Dzwonek u sąsiada na czujnik ruchu

Hejka, nie wiem co zrobić… Sąsiad zamontował sobie na zewnątrz dzwonek z czujnikiem ruchu. Non stop tarabani i wkurwia w nocy, świątki, niedziele… Po prostu co jakiś czas się włącza i daje… Okna nie można otworzyć, a i przez okno słychać ten natrętny dzwonek (szkolny)..

4
2

Komentarze do "Dzwonek u sąsiada na czujnik ruchu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jedno rozwiązanie. Rozjebać
  (Dzwonek oczywiście)

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Wszyscy Polacy to jedna rodzina oprócz sąsiada tego skurwysyna!

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Poproś, żeby wyłączył. A jak się nie zgodzi, to kup dźwiękowy odstraszacz na krety i włączaj jak wyjeżdżasz. Wkurwia niemiłosiernie.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Nie martw się, bez powodu go nie zainstalował. Bardzo możliwe, że pewnego dnia zobaczysz na jego posesji dwóch niezbyt rozmownych panów. Na pytanie co tam robią, odpowiedzą, że na prośbę sąsiada zmieniają mu system alarmowy. Wysoce prawdopodobne, że później nie usłyszysz już dzwonka, a sąsiad też „zniknie”. Tak się często kończy „zapominanie” o terminie spłaty pożyczki zaciągniętej na „korzystnych warunkach” u właściciela”sklepów” z e-papierosami czy innych lokali, które ciągle”przynoszą zysk” mimo tego, że nie spotkasz tam psa z kulawą nogą. Przerobione w okolicach Sochaczewa i Brańska (województwo podlaskie).

  1

  0
  Odpowiedz