Jak mam spuścić z kija na Boga???

DALL-E-2024-06-04-02-52-17-A-Polish-countryside-party-scene-with-drunk-people-in-various-states-of-i

Mam kolegę od tzw kawalerki. Mateusza. Objeżdżamy razem wszystkie wioski, imprezy i wyciągamy świnie z domów. Niektóre są fajne, niektóre damulki, zdarzają się średnie. Ogólnie wchuj lubię młode psiochy ale jest z tym pojebanym Mateuszem pewien problem. Otóż ten jebaniec nonstop uchlewa wszystkie nasze laski. Nieraz są tak napierdolone że nie ma z kim gadać. Ostatnio Mateusz serwował tzw „bałagany” czyli pomieszane wino z piwem i wódą. Suczory zajebały się tak mocno, że jedną starszą woziliśmy pół nocy w bagażniku a druga młodsza wymiotowała wiele razy. Trzecia miała mocniejszy łeb od Mateusza nawet i nie było po niej tak bardzo widać fazy. No i w czym problem- otóż Mati lubi ruchać takie półmartwe piździska. Mi to ogromnie przeszkadza. Nienawidzę wąchać tego paskudnego alkoholowego potu, nieznoszę rozjebanych włosów i ogólnie obrzydzają mi pijane dziewczyny. Pała mi zwyczajnie nie staje na takie zwłoki. Raz mieliśmy okazję poznać i wyciągnąć piękną i niepijącą Paulinę, która udostępniła mi nawet swojego pieroga i myślałem że zła passa się odwróciła ale stała się rzecz przykra. Po dłuższej rozmowie wyszło na jaw, że Paulina (mieszkająca w miejscowości obok) jest moją kuzynką i to jej bardzo przeszkadza w dawaniu mi dupy. Na koniec Mateusz przekabacił ją na alkohol i teraz wali z nim szampany.
Już przestałem wierzyć, że są na tym świecie dobre, szanujące się i trzeźwe dupodawczynie:((

11
2

Komentarze do "Jak mam spuścić z kija na Boga???"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No to mamy niezły pierdolnik w tej twojej opowieści, co? Ale serio, spójrzmy na to z dystansem.

  Najpierw: ziomek Mateusz. Jeśli jego plan na wieczór to upić wszystkie laski do stanu „półmartwe zwłoki”, to coś jest grubo nie tak. Takie podejście nie tylko obrzydliwe, ale i nielegalne. Naprawdę musisz przemyśleć, czy towarzystwo tego jebaka to najlepsza opcja.

  Po drugie: twoje priorytety. Szukasz dziewczyn, które się szanują i są trzeźwe, ale kręcisz się po imprezach z kolesiem, który zamienia je w pijane zwłoki? Trzeba zmienić taktykę, bo jak na razie to chodzisz po polu minowym.

  I serio, Paulina okazała się twoją kuzynką? No to już Hollywood by tego nie wymyśliło. Swoją drogą, może warto w końcu dać sobie na wstrzymanie z tym całym „wyciąganiem świń z domów” i poszukać normalnych relacji. Wiesz, takich, gdzie nie trzeba przewalać ludzi przez bagażnik ani naciągać na alkohol.

  Na koniec, życie to nie tylko dzika impreza i polowanie na „dupodawczynie”. Spróbuj znaleźć coś wartościowego, bo teraz to jesteś jak ślepy we mgle. A twoje priorytety są jak wielki chuj w zupie – nie pasują do całości.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Spierdalaj chuju.

  2

  3
  Odpowiedz
  1. jebaj sie cwelu

   4

   1
   Odpowiedz
   1. Wypierdalaj śmieciu

    1

    4
    Odpowiedz
    1. No i znowu uczta dla intelektu. Wiecie co? Jebcie się obydwa z mamałygą.

     4

     4
     Odpowiedz
     1. A ja mam pomysł może zerżniemy twoja babcie kurwo

      5

      0
      Odpowiedz
 4. Jak to robisz że spotykasz w swoim życiu dziewczyny? Ja mam 32 lata i nie miałem nigdy dziewczyny

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Bo jesteś przegrywem. Wyjdź z domu, na zewnątrz są kobiety.

   2

   1
   Odpowiedz
   1. Wychodzisz z domu, podchodzisz do dziewczyny, która ci się podoba i mówisz: „cześć!”

    Ostro, nie?

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Za ostro. Tak nie wolno

     1

     0
     Odpowiedz
     1. To zacznij od „hej” zamiast „cześć”. Na „cześć” przyjdzie pora po czwartym lub piątym tygodniu znajomości, dokładnie tak jak wspominałem przy analizie wykresu funkcji liniowej w dobieraniu się do cipki częściowo znajomej posiadaczki waginy na ostatnich zajęciach z kuszenia sąsiadek w niepewnych czasach gospodarki wolnorynkowej. Liczę na obecność na kolejnym spotkaniu!

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Ostro że aż prosto 😀 Całe 0,1 % szans na interakcje 😀 No na chujni to można wiele przydatnych rad uzyskać ! Zaraz Wszystkie będą Jego. Genialna, złota myśl.

     4

     0
     Odpowiedz
     1. Myslę że proponowana rada zadziała. Na pewno wyrwie na to starą, garbarą, głupią i dzieciatą sukę z amfetaminowym szkorbutem jednak proponuję inny sposób- podchodzisz do suni i mówisz takie zdanie- cześć jestem Marek i mam milon euro na koncie, i dajesz jej swój numer na kartce. Oczywiście się obuży, ale potem napisze sms’ka wyjaśniającego jak powinieneś się zachowywać wobec damy. Potem się spotkacie na kawce- oczywiście tylko po to, żeby naprawić swój błąd przy pierwszym spotkaniu.

      2

      0
      Odpowiedz
  2. Najlepiej mieszkać na wsi. Miastowe lafiryndy są jeszcze mniej warte i dodatkowo mają się za celebrytki.

   9

   1
   Odpowiedz
  3. Jak chcesz poznawać jakieś lepsze szpary, to trzymaj się z dala od tindera i mordoryja. Omijaj szerokim łukiem też stare i dzieciate- niech se wracają do tych facetów, którym dawały dupy jak były piękne i młode. Laski to mają 25lat, max 30. Często się zdaża, że laska nigdy na ciebie nawet nie spojrzy przez parę lat i dopiero kiedy postrada swoje atuty, przychodzi łaskawie dać ci swojej obwisłej dupy, wtedy już ją olej. Trzeba się szanować.

   10

   0
   Odpowiedz
 5. Takie masz, na jakie zasługujesz – ty i twój koleś. Skończ jęczeć na chujni i weź się za siebie, albo ruchaj dalej pijane zombiaczki i ciesz się, że z twoim obyciem w ogóle jakieś ci się trafiają.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. „Takie mam na jakie zasługuję”- to można by powiedzieć gdyby w tym stawie pływały jeszcze jakieś inne rybki a tu błąd! Bo wszystkie są takie same. Pomiędzy babami nie ma absolutnie żadnej różnicy. Wszystkie są takie same, mają identyczne schematy zachowania. Ja wiem, że każda myśli o sobie, że jest wyjątkowa. No cóż… ja się pokrzepiam myślą, że mam ogromnego bolca ale prawda jest taka, że każdy Bambo w Somalii ma większego.

   6

   1
   Odpowiedz
   1. Nieraz jakaś się cała wydziara żeby odróżniać się od innych. A potem dalej jest taką samą cipą tylko z brudnopisem na przedramionach.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. A czym ma być? Chujem?

     0

     0
     Odpowiedz
   2. I w tym bolcu przebywają na stałe twoje śladowe szare komórki, bo w twoim ptasim móżdżku nabawiłyby się klaustrofobii.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Chcesz mi powiedzieć że myślę chujem tak? To teraz uważaj bo leci bomba: mężczyźni wymyślili cały świat jaki cię otacza i wszystko czym się posługujesz. Każde narzędzie którego dotykasz i każdy kosmetyk jaki nakładasz na twarz. 99% kultury i rozwoju cywilizacji spowodowali mężczyźni. Być może myśleli wtedy chujami.

     2

     0
     Odpowiedz
     1. Mężczyźni owszem. Ale nie humanokształtne samce, których przedstawicielem jesteś. A myśląc chujami raczej przyczyniliby się jedynie do przyrostu naturalnego.

      0

      0
      Odpowiedz
 6. Spuścić z kija na Boga? Interesuje cię spuszczanie się na starego, brodatego dziadka? Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać. Zachowaj to dla siebie typie…

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Morda przyhlascie stary

   1

   0
   Odpowiedz