Hejt na personel medyczny

Nie ogarniam hejtu na personel medyczny ,niszczenie aut kartek w stylu masz się wyprowadzić itd. Może jestem ograniczony umysłowo że tego nie pojmuję jak można nie szanować ludzi którzy swoja praca ratuja czyjes życie przy czym często narażają swoje.Jakim trzeba być tępym chamem bez wyobraźni żeby tak postępować .Zastanawiam się czy gdyby ktoś z twojej rodziny zwyrodnialcu musiał pojechać do szpitala np. dziecko bo miało wypadek to też byś na miejscu atakował ratowników ,lekarzy za to że są i pomagają? może byś pytał w tej krytycznej godzinie gdzie mieszka bo jak za blisko ciebie to zdewastujesz mu auto ,oplujesz drzwi?

93
10

Komentarze do "Hejt na personel medyczny"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To analogiczna sytuacja jak w przypadku osób HWDP – mówią „jebać policję – tylko bóg może mnie sądzić”, ale jak taki łepek padnie ofiarą przestępstwa to pierwszy ze łzami w oczach na komendę leci…

  5

  2
  Odpowiedz
 3. Bo ludzie to bydło. Nawet nie rozumieją tej całej szopki z Covidem i ulegają po prostu kolektywnej histerii. Takie sytuacje pokazują głupotę ludzką.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Ojjj już nie przesadzaj. Tzn. nie popieram tego, że ktoś się zachowuje jak cham agresor, ale żebyś ty widział jak niektórzy lekarze albo piguły się zachowują za kulisami, to byś się tak nad nimi nie rozczulał.

  3

  2
  Odpowiedz
 5. gdzie ten hejt

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ssij moje zmutowane cyce w kroku.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. … Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Lubie w nocy wlamywac sie do mieszkania samotnych merzczyzn i ich analizowac

  2

  0
  Odpowiedz
 10. To jest kwintesencja rządów ostatnich kilku lat. Nagonka na różne grupy zawodowe itp, „niech jadą” to teraz takie są skutki. Szkoda że najbardziej ucierpią poczciwi i niewinni.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Widocznie istnieją na świecie ludzie, którzy wierzą w coś więcej, dla których zdrowie to kwestia siły wyższej. Dla Ciebie lekarze ratują zdrowie, dla innych siła wyższa to robi, służba zdrowia ma tu gówno do rzeczy, mogłaby nie istnieć.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. To ze strachu przed wirusem. Tak działa instynkt samozachowawczy.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. …przykre to lecz prawdziwe jacy są naprawdę Polacy zwłaszcza „Polacy Katolicy” jak któryś zachoruje niech idzie do księdza skoro personel medyczny jest zły!!!

  2

  0
  Odpowiedz