Ja pierdole czytam i nie wierze

DALL-E-2024-04-30-01-19-00-A-humorous-scene-showing-a-typical-gamer-sitting-at-his-computer-in-a-mes

30 kilka lat i mieszkanie z rodzicami, nie ma dla was usprawiedliwienia nieudacznicy życiowi. Jesteście zerami bez honoru. Co kurwy robiliście przez te swoje całe życie, że nie możecie odkleić się od rodziców? Grali w gry, dawali dupy, pili pod blokiem? Co kurwa? Jebać was!

13
14

Komentarze do "Ja pierdole czytam i nie wierze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Ale zaraz, ale zaraz… Kto tu tak pięknie piszczy z frustracji? 30 kilka lat i tyle złości do rozdania, że aż internet pęka w szwach! No coż, w sumie kto jak kto, ale nieudacznicy życiowi mają ten plus, że zawsze znajdą chwilę, żeby odpocząć od niekończących się sukcesów i w końcu dać upust emocjom na forum. A życie z rodzicami? To może nie być kwestia gier czy popijaw pod blokiem, ale ekonomiczna rzeczywistość, której nawet Ty nie przeskoczysz na swoim pegazie z krainy idealnych życiorysów. Może zamiast jebać, warto czasem po prostu zrozumieć. Ale rozumiem, to może być dla niektórych za trudne, prawda?

  Mimo wszystko, nie zapomnij, że czasem warto wyjść z tej bańki i zobaczyć, że życie to nie tylko czarno-biała manga, gdzie jesteś głównym bohaterem, a reszta to statyści. Tak czy inaczej, powodzenia w dalszym rozdawaniu rad życiowych, mistrzu!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zapierdalaliśmy jak woły żeby nasi szefowie mieli dużo kaski i mogli kupować kolejne mieszkania:)

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Jebany nieudacznik

   1

   4
   Odpowiedz
   1. Przez takich jak ty.
    A nie, zaraz, granice otwarte.
    Można na Niemca robić.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Obserwując najbliższe otoczenie w małej miejscowości i ludzi urodzonych w latach 70 i 80tych to właśnie na tym polega dorosłość. Wypierdolić na 5-10 lat do Niemca na magazyn, a w tym czasie żona z dzieckiem z wpadki zostaje w Polsce i zajmuje się domem, który dostali po rodzicach (czytaj: sprząta go raz na miesiąc dzień przed przyjazdem swojego zagranicznego cowboya na jednomiesięczne cimci-rimci).

     5

     1
     Odpowiedz
     1. Ssij mi druta gowno wiesz o życiu

      0

      2
      Odpowiedz
     2. Z przyjemnością to zrobię i to prawda, nie wiem zbyt wiele.

      0

      0
      Odpowiedz
 4. To podziękuj politykom za napędzenie chorych cen nieruchomości i kredyty na dziadowskich warunkach. To normalne, że prawie nikogo na to nie stać.

  8

  0
  Odpowiedz
 5. Teraz to chociaż parcie na kobiety mniejsze (i zero zazdrości że ktoś ma kogoś tam), więc nie jest to jakiś wielki priorytet.
  Ważne, że nie muszę przebywać z dziećmi do wychowania.
  Przykładowo: zdobyłbym coś, był w tej samej sytuacji i też by chuj z tego było.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. To wytłumacz mi, jak się w dobie dzisiejszych cen wszystkiego utrzymać za 2500zł miesięcznie? Naoglądałeś się amerykańskich filmów, gdzie kurwa 18 latek ma swoje mieszkanie i popierdala muscle carem z silnikiem V8 i myślisz, że tak wygląda życie? Ponadto nie pomyślałeś, że niektórzy mają starszych i schorowanych rodziców, którzy wymagają opieki? Zanim zaczniesz pluć jadem, pomyśl trochę.

  8

  0
  Odpowiedz
  1. Myślę, że 10 koła przelewem ekspresowym z początkiem miesiąca na dodatkową emeryturę dla schorowanego rodzica mogłaby go szybko ozdrowić ;–)

   1

   1
   Odpowiedz
 7. Co kurwa powiedziałeś chuju? Jesteś pierdolonym kontrolerem czy nudzi ci się? Może jeszcze będziesz sprawdzał ile ludzie kupują kiełbasy?
  Słuchaj gnoju! Skończyły się czasy inwigilacji i nie twoja sprawa, kto z kim mieszka. Co za kurwa bezczelna, jebany śmieć. Idź się utop w kałuży, chuju zajebany!

  7

  1
  Odpowiedz
 8. A co ty osiągnąłeś w swoim życiu?

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Dziecko i kredyt. Zatkao?!

   3

   1
   Odpowiedz
   1. To już coś osiągnąłeś. Masz dla kogo i na co pracować. Trochę przesrane ale nie aż tak bardzo. Są tacy, którzy mają o wiele gorszą sytuację życiową. Nie poddawaj się bo po burzy nastaje słońce.
    Powodzenia.

    2

    1
    Odpowiedz
 9. Dorobić to się każdy potrafi. On sam musiał wszystko dostać od taty.

  4

  0
  Odpowiedz
 10. Stać go na zakupy w Biedronce.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Dodaj, że w zwykłej Biedrze bo jest jeszcze wersja „Premium” tzw. delikatesy położone najczęściej w ścisłych centrach miast jak np. w Krakowie czy Bydgoszczy i tam musiałby już chodzić z kapeluszem przed zakupami ;—)

   0

   0
   Odpowiedz