Gender

Wkurwia mnie, że to gówno (pomysł na zmianę płci) przenika do Polski, wszyscy wiedzą, że to nienormalne, ale trzeba to akceptować, bo przecież tak jest na Zachodzie. Co to kurwa ma być…Zachód to jakaś wyrocznia, czy co?

28
9

Komentarze do "Gender"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jesteśmy w Unii i musimy dostosować się do prawa unijnego, które jest nadrzędne w stosunku do prawa polskiego. W związku z tym musimy tak tańczyć jak nam zagra Bruksela, Ursula von der Leyen czy inny urzędas z Unii. Dlatego niebawem będziemy wpierdalać robaki, karaluchy czy inne insekty, bo tego wymaga Unia i nie tylko ona. Przecież Unia „daje” nam miliardy €, więc musimy przestrzegać prawa unijnego, bo w przeciwnym wypadku Unia nam „nie da”.
  Przez pierdolonych debili, euroentuzjastów, którzy tak się cieszyli z anschluss’u Polski przez jebaną Unię w 2004 niedługo będziemy mieszkać w ziemiankach, wpierdalać robactwo i zapierdalać na piechotę. Straciliśmy niezawisłość, suwerenność i prawo do decydowania o o własnym losie. Każdy aspekt życia Polaków został podporządkowany jebanej Brukseli. Tyle mamy dobrego z Unii.
  Niech nikt nie pierdoli głupot, że „Unia nam dała”, bo chuja nam dała, to co „dała” z nawiązką odbierze.
  Trzeba być idiotą, żeby uwierzyć w te brednie, że ktoś dał coś komuś za darmo. Nie ma nic za darmo w życiu. Do „pełni szczęścia” brakuje tylko wprowadzenia na siłę €, tak żeby ceny wzrosły jak w każdym kraju, w którym wprowadzono € a wtedy my Polacy pozdychamy z głodu. Po wprowadzeniu € Litwini, Słowacy i Chorwaci przeklinają ten dzień, od kiedy muszą płacić w €, taka nastąpiła drożyzna i przyjeżdżają do Polski na zakupy.
  Jebany eurokołchoz pozbawił państwa będące w Unii narodowości i prawa do decydowania o życiu swoich obywateli, gdyż wszystko musi być zgodne z polityką Unii. W dupie mam strefę Schengen i możliwość podróży bez paszportu, skoro ledwo stać mnie na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych. Anglicy słusznie zrobili, że uciekli z tego euroburdelu i mogą decydować sami o sobie a nie dostosowywać się do pojebanych wymagań Brukseli.
  Jebać tę pierdoloną Unię i euroentuzjastów!

  14

  3
  Odpowiedz
  1. Jebac ciebie brzydki chłopcze z konfederacji który nic nigdy nie osiągnie. Jesteśmy w unii całe Boże szczescie bo bylibyśmy teraz Ukraina. Ale masz za mały rozumek żeby to zrozumieć

   2

   8
   Odpowiedz
   1. Jebać się to możesz sam siebie chłopcze. Nie podejmuję dyskusji z dzieciakiem o małym rozumku, ponieważ nie jest w stanie pojąć sensu komentarza. Jak dorośniesz i zmądrzejesz to być może zrozumiesz co jest napisane powyżej.

    4

    0
    Odpowiedz
  2. To jest oczywiście tłumaczenie z rosyjskiego…łba pełnego syfilisa. A chuj z tobą

   0

   2
   Odpowiedz
   1. Z tobą także a dodatkowo **** Ci w dupę.

    0

    0
    Odpowiedz
 3. Albo ktoś ma chromosomy XX i jest babą albo XY i jest chłopem. Każda inna konfiguracja to ciężka choroba genetyczna. Chłop może się upodobnić do baby a i tak nie uchronić się od raka prostaty. Proste?

  6

  3
  Odpowiedz
  1. Powiedział papież że od ręki syfa nie złapiesz. Renia Grabowska

   0

   2
   Odpowiedz
 4. Czytałem ostatnio, że w Szwecji 16 latkowie będą mogli zmienić sobie płeć bez zgody rodziców. Jedynym warunkiem do spełnienia to pół roku przed złożeniem wniosku trzeba żyć w wybranej płci -_-

  0

  3
  Odpowiedz
 5. Pewnie:
  skoro są bogatsi to i mądrzejsi XD.

  1

  2
  Odpowiedz
 6. To jest tzw. moda.
  Zachód dla polskiego lewactwa (nieroby i pasożyty socjalne), jest wzorem.
  Podobnie jest z naszą nową – językiem polskim, który jest rozwinięty, szczegółowy, swojski, narodowy. Młode lewactwo nie potrafi ogarnąć czasów z języka polskiego, bo zwyczajnie ich to boli. Boli ich głowa, jak mają pomyśleć, a nauczyciele puszczają ich z klasy do klasy, żeby mieć spokój i wychodzi taki przygłup, który uważa, że język polski jest „krindżowy” i należy używać języka angielskiego.
  Są też lewackie miernoty – feministki, współczesne kobiety. Ta grupa nie liczy się społecznie, chcą uzyskać miano „maestro”, wciskają na siłę feminatywy, skrobanie dzieciaka, promocję zabijania słabszych od siebie, ale jednocześnie zabraniając znęcać się nad zwierzętami, czy ich zabijanie w celu konsumpcji mięsa.
  Hipokryzja jaka bije z lewactwa, przekroczyła głupotę ideologiczną hitlera i należy te jednostki tępić, niszczyć w zarodku, aby ten ściek nigdy nie przedostał się do władz, bo może być za późno na ratunek i wolność.

  12

  4
  Odpowiedz
  1. Założę się ze jesteś brzydkim incelem który nie był nigdy z kobieta w związku, masz kiepskie wykształcenie i ogólnie twoje perspektywy są kiepskie. Dlatego takie wsiowe partie jak konfederacja są dla ciebie- bijecie sobie tam wzajemnie konia nieudacznicy

   2

   8
   Odpowiedz
 7. Zastanawiające jest to, jak z jednej strony młodzi ludzie odrzucają tradycyjne wartości (patrz np. niedawny temat dot. małżeństw i ilość „łapek” (likes- dislikes)), dając w konsekwencji zielone światło nowym prądom, modom itd., z drugiej jednak potrafią jednocześnie negować to, do czego sami się przyczyniają… (patrz bieżący wątek)
  Gdzie leży granica? Co jeszcze jest ok, a co już przegięciem? Jak wypracować kompromis, znaleźć złoty środek? Kiedy można mówić wciąż o wolności, a kiedy już o samowoli?
  Jeśli my, na naszym podwórku, będziemy nadal zachowywać się jak rozklekotana pizda, która nie wie, czego chce, odrzucając to, co nas zespajało, zostaniemy po prostu wchłonięci przez inny krąg kulturowy, skonsolidowany, zwarty i ekspansywny, który zaprowadzi swoje porządki i wtedy będziemy mieć g. do gadania.
  Ale spokojnie, nie będzie to trwało wiecznie, a jedynie do czasu, gdy historia zakreśli kolejne koło
  Tyle.

  6

  1
  Odpowiedz
  1. Tu autor chujni o małżeństwie. Zasada „przetrwać i zostawić po sobie kolejne pokolenie, bo nie byłoby życia” brzmi ciut śmiesznie, gdy planetę zasiedla już ponad 7 mld. ludności. Anyway.
   Nie twierdzę, że ludzie mają przestać się mnożyć i łączyć w pary, ale robienie z tego głównego sensu egzystencji każdej jednostki to gruba przesada. Zresztą, napisane jest wyraźnie w mojej chujni, że to, co uważam o małżeństwie jest wyłącznie moim zdaniem, do którego mam prawo, a co robią inni to ich sprawa. Ja nie odrzucam małżeństwa, jako wartości samej w sobie, odrzucam je jako moją opcjonalną życiową drogę. Tytułem wyjaśnienia zdania „Jebać to gówno”, bo chyba nie załapałeś.
   A co tego ma gender? Czy świadomy wybór pozostania wolnym człowiekiem bez zobowiązań to dla Ciebie od razu rezygnacja ze swojej tożsamości płciowej? Z punktu widzenia biologii może trochę tak, ale człowiek to chyba coś więcej, niż tylko organizm mający przekazywać ciągłość życia, nie sądzisz? Wg Ciebie trend na małżeństwa jednopłciowych par i adopcje dzieci przez tychże, wzięło się z tego, że nie wszyscy hetero marzą o założeniu rodziny? Albo transseksualizm z tego, że nie każda kobieta czy nie każdy facet odnajdują się w rolach narzuconych przez społeczeństwo?
   Co do powyższej (nie mojej) chujni: nie wnikam, jakie ludzie mają powody, żeby to robić. Nie sadzę, by zmiana płci była wyłącznie kwestią mody z Zachodu, ale skąd taka potrzeba, nie wiem. A skoro nie wiem, to i nie komentuję. Ani popieram, ani neguję. Rodzice, abstrahując od ich chorego związku, wpoili mi jednak zasadę: „Nie znasz, nie osądzaj”. I Ty też nie wrzucaj mojej chujni do jednego wora z tą.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Przykro mi, jeśli poczułeś się dotknięty, urażony, czy w jakikolwiek inny sposób zniesmaczony treścią mojego komentarza. Przepraszam. Wyraziłem moją opinię, podobnie jak Ty to czynisz i nie widzę potrzeby dalszego zgłębiania tematu.
    Zatem wybacz również, że nie odniosę się tu do tez zawartych w Twojej wypowiedzi, częściowo już znasz moje zdanie, a resztę być może poznasz, w moich komentarzach przeszłych lub przyszłych.
    Niemniej cieszę się, że napisałeś i dziękuję.
    Pozdrawiam.

    1

    0
    Odpowiedz
 8. Gówno cie to interesuje kto sobie co zmienia. Jak chce to niech sobie zmienia. Mnie wkurwiają takie niedojdy co im wszystko przeszkadza, zwlaszcza to co ich nie dotyczy.

  4

  4
  Odpowiedz
  1. Pao gięta. Nie da się zmienić płci. Można się upodobnić przez okaleczenie i pompowanie hormonów. Tak jak z psa nie zrobisz kota tak samo z baby chłopa czy tam odwrotnie.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Można jeszcze napompować jaja pompką od roweru…..nie wierzysz? to bardzo wesoła zabawa: „śmieszna piłka”. Szczypiorniak

    0

    0
    Odpowiedz
    1. No, fajna ta zabawa z pompowaniem jaj. Ja się bawię lalką dmuchaną. Pedał niewinny

     0

     2
     Odpowiedz
 9. A co cię i chodzi co inni robią ze swoim ciałem? Może ogarnij własne bo czuje ze masz z jego tytułu mega kompleksy

  2

  3
  Odpowiedz
 10. Wcale się nie dziwię, że Cię to wkurwia. Wyciąganie takich zjawisk z ich naturalnej sfery tabu należy potraktować jako procedurę okna Overtona, lub inaczej powolnego gotowania żaby. Zgodzisz się, że sprawy seksu, zaburzeń tożsamości płciowej czy problemów natury psycho-seksualnej, zawsze były częścią tabu i zawsze występowały w takiej czy innej liczbie, a rozmawiało się o nich tylko z bardzo zaufanymi przyjaciółmi czy profesjonalistami (psychiatra, seksuolog, ksiądz, etc.). Rewolucja neomarksistowska ma za zadanie stworzyć nowego człowieka, posłusznego, miałkiego, przyjmującego wszelkie letnio-słodkawe głupoty chętnie i bez krytyki. Po co? Po to żeby w przyszłości tak samo bez protestu przyjął najokropniejsze pomysły totalitarnego ustroju zarządzanego przez elity. Niemieccy cywile nie protestowali przeciwko obozom koncentracyjnym, przyszły Europejczyk nie będzie protestował nawet jak mu jaja w imadło wkręcą, pod warunkiem, że dostanie zasiłek PLN + i zrobi modne selfie na fejsa. Testem rozruchowym takiego ustroju była plandemia. Sprawdź, dla przykładu jak w tamtym okresie zachowywała się wobec swoich rodaków bardzo przyjazna i wyluzowana policja w pięknej, słonecznej i bogatej Australii. Rzecz w tym żeby ogłupić wszystkich, homo czy hetero, każdego na swój sposób…..a żaba powolutku nabiera rumieńców….o, kotek!

  6

  3
  Odpowiedz
 11. „zeby lewactwo nie przedostalo sie do wladz” – na to to juz jest chyba za pozno, kochani. jest mi jednak niezmiernie milo czytac komentarze osob, ktore jednak mysla, bo wszelkie mainstreamowe fora w polsce typu gazeta to juz tylko i wylacznie lewactwo level hard – sorry za angielski wtret 😉

  4

  0
  Odpowiedz
 12. Ale wylew tu wysrywow incelowych- jesteście brzydcy biedni i bez talentu dlatego jesteście zwolennikami innych przegrywow z konfederacji i zamaist poprawiać swoje życie to szukacie kozłów ofiarnych jak nazisci. Ohydni z was ludzie

  1

  6
  Odpowiedz
  1. Jak to jest obrażać soczystym komentarzem, z którego już nawet nie sączy, a leje się jad, po czym stwierdzić, że to samemu jest się ofiarą, tudzież współodczuwa się z ofiarami?
   Czy to boli?
   Ja na ten przykład nie utożsamiam się z żadną konfederacją, ani inną polityczną nacją, ale uwierz, można mieć swoje zdanie. Po prostu.
   Bo w zasadzie kogo interesuje jakaś tam partia, w jakiejś tam Polsce, skoro gra toczy się o przyszłość całego naszego kręgu kulturowego?
   Niemniej życzę Polsce i Polakom jak najlepiej.
   Tyle.

   2

   0
   Odpowiedz
    1. Tutaj chciałbym podkreślić, że popełniłem ongiś wpis pt. „Jak pisać wysrywy” i była w tym wpisie mowa o odpowiedzi oponenta jak powyżej, czyli soczyste „wypierdalaj”. Jednak ten mój wpis w całości był żartem, sarkazmem, swego rodzaju anty-kołczingiem.
     Pozdrawiam
     Kszysztof- miszcz kołczingu z Pierdziszewa

     0

     0
     Odpowiedz
 13. Możecie sobie zmieniać płeć 7 razy w tygodniu. Nikogo nie powinno to interesować. Nie liczcie na to że ktoś będzie to sponsorował. Róbcie to na własny zasrany rachunek !!

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Spierdalaj z tymi idiotyzmami.

   0

   0
   Odpowiedz
 14. Ale wy wszyscy tutaj spierdoleni jesteście naprawde ciężko sie to czyta całe to gówno.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. To nie czytaj i wypierdalaj!

   0

   1
   Odpowiedz
  2. Naciśnij spłuczkę!
   WC

   0

   0
   Odpowiedz
 15. tu corka ty mamusia wychodze na korytarz i widze ze patrzysz przez dziurke od klucza drzwi lazienki, kogo tam podgladasz

  0

  1
  Odpowiedz