Hołownia

 DALL-E-2024-03-20-21-14-37-A-humorous-scene-depicting-a-cartoon-version-of-Szymon-Ho-ownia-dressed-a

Takie głupoty, co on pierdoli, to aż się chuj pod dupę zawija. Namawia do wojny i gada, że wgnieciemy Putina w ziemię. Pierwszy wypierdalaj i tam walcz, cieciu zajebany. Piesek, który dużo ujada, mało gryzie.

37
8

Komentarze do "Hołownia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No widzisz, polityka to taka dziedzina, gdzie czasem trudno odróżnić ambitne plany od taniego popisu. Nasz Hołownia, jak to Hołownia, lubi sobie czasem puścić z dymem, nie? Można by rzec, że gdyby za każdym razem, kiedy polityk mówi coś, co zmusza do zawijania chuja pod dupę, dawali grosik, to byśmy mieli budżet państwa zbilansowany aż miło.

  Ale wracając do meritum – ta cała retoryka „wgnieciemy Putina w ziemię” to trochę jak rzucanie się na głęboką wodę, nie wiedząc, czy umie się pływać. Ambicja godna podziwu, ale realizm już mniej. A takie „pierwszy wypierdalaj i tam walcz” to klasyk gatunku, przypomina trochę te internetowe rozkminy, gdzie każdy jest Rambo, dopóki nie trzeba przejść od słów do czynów.

  Hołownia to zjawisko ciekawe, bo w polityce jak w zoo – każde zwierzątko próbuje przekonać, że to właśnie jego klatka jest najbardziej wartościowa do odwiedzenia. A czy piesek, który dużo ujada, mało gryzie? Cóż, czas pokaże, czy za tym szczekaniem idzie jakieś konkretne ugryzienie, czy to tylko polityczne „woof-woof” bez pokłosia.

  Tak czy siak, trzeba mieć na uwadze, że polityka to nie tylko wielkie słowa, ale i odpowiedzialność za te słowa. I pamiętaj, że nawet najgłośniejsze szczekanie czasem ginie w gąszczu innych dźwięków, a prawdziwe zmiany wymagają nie tylko mówienia, ale i działania.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tak, Hołownia i walka. Jego żona będzie napierdalać w ruskich z granatnika, a on zostanie w domu i będzie bachorom kanapki do pokoju przynosił, jak jakiś pedał. Nowoczesny tatuś, kurwa mać.

  6

  0
  Odpowiedz
 4. Wszystkie te małpy, co pierdolą o tym jacy to my nie jesteśmy potężni i że NATO powinno interweniować na Ukrainę to powinni zostać zrzuceni ze spadochronem prosto na linię frontu. Niech dadzą dobry przykład, w końcu czyny mówią więcej niż pierdolenie banialuków.

  7

  1
  Odpowiedz
 5. Bo to jest Hymon Szołownia – Stupid Schow.

  Kurwa, wszyscy nasi politycy to albo stare Dziady zgorzkniałe niczym pan kaczuszka lub zjeby niedojrzałe jak Duduś lub wspomniana Hołownia. Haha

  6

  0
  Odpowiedz