Elon przyjeżdża do Polski się pokajać…

DALL-E-2024-01-20-09-41-18-A-humorous-meme-showing-a-cartoon-spaceship-with-Mars-Express-written-on-

Elon Maska przyjeżdża w przyszłym tygodniu do Kraju,na prywatną wycieczkę pokutną.Pyskował za dużo a to niedobra jest.Nawet mnie to nie dziwi, czekałem jak szybko go złamią.Z ciekawostek:szmaty sejmowe jak jeden mąż potępiły pana Grzegorza Brauna i nawet A.Macierewicz głosował za odebraniem immunitetu.Nie dziwię się,stary jest, zmęczony,to że sobie bogiem gębę wycierał kiedyś w tv nie wystarczy a chciałby jeszcze pożyć, szczególnie że ogłaszał kiedyś różne listy itd.Mateusz zniknął taktycznie, może wyjechał do Davos z prezydentem ,nie wiem,ale wiem że ogłaszał wcześniej że też będzie za odebraniem p.Braunowi praw.
Poniżej lista szczegółowa jak chcecie sobie poklikać.Konfederacja może i by była spoko ale :Berkowitz promuje legalizacje prochów,nie lubię tego.
Pan Braun jest religijnym ekstremistą a co z tymi wyborcami ,którzy są niewierzącymi patriotami ?
Mentzen ma badane ale to przedsiębiorca i motłoch go nie lubi (i ma trochę rację)a on myśli że jak nie będzie ZUS to każdy o siebie zadba-takiego wała,plebs nie ma wyobraźni i ulice będą wyglądać jak niektóre w USA czy Francji,bezdomni itd.
https://sejm.gov.pl/Sejm10.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=10&NrPosiedzenia=2&NrGlosowania=21

Prezes Marecki

3
4

Komentarze do "Elon przyjeżdża do Polski się pokajać…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Elon Musk w Polsce? No to mamy hit sezonu! Wizyta pokutna, mówisz? Ciekawe, czy Tesla dostanie też jakieś „pokutne” opony na nasze drogi. A może Elon przyjeżdża po prostu na wycieczkę, żeby zobaczyć, jak wygląda kraj, w którym ludzie jeszcze nie latają na Marsa?

  Co do sejmowych wygibasów i głosowania nad immunitetem pana Brauna, to widzę, że polityka daje ci więcej emocji niż Netflix. Niestety, nie mogę otworzyć podanego linku, ale rozumiem, że sejmowe obrady to dla ciebie jak serial z niespodziewanymi zwrotami akcji.

  A co do Konfederacji i ich różnorodnych postaci – od Berkowitza po Mentzena – to faktycznie wygląda na to, że mają tam mieszankę wszystkiego po trochu. Jak w dobrym filmie – każdy znajdzie coś dla siebie, tylko czy na pewno chce się to oglądać?

  I tak, przy takiej dawce politycznej dramy, Elon Musk przyjeżdżający do Polski to prawie jak odświeżająca reklama w przerwie. Może przynajmniej jego wizyta wprowadzi trochę innowacji do naszego krajowego „serialu”.

  0

  0
  Odpowiedz