegoś obrzucania pomidorami by nie doszło, więc władca schował się w pałacu tym samym kończąc przemowę.

  0

  3
  Odpowiedz
  1. Znajdź sobie mocny sznur nie taki długi jak twój żart oraz drzewo nie tak spróchniałe jak twój żart a także chybotliwy pieniek nie tak beznadziejny jak ty.
   Wiesz co masz następnie zrobić?

   1

   1
   Odpowiedz
  2. Pierdolenie incela co w życiu baby nawet nie dotknął. Zaruchaj chociaż raz, gawędziarzu niedoruchany. Nie bój się, baby nie gryzą.

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Mnie kiedyś jakaś dziewczyna w 1 klasie podstawówki powiedziała: „zamknij się” i tak mi już chyba zostało.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Nie posłuchałeś mądrej rady wtedy, to posłuchaj teraz. Zamknij się i niech tak zostanie.

     2

     1
     Odpowiedz
   2. A jak kręciła się karuzela… taka na której się staje to kiedy wbijałem na nią gdy była na niej taka jedna dziewczyna to ona ze wstrętem uciekała… Taki wyjątek wśród towarzystwa.
    A taka jedna to jeszcze powiedziała: „jego to nie lubię”.
    A jeszcze jedna to powiedziała, że ze mną to by pierdolca dostała, ale ona to chyba wolała alkoholików.
    Dobrze, że chociaż miałem komputer (choć trochę za późno) który już mogłem nazwać komputerem.
    I wcale nie służył mi do gierek, a do komfortowego przeglądania stron internetowych w wieeelu kartach w przeglądarce i do oglądania filmików w jakości HD na monitorze z proporcjami 5:4

    0

    0
    Odpowiedz
    1. PS wyszło jak wyszło gdyby nie kolega z klasy w gimbazie.
     Zamiar był inny, ale kto tam by mnie wtedy przekonał, że jednak nie mam racji.
     Gdyby nie to to bym za żadną grę komputerową nie zapłacił (płatna nie była), a póki co jest to jedna i tak może zostać.

     0

     0
     Odpowiedz
 8. Dobry dobry.

  0

  1
  Odpowiedz