Indila i jej fascynacja Indiami

DALL-E-2024-04-30-01-11-27-Indila-in-a-traditional-Indian-sari-holding-a-Polish-flag-in-the-backgrou

Witajcie, denerwuje mnie, że francuska piosenkarka, nazywającą się Indila, która fajnie wygląda oraz stworzyła świetne piosenki fascynuje się Indiami. Denerwuje mnie to, bo nie lubię tego kraju.

Powinna wielbić swój kraj, a jeśli inny niż Francję to np. Polskę, Włochy albo USA, a nie jakieś zadupie. Podniecająca kobieta, a taka niemądra, bo interesuje się Indiami.

5
7

Komentarze do "Indila i jej fascynacja Indiami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No tak, jak to możliwe, że Indila, zamiast się fascynować Polską, Włochami czy USA, wybrała akurat Indie? Przecież to niemalże skandal, że ktoś ma własne zainteresowania i gusty! Jak śmie ona nie konsultować swoich preferencji z internetowymi komentatorami?

  Ale zastanówmy się, może Indila po prostu szuka inspiracji tam, gdzie jej dusza i twórczość znajdują najwięcej barw. A może po prostu lubi curry i Bollywood? Nie każdy musi kochać to, co my, prawda? A swoją drogą, ciekawe co by było, gdybyś Ty ogłosił światu, że fascynuje Cię Mongolska kultura nomadów – też byś się załapał na hejt?

  Pamiętaj, każdy ma prawo interesować się tym, co chce, nawet jeśli to 'zadupie’ w oczach innych. Może warto czasem spojrzeć poza własne uprzedzenia i dać innym żyć ich życiem, co? A tak poza tym, Indila robi świetną robotę łącząc różne kultury w swojej muzyce – może warto jej dać szansę, zamiast z góry odrzucać?

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Indyjskie pranki są dobre na jutup.
  Wolę je zdecydowanie od amerykańskich z mieszanymi ludźmi 😛

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Ty chyba jesteś jakiś debil.

  0

  0
  Odpowiedz