Horror na kolei

Lato, upał ludzie jadą lub wracają z wakacji całymi rodzinami korzystając z usług PKP Intercity tak reklamowanego w TV.
Prawdziwy obraz jest następujący: bilety z miejscówkami, które nie gwarantują miejsca w wagonie, tłok, ścisk, piekielny upał bo klimy nie ma albo nie działa, dzieci i starsi stoją na korytarzach, w przejściach między wagonami, toaletach i gdzie się da ściśnięci jak sardynki w puszce, niektórzy mdleją od gorąca, WC praktycznie niedostępne a jeśli już to brud gorszy jak w chlewie, brak papieru i wody, a ponadto koszmarne opóźnienia liczone w godzinach.
Nie daj Boże żeby w takich warunkach podróży zdarzyła się jakaś katastrofa bo ofiar zmiażdzonych w wagonach mogą być setki.
Bilety coraz droższe a komfort podróży coraz niższy.
Więcej tragicznych sytuacji z podróży PKP na stronie opiniuj.pl.
Nie każdy posiada samochód i nie każdego stać na paliwo żeby pojechać 500km nad morze i z powrotem na wypoczynek a autobus nie wszędzie dojeżdża.
Zachodzi pytanie: po kiego chuja buduje się za grube dziesiątki miliardów tak reklamowany CPK ?
Dla kogo jest on budowany i po co?
Nie wiecie to już wam mówię.
Dla nowych osiedleńców, którzy zamierzają osiąść w Polsce na stałe zwanych potocznie żymianami ponieważ na Bliskim Wschodzie robi się za gorąco oraz dla tubylców aby łatwiej było ich wyeksportować z rodzinnej ziemi ponieważ są tutaj zbędni.
Taki jest cel budowy CPK.
To jeden z kroków do zastąpienia ludności tubylczej ludnością napływową.
Nóż w kieszeni się otwiera patrząc na to wszystko co dzieje się w Polsce od 1989r.

11
6

Komentarze do "Horror na kolei"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przeciętny żymianin woli ciepłe Morze Śródziemne (już je ma) a nieprzeciętny ujście Urugwaju (o mały włos by je miał) a ty tu pierdolisz, że zamierza osiąść w miejscu gdzie piździ przez 9 miesięcy w roku a morze jest zielone, o ile nie pływają po nim kry. Do tego tory kolejowe są krzywe a klapa ojszczana (to z „Dnia świra” gdyby jakiś tępy chuj nie wiedział) i żaden CPK tu nie pomoże.
  PS. Uważaj z tym nożem w kieszeni, ostatnio były problemiki z jakimś osłem Kowalskim, Januszem nomen omen.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Żymianom robi się gorąco w znaczeniu sąsiadów np. Iranu i nie chodzi tu o klimat. Szukają sobie wygodnego miejsca do życia i ziemie pomiędzy Odrą a Bugiem im pasują a nawet dalej na wschód bo są urodzajne jak to czarnoziemy.
   Judeopolonia mówi ci coś?

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Judeopolonia, niebiańska Jerozolima. Coś sobie wybiorą na pewno. Można zyskać na ich zaproszeniu, to naprawdę wykształceni i sprytni ludzie, w czasach kiedy oni wprowadzali już „przymus nauki czytania” to my jeszcze kijkiem zajebać jelenia w krzakach chcieliśmy. Trzeba ich będzie jednak krótko trzymać, nie aż tak krótko jak Adolf, ale klarowne prawo + brak zdrajców i agentów w parlamencie.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. No tak! starasz się uparcie odwrócić uwagę od dzisiejszego dnia. Ale kto rozkręca szyny? to o tym nie piszesz. Kto, kurwa chce wykoleić koleje ze zbożem do jedzenia? Mysle, ze dobrze wiesz, tylko tak sobie pierdolisz dla odwrocenia uwagi. Jeszcze: „Adolf”???? a kiego chuja to ma do „klarownego prawo + brak zdrajców…..” weź Niepierdol. To „Adolf” rozkręca szyny??? Pojebało cię?

     0

     0
     Odpowiedz
 3. Jesteś jednym z tych, na których narzekasz

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Jestem ochrzczony wodą święconą a nie scyzorykiem, więc nie pisz głupot.

   0

   0
   Odpowiedz