Iłów i Iłowo to dwie różne miejscowości

Witajcie, tu pierwotny (oryginalny) Autor wpisów o miejscowości Iłów. Wnerwia mnie mylenie miejscowości Iłów z Iłowo. To są dwie różne miejscowości!

Iłów to miejscowość znajdująca się w zachodniej części województwa mazowieckiego, w powiecie sochaczewskim – w tej miejscowości znajduje się supermarket o nazwie „ABP Market” przy ulicy „Rynek Staromiejski 21”. Dodam jeszcze, że logo tego sklepu przypomina flagę Polski. Róbcie w nim zakupy.

A miejscowość Iłowo znajduje się poza powiatem sochaczewskim i nie ma w niej sklepu „ABP Market”.

Pozdrawiam, pierwotny (oryginalny) Autor wpisów o miejscowości Iłów.

3
2

Komentarze do "Iłów i Iłowo to dwie różne miejscowości"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pisałem o tym we wcześniejszym poście ale tuman, nieuk i półmózg Grammarnazi upierał się przy swoim „Iłów a nie Iłowo kurwa” .Tępak nawet nie spojrzał na google maps i nie miał pojęcia, że istnieją dwie miejscowości o podobnej nazwie, ale krytykować bęcwał to był pierwszy. Zawsze się przypierdala, aby wykazać „swoją wyższość” nad innymi a tymczasem jest niewykształconym, zarozumiałym bucem, który wyżej sra jak dupę ma.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Pozdrów ode mnie Arcybiskupa. Jestem ciekaw czy moja maść na syfilisa zadziałała.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Jego Eminencja Arcybiskup Market nie zdążył użyć owej maści na syfa ponieważ zajęty był „zabawą” ze swoimi małymi owieczkami jak na dobrego pasterza przystało.

   1

   0
   Odpowiedz
 4. To prawda. Grammarnazi to zarozumiały, nadęty buc, który uważa się za alfę i omegę a jest prymitywem o kurzym móżdżku.
  Kretyn nawet nie wie co oznacza określenie analfabeta.
  Analfabeta to człowiek, który nie potrafi czytać ani pisać, ale jeśli potrafi to już nie jest analfabetą.
  Jeśli ktokolwiek zamieszcza na tym forum wpisy nawet z „rarzoncymi błendami” to znaczy, że potrafi czytać i pisać, w żadnym razie nie jest analfabetą.
  Durniu, tłumoku i nieuku Grammarnazi przestań wyzywać forumowiczów od analfabetów bo nimi nie są.
  Pierdolnij się w swój zakuty łeb i pomyśl jeśli to nie przekracza możliwości Twojego umysłu czy wyzywając forumowiczów od analfabetów nie sam pogrążasz się „yntelygencie z kółkiem w nosie” .
  Jesteś niedojebanym, niespełnionym „nauczycielem” , którego wiodącym celem życiowym jest wkurwianie innych.

  0

  0
  Odpowiedz