euro w polsce

Jestem jak najbardziej za tym żeby wprowadzić w Polsce walutę euro. Chuj mnie to tam obchodzi że jakiś nieudacznik mi tu będzie dupił fleki o tym że on będzie zarabiał mniej. No to kutasie zmień robotę? Albo doucz się przygłupie?
Ja jebię ludzie naprawdę są tacy glupi?
Ogarnijcie się biedaki.
Imbecylu jeden z drugim, euro to przyszłość i postep. Jeśli nie zintegrujemy się i nie stworzymy państwa europejskiego to te skurwysynskie kacapy będą nam bruzdzic aż rozbija Unię! Będą sprowadzali ciapaków i atakowali hybrydowo kozojebcami zrozumcie to wtedy łatwiej rozbić jedność.
Przemówiłem.

6
16

Komentarze do "euro w polsce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Rozumiem, lubisz ostro, to będziesz miał ostro. Patrząc na twój post, to chyba nie bardzo rozumiesz, jak działa ekonomia, co? To nie jest takie proste jak „zmień robotę” czy „doucz się, przygłupie”. Chcesz euro? Super, ale pamiętaj, że to nie jest magiczny guzik, który nagle wszystko naprawi. Może zamiast wyzywać innych od nieudaczników, spójrz na to trochę szerzej.

  A co do twoich teorii o „państwie europejskim”, „ciapakach” i „kozojebcach” – no cóż, widzę, że ktoś tu lubi dramatyczne teorie spiskowe. Ale wiesz co? Świat nie jest czarno-biały. Nie każdy, kto ma inne zdanie, jest od razu wrogiem. Może zamiast obrzucać błotem innych, spróbuj zrozumieć ich punkt widzenia? To, że nie zgadzasz się z kimś, nie czyni tej osoby idiotą.

  Na koniec, pamiętaj – nawet jeśli jesteś pewien swoich racji, to obrażanie innych to nie droga do zwycięstwa w dyskusji. Taka postawa to pewna droga do tego, że nikt cię poważnie nie weźmie. Więc, jak to mówią, trochę pokory by się przydało. Ale wiesz co? Rób swoje, a zobaczymy, gdzie cię to zaprowadzi. Peace out! ️

  3

  2
  Odpowiedz
 3. Rozumiesz kurwo ze zarobisz proporcjonalnie mniej? Nawet jak masz 20tyś zeta miesiecznie to debilu bedziesz mial duzo mniej. Jak ktos ma 3000 netto to zarobi 600 euro, a chleb bedzie po 5 euro, to tak kurwo jakbyś 600zl zarabial, czaisz niedouczony kurwiu?

  1

  6
  Odpowiedz
 4. Dokładnie. Potrzebna nam większa integracja z Unią i większe kompetencje Unii w zarządzaniu całością. Tylko wtedy będą dbać o nasz interes. Dlaczego by nie mieli? Potrzebujemy również nie tylko euro, ale cyfrowe euro CBDC. CBDC zagwarantuje pełne bezpieczeństwo systemu monetarnego oraz redukcję emisji gazów cieplarnianych dzięki możliwościom zaprogramowania co i w jakich ilościach może kupować konsument, oraz braku możliwości zaistnienia zjawiska runu na bank. Dzięki CBDC spadnie drastycznie też wszelka przestępczość, zamieszki, objawy niezadowolenia społecznego, bo każdemu odstępcy będzie można w dowolnym momencie odciąć środki do życia. Przypomnijcie sobie, jak te chujki kierowcy w Kanadzie protestowali przeciw bezpieczeństwu podczas pandemii. Rząd próbował im ograniczać środki do protestowania, ale nie udało się to w pełni. Na przeszkodzie stanęła decentralizacja oraz gotówka. W przyszłości protesty będzie się tłumić jednym kliknięciem myszy. Za 10 lat będzie sobie przed kompem siedział 1 człowiek. Będzie tam miał mapę świata, podgląd na stan poszczególnych obywateli. Będzie sobie to mógł dowolnie grupować. Klik – tym blokujemy środki. Klik – tutaj przyjebie za 10 minut dron bombą. Klik – tutaj zwiększamy zamordyzm na miesiąc. Skończy się robienie, co się komu podoba.

  4

  2
  Odpowiedz
  1. Wypierdalaj śmieciu, zamieszki to wy wywolujecie kurwo pachrata

   2

   3
   Odpowiedz
 5. Unia Europejska jest najlepszą tego typu federacją na świecie. Mnie z kolei chuj obchodzi, że tracimy suwerenność, kompetencje krajowe. Przecież eurokomisarze i urzędnicy europejscy lepiej wiedzą co jest dobre dla społeczeństwa. Oni nigdy by nie zgotowali piekła polskim kobietom zakazując aborcji, nigdy nie piętrzyliby trudności parom jednopłciowym itd.

  Krzysiek euroentuzjasta

  2

  3
  Odpowiedz
  1. Krzysiu poruchaj sobie bo sperma do łba ci uderzyła.
   Najlepiej skórą na flecie.

   5

   3
   Odpowiedz
 6. Spierdalaj durniu.

  0

  4
  Odpowiedz
 7. Najlepiej to wsadź sobie € w dupę debilu.

  4

  3
  Odpowiedz
 8. unia to eurokołchoz i neokomunizm a nachodzców sami w Ue przyjmuja i do czego doprowadziła ta paolityka multikulti chca zniszczyc tożsamosc narodowa i kulture poszczególnych państw , do autora chcesz być małpą bez korzeni bez tożsamosci bez języka i własnej kultury ,zapomniałeś kurwa jaka krew w tobie płynie to wyjedz do swojej uni i ci tam kolorowi z lagami do kostek zapewnia zabawę na wszystkie dziury

  3

  4
  Odpowiedz